INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Nakupujte s Quatrom na desatinky!

  Rozdeľte si splátky na šikovne desatinky. Či už nakupujte na splátky v e-shope alebo v kamennej predajni, k nákupu vám stačí len 10% akontácia. Akcia trvá do 30.9.2023

  Quatro 1/10 - desatina - nákup na splátky

  Teraz je výhodnejšie splácať na desatinky

  Nakúpte u nás čokoľvek v hodnote od 112 € na splátky s 10% akontáciou a splácajte po dobu 10-tich mesiacov. Presvedčte sa aj vy, že nákup na splátky môže byť rýchly, jednoduchý a pohodlný!
   

   

  Výhody nákupu na splatky 

  • nakúpite čokoľvek od 112 € v obchodnej sieti Datacomp
  • zaplatíte akontáciu 10 %
  • splácajte po dobu 10-tich mesiacov
  • nakúpite šikovne, rýchlo, jednoducho
   

  Nákup na splátky v predajni

  1. Nakúpiť na splátky cez Quatro môžete akýkoľvek tovar od 112 EUR. Spolu s predajcom na predajni vyplníte všetky potrebné informácie pre potreby o spotrebiteľskom úvere, priloží vaše požadované doklady potrebné k schváleniu žiadosti a všetko odošle na posúdenie do splátkovej spoločnosti.
  2. Po schválení žiadosti splátkovou spoločnosťou vám bude vygenerovaný a zaslaný autorizačný SMS kód na vaše mobilné telefónne číslo.
  3. Potvrdením SMS kódu podpíšte vašu zmluvu priamo v predajni bez zbytočného papierovania a následne je možné prevziať tovar.

  Nákup na splátky v E-shope

  1. Vyberte si produkt alebo kombináciu viacerých produktov v minimálnej hodnote 112 €.Ak si chcete ešte pred potvrdením objednávky prepočítať, koľko budete splácať, využite našu Quatro kalkulačku pri produkte.
  2. Zvoľte nákup s registráciou alebo sa prihláste na datacomp.sk. Pre dokončenie online objednávky na splátky je nutná registrácia
  3. Vyberte produkt a v kroku "Doprava a platba" pri spôsobe platby zvoľte nákup na splátky Quatro a objednávku potvrďte stlačením tlačidla „Záväzne objednať“.
  4. Splátková spoločnosť vás bude e-mailom informovať o výsledku posúdenia online žiadosti. V prípade potreby potreby môžu požadovať doplnenie ďalších údajov alebo dokladov
  Podrobné informácie o nákupe na splátky nájdete v nasledujúcom článku: ako nakupovať na splátky
   

  Aké doklady potrebujem k nákupu na splátky?

  Či už nakupujte na splátky v e-shope alebo v kamennej predajni, je dobré, ak si pripravíte potrebné doklady vopred. Vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu a nákup prebehne ešte rýchlejšie a pohodlnejšie. Obyčajne k nákupu na splátky stačí len občiansky preukaz, pretože väčšinu príjmov vieme overiť v Sociálnej poisťovni. Nemusí to tak ale byť vždy, preto môžeme k nákupu na splátky požadovať aj iné doklady.

  Poskytovateľ

  Poskytovateľom splátkového produktu je spoločnosť VÚB a.s. (QUATRO). Splátková spoločnosť si vyhradzuje právo zamietnuť žiadosť o úver bez udania dôvodu. V prípade poskytnutia úveru pre živnostníkov a dôchodcov môže splátková spoločnosť požadovať okrem dokladov totožnosti aj iné doklady (napr. potvrdenie od platcu starobného dôchodku, potvrdenie o podaní daňového priznania).

  Trvanie akcie

  Akcia trvá do 30.9.2023 
  Notebooky