INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Nákup na splátky - Quatro

  Vieme, že najväčšiu radosť z tovaru zažijete, keď si ho kúpite hneď. Nový tovar splatíte predsa oveľa ľahšie akoby ste si mali na neho pomaly šetriť. Preto sa snažíme prinášať čo najjednoduchší a najvýhodnejší nákup na splátky.

  Quatro šikovne online

  Quatro nákup na splátky prináša radosť. Presvedčte sa aj vy, že nákup na splátky môže byť jednoduchý, pohodlný a rýchly!

  Nakupovať na splátky cez Quatro v súčasnosti môžete už naozaj čokoľvek. Všetky tieto dôvody vedú k tomu, že keď sa ľudia rozhodujú pre nákup na splátky, je Quatro jasná voľba. Nečakajte a urobte si radosť už teraz aj vy. Nákup na splátky cez Quatro je jednoduchý, stačí ak splníte niekoľko krokov.

  Nákup na splátky v kamennej predajni

  Spolu s predajcom na predajni vyplníte všetky potrebné informácie pre potreby splátkového predaja. Nakúpiť na splátky cez Quatro môžete akýkoľvek tovar od 100 EUR, ktorý si vyberiete v našich predajniach.
  1. Predajca vyplní žiadosť o spotrebiteľskom úvere, priloží vaše požadované doklady potrebné k schváleniu žiadosti a všetko odošle na posúdenie do splátkovej spoločnosti.
  2. Po schválení žiadosti splátkovou spoločnosťou vám bude vygenerovaný a zaslaný autorizačný SMS kód na vaše mobilné telefónne číslo.
  3. Zaslaným SMS kódom podpíšte vašu zmluvu priamo v predajni bez zbytočného papierovania.
  4. Po schválení a po podpísaní zmluvy je možné prevziať tovar alebo objednať požadované produkty.

  Nákup na splátky v e-shope (online)

  Schválenie žiadosti prebieha rýchlo a online. O jeho výsledku budete informovaný prostredníctvom SMS alebo e-mailom bez nutnosti posielania dokumentov klasickou poštou.
  1. V e-shope si vyberte si požadovaný tovar v minimálnej hodnote 100 €. Pri tovare môžete využiť online splátkovú kalkulačku pre výpočet splátok na konkrétnu sumu produktu a vybranú dobu splácania.
  2. V 2. kroku nákupného procesu zvoľte nákup s registráciou alebo sa prihláste na datacomp.sk. Pre dokončenie online objednávky na splátky je nutná registrácia.
  3. V 3. kroku nákupného procesu "Doprava a platba" pri spôsobe platby zvoľte nákup na splátky Quatro a objednávku potvrďte stlačením tlačidla „Záväzne objednať“.
  4. Po odoslaní objednávky pokračujte kliknutím na odkaz pre vytvorenie online žiadosti na stránke splátkovej spoločnosti Quatro.
  5. V online žiadosti vyplňte všetky požadované údaje v 6 jednoduchých krokoch:
   Podmienky splácania
   Identifikácia klienta
   Osobné údaje
   Údaje o príjme
   Dokumenty a súhlasy
   Súhrn 
  6. Ak ste klientom VÚB banky alebo ste v minulosti nakupovali cez Quatro, môžete sa identifikovať prihlásením do služby Nonstop Banking. Ak ste novým klientom, identifikujete sa zrealizovaním 0,01 € platby z účtu vedeného na vaše meno a priložením 2 dokladov totožnosti.
  7. Online žiadosť potvrdíte SMS kódom a záväzne odošlete na posúdenie.
  8. Splátková spoločnosť vás bude e-mailom informovať o výsledku posúdenia online žiadosti. V prípade potreby potreby môžu požadovať doplnenie ďalších údajov alebo dokladov. 
  9. Ihneď po schválení online žiadosti môžete SMS kódom podpísať zmluvu o nákupe tovaru na splátky.
  10. Po odsúhlasení prijatia podpisu a kompletnosti zmluvy splátkovou spoločnosťou bude objednávka tovaru spracovaná a následne produkt expedujeme na adresu doručenia alebo na predajňu.

  Kontaktné údaje

  Fakturačné údaje

  • Všeobecná úverová banka, a.s. | Mlynské nivy 1, 829 90 Bratislava 25
  • IČO: 31 320 155, zapísaná v OR OS Bratislava I, odd: Sa, vl. 341/B

  Korešpondenčná adresa

  • Všeobecná úverová banka, a.s. | Ul. 29. augusta 3, P.O.BOX 87, 058 01 Poprad
  • Infolinka Quatro: 0850 123 440
  • Web stránka: www.quatro.sk
     
  Notebooky