    Solight DC64BW-PD20, USB A+C 20W PD+ Wireless 15W výsuvná nabíjačka, čierna
    USB A+C 20W PD+ Wireless 15W výsuvná nabíjačka, čiernaZobraziť viac
    PN kód
    DC64BW-PD20
    Porovnať
    Varianty5
    skladom
    -43%
    zľava
    -43%
    zľava
    s DPH
    Porovnať varianty
    Popis produktu
    Solight DC64BW-PD20
    USB a bezdrôtové nabíjanie v jednom
    Elegantné výsuvné prevedenie
    Rýchle nabíjanie pre všetky zariadenia
    USB-C port s technológiou Power Delivery až 20 W a USB-A s Quick Charge 3.0 až 18 W umožňujú rýchle nabíjanie telefónu, tabletu, nositeľnej elektroniky a pod. Bezdrôtové nabíjanie Qi s výkonom až 15 W je zabudované priamo vo vrchnom kryte, stačí len položiť telefón a nabíjanie sa automaticky spustí.
    Jednoduchá inštalácia a bezpečná prevádzka
    Inštaluje sa do otvoru 60mm v pracovnej doske, modul je napájaný sieťovým adaptérom s dĺžkou kábla 1,5m. Nabíjačka je navrhnutá na bezpečné vnútorné použitie a predstavuje praktické a elegantné riešenie pre každodenné nabíjanie bez predlžovacích prívodov, rozbočiek, USB adaptérov a káblového neporiadku.
    • výsuvné zásuvky USB s rýchlym nabíjaním
    • bezdrôtová nabíjacia podložka v hornom kryte
    • bezdrôtové nabíjanie Qi 15W
    • USB-C (PD): 5,0 V/3,0 A, 9,0 V/2,22 A, 12,0 V/1,67 A, 20 W Power Delivery
    • USB-A (QC3.0): 5,0V/3,0A, 9,0V/2,0A, 12,0V/1,5A, 18W
    • pri súčasnom nabíjaní je celkový nabíjací výkon max. 24 W (USB bez bezdrôtového pripojenia)
    • pri súčasnom nabíjaní je súčet nabíjacích výkonov max. 20 W (USB + Wireless)
    • AC/DC adaptér DC 12,0 V/2,0 A, 24 W, 1,5 m prívodný kábel
    • priemer otvoru v hornej časti stola: 60 mm
    • farba horného krytu: čierna
    Parametre
    Nabíjačky a batérie
    Kategória
    bezdrôtové nabíjanie
    USB-A nabíjačka
    USB-C nabíjačka
    Maximálny výkon
    15 W