    Solight PP122C-PD20, 1z + USB-C 20W PD vstavaná zásuvka, 2m, strieborná
    1z + USB-C 20W PD vstavaná zásuvka, 2m, striebornáZobraziť viac
    PN kód
    PP122C-PD20
    Popis produktu
    Solight PP122C-PD20
    Jednoduché napájanie s USB-C nabíjaním
    Táto vstavaná zásuvka je praktickým riešením pre tých, ktorí hľadajú efektívnu kombináciu klasického napájania a moderného USB-C nabíjania v kompaktnom prevedení. Obsahuje jednu sieťovú zásuvku 230V a USB-C port s rýchlonabíjaním až 20 W. Ideálne pre pracovné stoly, kuchynské linky alebo nočné stolíky, kde postačí jedno napájacie miesto s nabíjačkou navyše.
    Jednoduchá montáž a prirodzený vzhľad
    USB-C rýchlonabíjanie
    Kompaktné riešenie s bezpečnou prevádzkou
    • vstavaná zásuvka pre pracovné dosky, stoly alebo kuchynské linky
    • elegantne schovaná napájacia zásuvka, nezaberá zbytočne miesto
    • odklopné viečko zamedzuje prenikaniu nečistôt do zásuvky
    • dizajn riešený s ohľadom proti zatečeniu kvapalín pod dosku
    • 1 zásuvka 230V~ / 16A, max. 3680W, detské poistky
    • USB rýchlonabíjačka: 1x USB-C (PD): 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W Power Delivery
    • PVC kábel 2m, typ H05VV-F 3G 1,0mm2, uhlová vidlica
    • farba vrchného krytu: matná strieborná
    • priemer otvoru v doske stola: 60mm
    • výška krytu nad hornou hranou dosky: 2-8mm
    • výška bloku pod hornou hranou dosky: 80mm
    Parametre
    Káble, redukcie a koncovky
    Typ
    sieťový 230V
    Dĺžka
    Dĺžka kábla v metroch.
    2,00 m
    Konektor na začiatku
    1 x 220V/230V M (Type E)
    Konektor na konci
    1 x 220V/230V F (Type E)