INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Ako pracuje TP-LINK DECO WiFi Mesh

  Mesh je nový a jednoduchší spôsob, ako rozšíriť pokrytie WiFi v celom vašom dome bez ohľadu na jeho tvar a veľkosť, čím sa eliminuje slabé WiFi a mŕtve zóny. Už žiadne hľadanie miest so stabilným pripojením, či ste v garáži, alebo v záhrade.
  tp-Link wifi Deco Mesh

  Čo je TP-Link Deco

  TP-Link Deco je systém Wi-Fi mesh pre celú domácnosť. Meshový systém je zariadenie, ktoré umožňuje pokryť celý priestor Wi-Fi signálom, a to pomocou niekoľkých samostatných jednotiek. Môže ich byť až 10, ale pre bežný dom alebo byt stačí 2 alebo 3. Výhoda oproti klasickým routerom je hneď niekoľko.

  Tou prvou je jednotný názov siete, bez ohledu na to, ku ktorej jednotke ste pripojení. Ďalej prepájanie medzi jednotkami, ktoré ani nepoznáte, skrátka ste stále pripojení a úplne bez prerušenia, čo sa hodí pri sledovaní videa, videohovoru alebo sťahovaní súborov.

  A v neposlednom rade je to pokrytie signálom, ktorý nájdete aj v rohu miestnosti. Výhodou systémov Deco je tiež jednoduchá inštalácia a nastavovanie cez mobilnú aplikáciu v slovenčine, a možnosť rozsiahlej rodičovskej kontroly.

  Aby jednotky medzi sebou komunikovali, je možné použiť aj káblové ethernetové pripojenie namiesto WiFi. Väčšina systémov Deco má voliteľnú funkciu backhaul, ktorá vám umožňuje vytvoriť silnejšiu Wifi sieť pripojením jednotiek Deco pomocou ethernetového kábla. Dostupné sú aj varianty vybavené vstavaným VDSL, 4G alebo 5G modemom.

  Ako funguje Mesh WiFi

  Mesh využíva niekoľko jednotiek Deco a technológiu Mesh od TP-Link na pokrytie celého vášho domova, pričom na pripojenie potrebujete iba jedno meno a heslo. Technológia TP-Link Mesh automaticky prepne vaše zariadenia na najlepší mesh uzol a WiFi pásmo. Keď sa budete pohybovať po celom dome nikdy nestratíte pripojenie a vaša rýchlosť zostane vysoká.
   

  Deco využíva novú technológiu Mesh WiFi na poskytovanie skvelého WiFi tak, ako to tradičné smerovače a rozširovače dosahu nedokážu. Viaceré jednotky spolupracujú a poskytujú rýchle a silné WiFi pre každého v rodine alebo na pracovisku.

  Tp-Link vie, čo je potrebné na vytvorenie skvelej WiFi siete. To je dôvod, prečo nie je prekvapením, že Deco prekonáva WiFi v dosahu aj rýchlosti.
   
  štandardné wifi pripojenie pripojenie wifi deco mesh

  Rozšírená WiFi sieť

  Deco poskytuje lepšie pokrytie a silnejší signál ako smerovače a rozširovače dosahu. Je to preto, že každá jednotka je výkonný smerovač a všetky spolupracujú na šírení najsilnejšieho signálu do každej miestnosti.

  Vďaka viacerým jednotkám, ktoré bez problémov spolupracujú, môže systém Deco pripojiť viac zariadení ako tradičný smerovač, pričom podporuje kombináciu až 150 zariadení pre inteligentnú domácnosť a WiFi. Napróklad Deco X50 3-pack - môže pokryť až 600 m2, a až 150 zariadení čo postačuje pre väčšinu používateľov.
  rozšírená WiFi sieť deco mesh

  Aby jednotky medzi sebou komunikovali, je možné použiť aj káblové ethernetové pripojenie namiesto WiFi. Väčšina systémov Deco má voliteľnú funkciu backhaul, ktorá vám umožňuje vytvoriť silnejšiu Wifi sieť pripojením jednotiek Deco pomocou ethernetového kábla.

  Niektoré modely Deco nemajú voliteľnú funkciu backhaul: Deco E3 / Deco M3 / Deco M3W

  Jednotky Deco medzi sebou spolupracujú, aby vytvorili zjednotenú sieť s jedným názvom. Váš telefón alebo tablet sa automaticky pripájajú k najrýchlejšej jednotke Deco, ako sa pohybujete po dome. Prepnutie trvá menej ako 0,3 sekundy a prebieha hladko a bez povšimnutia, takže sa môžete spoľahnúť na neprerušované internetové pripojenie.

  vytvorili zjednotenú sieť s wifi deco mesh


  Adaptívny výber cesty pripojenia

  Technológia TP-Link Mesh dynamicky vyberá najvhodnejšiu cestu a pásmo pre vaše pripojenie a aplikácie, čím zaručuje rýchle Wi-Fi pripojenie odkiaľkoľvek v rámci vašej domácnosti.

  Automatické odstránenie problémov
  Ak sa u niektorej z jednotiek Deco vyskytnú problémy, systém automaticky presmeruje dáta cez ostatné jednotky, aby ste zostali pripojení.

  Bezpečnosť zverte odborníkom

  Prispôsobte si svoju domácu sieť pomocou radu funkcií rozšíreného zabezpečenia integrovaných do systému TP-Link HomeShield. Technológia HomeShield ponúka nástroje na kompletnú správu vašej siete, ktoré vám napríklad umožnia identifikáciu slabín zabezpečenia siete, obmedzenie času, ktorý vaše deti trávia na internete, alebo blokovanie webových stránok.

  bezpečnosť zverte odborníkom

  Bezpečnejší systém Wi-fi

  Hardvérová bezpečnosť - brána firewall povoľuje na vaše zariadenia iba schválené pakety.
  Antivírus v reálnom čase - Deco automaticky chráni každé zariadenie pred vírusmi, malvérom a ransomware na vybraných modeloch s HomeCare - zahŕňa zariadenia, ktoré bežne nemajú ochranu, ako sú WiFi kamery a inteligentné zámky.
  Pokročilé šifrovanie - Deco automaticky šifruje každé bezdrôtové pripojenie pomocou pokročilého šifrovania WPA, či už medzi každou jednotkou Deco alebo medzi jednotkami Deco a vašimi WiFi zariadeniami.
  Filtrovanie obsahu - vytvárajte profily a filtrujte obsah pomocou prispôsobených zoznamov, zatiaľ čo Deco automaticky blokuje škodlivé
   

  Dajte zbohom starým routerom

  Poriadna a kvalitná Wi-Fi sieť, ktorá pokryje signálom každý kút vášho domova je základom pre prácu, zábavu aj vzdelávanie. Možno máte doma router, ktorý síce funguje, ale sami si už občas hovoríte, že pomaly prestáva stačiť, a napriek tomu s obstaraním nového routera váhate. To všetko sa môže zmeniť.webové stránky pomocou neustále aktualizovanej databázy.

  Máme pre vás ponuku, ktorá vám môže pomôcť pri vašom rozhodovaní.

  Najpredávanejšia Deco WiFi sieť

  TP-Link Deco X50 (2-pack) TP-Link Deco M4
  TP-Link Deco X50 (2-pack) TP-Link Deco M4

  Nájdite Deco Mesh WiFi, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

  Zobraziť ponuku Tp-Link Deco
  Notebooky