Xiaomi technologický gigant

Xiaomi je výrobca, ktorý prináša inovatívne technológie s vynikajúcim pomerom cena/výkon. V portfóliu najrýchlejšie rastúcej IT značky nájdete smartfóny, inteligentné zariadenia, smart hodinky, chytré vychytávky a množstvo smart doplnkov.

Spoločnosť Xiaomi ako ju poznáme dnes, sa nezaoberala od začiatku smartfónmi a smart zariadeniami. Na trh vstúpili len v roku 2010. Ako prvé predstavili nadstavbu na Android, ktorú poznáme dodnes pod názvom MIU.

Neskôr predstavili svoj prvý smartfón Xiaomi M1, ktorý sa veľmi rýchlo stal jedným z najpredávanejších v Číne. Logo Xiaomi Mi vzniklo od Mobile Internet a neskôr nadobudlo aj význam Mission Impossible pre ich obrovské pokroky. 

xiaomi
Spoločnosť sa rozrástla veľmi rýchlo vďaka ich obchodnej stratégií. Namiesto budovania kamenných obchodov si zvolili predaj výhradne online. Vzdali sa tiež propagácie prostredníctvom reklám a radšej použili sociálne siete a spokojnosť zákazníkov.

Datacomp je certifikovaným predajcom tovaru a zaručuje jeho kvalitu a originálny pôvod. Výhodou autorizovaného predajcu je jeho plné servisné krytie a oficiálna distribúcia pre Slovensko  

Ich unikátnym prístupom sa tak zbavili výdajov navyše, ktoré investovali do vývoja nových technológií. Dnes už majú postavených aj niekoľko kamenných obchodov a stále sa rozrastajú.

Xiaomi svojim potrfóliom zaujme naozaj každého. Okrem smartfónov ktoré dominujú svojim pomerom cena/výkon ponúkaju aj širokú škálu smart zariadení pre inteligentnú domácnosť. Od smart hodiniek cez kolobežky až po variče ryže, na svoje si tak príde každý člen rodiny.
 

Smartfóny Xiaomi | Tablety XiaomiInteligentné hodinky | Slúchadlá a audio | Smart kamery | Inteligentné vysávače | Inteligentné domáce spotrebiče | Smart senzory | Kolobežky, bicykle a hoverboardy | Smart doplnky

Smartfóny Xiaomi

Xiaomi už od začiatku disponuje svojimi smartfónmi, ktoré vynikajú ich pomerom cena/výkon. Ich smartfóny sú vlajkovou loďou spoločnosti a vstupnou bránou do sveta Xiaomi technológií.

Pre verzie Xiaomi Note je špecifickou vlastnosťou, že ponúkajú väčší displej, ktorý znásobí nielen herné  ale aj multimediálne zážitky. Xiaomi Note verzie s prívlastkom Pro majú vo výbave výkonnejší procesor a lepší fotoaparát.

Xiaomi Mi

Modelová rada Xiaomi Mi je špecifická svojim vysokým výkonom vďaka nadupaným procesorom, dlhou výdržou batérie a kvalitnými fotoaparátmi s rozlíšením až 108 Mpx. Vybrané modely poskytujú aj podporu 5G siete či užitočné NFC.

xiaomi mi 9 xioami mi 9T pro xioami mi 9 lite
    Xiaomi Mi       Xiaomi Mi Pro         Xiaomi Mi Lite
Postupne však Xiaomi upúšťa od modelového označenia Xiaomi Mi a novinky nesú označenie iba Xiaomi + číslo modelovej rady. Pozrite si novinky modelovej rady Xiaomi 12Xiaomi 11.
Xiaomi 11T Xiaomi 12T PRO
Xiaomi 11 Xiaomi 12
 

Xiaomi Redmi

Modelová rada Xiaomi Redmi a Xiaomi Redmi Note sa vyznačuje svojím výborným pomerom ceny a výkonu. Smartfóny disponujú dlhou výdržou batérie a 8-jadrovými procesormi. nechýbajú ani kvalitné fotoaparáty a pri vybraných modeloch aj funkcie ako odomykanie tvárou či podpora NFC.

xiaomi redmi 8 xiaomi redmi note 8t xioami redmi note 8 pro
Xiaomi Redmi Xiaomi Redmi Note  Xiaomi Redmi Note Pro

Príslušenstvo pre smartfóny

Vyberte si z ponuky Xiaomi smart príslušenstva ku smartfónom, ktoré je vhodné nielen na cesty. Xiaomi Mi Selfie Stick, ktorá sa dá použiť aj ako tripod, má zabudovaný Bluetooth ovládač a je možné ju otočiť o 360 stupňov. Xiaomi Mi powerbanku s až 20 000 mAh kapacitou, bezdrôtovú nabíjačku Xiaomi Wireless a Xiaomi USB kábel spolu so Xiaomi adaptérom využije naozaj každí.
xioami mi selfie tyč xiaomi powerbanka xiaomi usb kabel Xiaomi Mi 33W Wall Charger
Xiaomi Mi Selfie Stick Xiaomi Mi PowerBank Xiaomi USB káble Xiaomi Wireless Charging Stand Xiaomi adaptér

Tablety

Xiaomi pridalo v roku 2021 do ponuky smart zariadení prvý krát novinku v podobe tabletu. Xiaomi Pad 5 na prvý pohľad zaujme svojim dizajnom a 11" palcovým displejom, ktorý naplno využijete aj vďaka stylusovému peru Xiaomi Smart Pen (dá sa zakúpiť samostatne). 
Xiaomi Redmi Pad je vybaven 10,61'' displejom, ktorý vďaka obnovovacej frekvencii 90 Hz poskytuje plynulé zobrazenie.
Xiaomi Redmi Pad
Xiaomi Pad 5 Xiaomi Redmi Pad


Inteligentné hodinky a náramky Xiaomi


Inteligentné hodinky sa veľmi rýchlo stali obľúbeným smart doplnkom nielen pre športovcov. Smart hodinky a fitness náramky sú nabité funkciami ako merač tepovej frekvencie, krokomer, GPS a upozornenia na prichádzajúce hovory či doručené SMS alebo e-maily. Nechýbajú ani rôzne športové režimy pre všetky vaše obľúbené aktivity.

Xiaomi Mi Band inteligentný náramok

Legenda medzi smart a fitness náramkami. Mi Band sa vyznačujú svojím kompaktným dizajnom s menším displejom aby tak neprekážali pri žiadnej aktivite. Ich hlavnými funkciami sú meranie tepovej frekvencie, krokomer a až 30 športových režimov. Inteligentný náramok je odolný voči vode až do 50 metrov.
Xiaomi Mi Band 6
 • kompaktný dizajn
 • meranie tepovej frekvencie
 • vodotesnosť  až do 50m hĺbky
 • podpora Android a iOS
 • až 30 športových režimov
 • výdrž batérie až do 20 dní
 • vodeodolnosť až do 50 m

Novinka Xiaomi Mi Band 6 bola predstavená, viac sa dozviete v našom článku Xiaomi Mi Band 6 očakávaná letná novinka a vo video recenzií redakcie TouchIT

 


Slúchadlá a audio zariadenia

Výkonné bezdrôtové ale aj drôtové slúchadlá ponúkajú čistý zvuk a tlmenie okolitých zvukov. Xiaomi prenosné reproduktory majú kvalitný zvuk a sú ako stvorené na tanečné párty nielen na cesty. Zariadenia ponúkajú dlhú výdrž batérie aby ste si hudbu užili naplno.

Elegantný dizajn Xiaomi Sound Bar 3.1ch prichádza s s vylepšením DTS Virtual: X Sound a podporou Dolby Audio pre pohlcujúci zvukový zážitok pre vaše domáce kino.
xiaomi mi air dots pro xiaomi mi pocket speaker 2 Xiaomi soundbar
Xiaomi Mi slúchadlá Xiaomi Mi reproduktory Xiaomi Soundbar

Smart kamery

Inteligentné kamery sa postarajú o bezpečnosť vnútri, vonku ale aj na cestách. Smart kamery zaznamenajú a uchovajú záznam. Kamery s wifi od Xiaomi poskytujú aj prepojenie s aplikáciu Mi Home a ponúkajú tak možnosť vidieť čo sa aktuálne deje.

Kamery pre domácnosť

Bezpečnostné kamery disponujú inteligentnými senzormi, ktoré sa postarajú aby sa kamery zapli len vtedy keď je to potrebné. O prípadnom pohybe Vás informujú pomocou aplikácie Mi Home a vy tak viete čo sa deje aj keď práve nieste doma. Vybrané modely disponujú otáčaním o 360 stupňov a tak poskytujú rozhľad na celý priestor.

Autokamery

Autokamery Xiaomi sa postarajú o Vašu bezpečnosť na cestách a o bezpečný dojazd do cieľa. Pýšia sa aj najnovšími technológiami s hlasovým asistentom, ktorý sa postará o to aby ste pri šoférovaní nezaspali. Vybrané modely so zadnou kamerou tak poskytujú aj parkovacieho asistenta.

Akčné kamery

akčnými kamerami Xiaomi zachytíte tie najkrajšie zážitky z každého dobrodružstva. Zaznamenajú kvalitné video aj v nepriaznivých podmienkach.
xiaomi mi home security camera 360 xiaomi mi action camera xiaomi 70mai pro
Xiaomi Mi bezpečnostné kamery Xiaomi Mi akčné kamery Xiaomi Mi autokamery

Xiaomi inteligentné vysávače

Xiaomi vysávače sú pomocníkmi do každej domácnosti. Xiaomi Mi ručný vysávač bude po ruke vždy keď ho budete potrebovať alebo sa pohodlne usadte a nechajte nech za Vás odvedie prácu robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum. Xiaomi Wet Dry Vacuum sa postará o vyčistenie mokrých aj suchých škvŕn a nečistôt.

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Inteligentný robotický vysávač, poskytuje chod na jedno nabitie 2,5 hodiny a je možné ho ovládať pomocou aplikácie Mi Home a nastaviť si vlastnú dráhu ktorú je potrebné upratať.

Xiaomi Mi ručné vysávače

Inteligentný ručný vysávač s ľahkou konštrukciou poskytuje päťstupňovú filtráciu spolu s HEPA filtrom. A bezdotykové vyprázdňovanie pre jednoduché použitie. Určite oceníte aj Xiaomi Mi Vacuum Cleaner mini ručný vysávač, ktorý váži iba 0,5kg a bude tak vašim spoločníkom na cesty či do auta.

Xiaomi Wet Dry Vacuum

Jedným ťahom zvlhčíte, vysušíte a vyčistíte. Silný sací výkon sa postará o rýchle odstránenie povrchového prachu a nečistôt. Umývanie pri vysokej teplote účinne odstráni všetky škvrny.
xiaomi mi ručný vysávač Xiaomi Mi Vacuum Cleaner mini, ručný vysávač mini xiaomi mi robot vacuum Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum
Xiaomi Mi ručné vysávače Xiaomi  ručný vysávač mini Xiaomi Mi Robot Vacuum Xiaomi Wet Dry Vacuum

Inteligentné domáce spotrebiče

Smart pomocníci do domácnosti od značky Xiaomi disponujú minimalistickým vzhľadom a tak zapadnú do každej domácnosti. Ovládajte inteligentné domáce spotrebiče pomocou aplikácie Mi Home a užite si pohodlie smart home na vlastnej koži.
Xiaomi Mi Automatic Foaming Soap Dispenser, automatický dávkovač mydla Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier, antibakteriálny zvlhčovač vzduchu xiaomi mi air purifier
Xiaomi Mi automatický dávkovač mydla Xiaomi Mi antibakteriálny zvlhčovač vzduchu Xiaomi Mi čistička vzduchu
 

Xiaomi inteligentné príslušenstvo pre domácich miláčikov

Inteligentný dávkovač granúl Xiaomi Smart Pet Food Feeder zabezpečí pre vašich domácich miláčikov automatické dávkovanie s presným načasovaním  24 hodín denne.

Vodná fontána Xiaomi Smart Pet Fountain simuluje horský potok pomocou kruhového vodného prúdu, ktorý ponúka okysličenú tečúcu vodu, ktorá zodpovedá prirodzenému zdroju vody pre domácich miláčikov a zvyšuje ich záujem o pitnú vodu.

Spárujte ich s aplikáciou Mi Home/Xiaomi Home a majte prehľad o kŕmení a príjmu vody vášho miláčika.
Xiaomi Smart Pet Food Feeder Xiaomi Smart Pet Fountain
Xiaomi Smart Pet Food Feeder Xiaomi Smart Pet Fountain 
 

Xiaomi inteligentné produkty pre krásu

O osobnú hygienu sa postará Xiaomi sonická zubná kefka spolu so Xiaomi ionickým sušičom vlasov a zastrihávačom vlasov Xiaomi Hair Clipper.
S kontrolu vašej váhy a výpočet BMI pomôže Xiaomi Smart váha, ktorá všetky údaje zaznamená v aplikácií Mi Home.
xiaomi mi sonic toothbrush xiaomi mi ionic hair dryer xiaomi mi smart composition scale 2 Xiaomi Hair Clipper
Xiaomi Mi sonická zubná kefka Xiaomi Mi  Ionický sušič vlasov Xiaomi Mi Smart váha 2 Xiaomi Hair Clipper
 

Xiaomi projektory a TV

Xiaomi projektory disponujú kvalitou obrazu Full HD 1920 x 1080 a svojou šikovnou veľkosťou. Xiaomi Mi laserový projektor poskytuje 150-palcový Full HD obraz s vysokým kontrastom. Xiaomi Mi smart mini projektor si vďaka kompaktnej veľkosti len 15 cm a zabudovanými reproduktormi zoberiete kamkoľvek.

Svoje obľúbené filmy a seriály si môžete pozrieť na Xiaomi TV a spustiť pri kvalite 4K pomocou Xiaomi Mi TV boxu. Môžete tiež zachytiť svoje obľúbené televízne relácie, hrať hry, sledovať správy alebo prepínať na rádio. Mi box podporuje Google Cast, Netflix, YouTube a mnoho iných aplikácií.

xiaomi mi tv box s xiaomi mi laser projector xiaomi mi smart mini projector
Xiaomi TV Xiaomi Mi TV Box S Xiaomi Mi laserový projektor Xiaomi Mi smart mini projektor 

Xiaomi monitory

Vyberte si z ponuky Xiaomi monitorov či už hľadáte herný alebo kancelársky. Na prvý pohľad vás zaujmú svojím minimalistickým dizajnom s tenkým rámčekom a živými farbami. Poskytujú rozlíšenie až do  3440 x 1440 px vďaka čomu si môžete vychutnať váš obľúbený obsah, hru či prácu v maximálnych detailoch. 
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor Xiaomi Mi Desktop Monitor
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor Xiaomi Mi Desktop Monitor
 

Intelitentné osvetlenie Xiaomi

Xiaomi inteligentné osvetlenia disponujú možnosťou nastavenia intenzity ako aj ovládania pomocou aplikácie Mi Home, aby ste sa nemuseli už nikdy postaviť z postele. Zapnutie alebo vypnutie osvetlenia je pomocou Mi Home aplikácie a smart senzorov možné naprogramovať pri vašom príchode či odchode z domu.

xiaomi mi led ceiling light Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S Xiaomi Mi Smart LED žiarovka Essential Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar
Xiaomi Mi LED stropné svetlo Xiaomi Mi  stolná lampa Xiaomi Mi Smart LED žiarovka  Xiaomi Mi Monitor Light Bar

Xiaomi smart senzory

Ovládajte svoju domácnosť jediným klikom pomocou smart aplikácie Mi Home. So Xiaomi setom senzorov dokážete ovládať Xiaomi Smart Home zariadenia a nastaviť kedy sa svetlá vypnú a zapnú, kedy sa zapne klimatizácia a oveľa viac.

xiaomi mi smart sensor set xiaomi mi window and door sensor xiaomi mi motion-activated light
Xiaomi Mi Smart Sensor Set Xiaomi senzor na okná/dvere Xiaomi Mi svetlo na pohyb

Takto jednoducho si vytvorili inteligentnú domácnosť redaktori z časopisu Touch IT.

Xiaomi kolobežky, bicykle a hoverboardy

Jazdite ekologicky a vyhnite sa zápcham vďaka Xiaomi dopravným prostriedkom. Xiaomi kolobežky Mi Scooter disponujú výkonným elektromotorom pre svižnú jazdu s dojazdom až do 45 km (v závislosti od konkrétneho modelu).

Ak si neviete rady s výberom kolobežky, v našom článku Ako si správne vybrať elektrokolobežku sa dočítate všetky potrebné informácie.


Xiaomi Qicycle je kompaktný elektrický bicykel s dojazdom až 45 km a inteligentným meraním krútiaceho momentu, ktorý meria Váš výkon šliapania pedálov a na základe toho prispôsobuje výkon motora.

xiaomi mi scooter Xiaomi Qicycle xiaomi ninebot mini
Xiaomi Mi kolobežka Xiaomi Qicycle Xiaomi Ninebot mini

Pozrite si celú recenziu kolobežky Xiaomi Mi Scooter 2 od MotorideTV


Doplnky a príslušenstvo 

PC príslušenstvo 

Medzi doplnky ku PC ktoré ponúka značka Xiaomi patrí aj Xiaomi bezdrôtová smart myš, Xiaomi okuliare k počítaču ktoré pohlcujú škodlivé modré svetlo a Xiaomi Mi predlžovačka s 3 USB portmi.

 
xiaomi mi wireless smart mouse white Xiaomi Mi predlžovačka
Xiaomi Mi bezdrôtová smart myš Xiaomi Mi predlžovačka

Xiaomi doplnky na cesty

Zbaľte si kufre ide sa na výlet! So Xiaomi vychytávkami a doplnkami na cesty a budete pripravený na všetko.

Xiaomi 90 point Luggage Xiaomi Mi Polarized Explorer
Xiaomi 90 point Luggage Xiaomi Mi City Backpack Xiaomi Mi Polarized Explorer

Xiaomi príslušenstvo do auta 

O pohodlie na cestách sa postará niekoľko doplnkov do auta. Xiaomi Mi bezdrôtová nabíjačka do auta zabezpečí aby ste mali navigáciu na očiach aj keď máte vybitú batériu

Xiaomi vankúš na cesty, sivý Xiaomi Mi Wireless autonabíjačka Xiaomi Mi autonabíjačka xiaomi mi prenosný kompresor
Xiaomi vankúš na cesty Xiaomi Mi Wireless autonabíjačka Xiaomi Mi autonabíjačka Xiaomi Mi prenosný kompresor

Digitálny kompresor Xiaomi si vďaka jeho kompaktnej veľkosti a výkonu obľúbili aj motorkári. Viac vo video recenzii MotorideTV

 

Aktuálna ponuka Xiaomi produktov
 

Datacomp je certifikovaným predajcom tovaru a zaručuje jeho kvalitu a originálny pôvod. Výhodou autorizovaného predajcu je jeho plné servisné krytie a oficiálna distribúcia pre Slovensko.
 

autorizovany predajca xiaomi

 

 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200 (9:00-18:00)
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 • 5
  predajní
 • 20 rokov
  20 rokov
  na trhu
 • 200 000 objednávok ročne
  200 000
  objednávok ročne
 • 70 000 položiek skladom
  70 000
  položiek skladom
 
© 2000 - 2021, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies. Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky