    CyberPower Value Pro 1000VA/550W, FR zásuvky
    záložný zdroj UPS, line-interactive, tower, 1000 VA, 550 W, 4x FR zásuvka, orientačná doba zálohy 100W/ 32 minút, záložná doba pri 50% záťaži 10 min, LCD displej, komunikačný port USB, RS-232, ochrana dátovej siete RJ-45Zobraziť viac
    PN kód
    VP1000ELCD-FR
    Porovnať
    Varianty3
    skladom
    s DPH
    100%
    2x
    s DPH
    Popis produktu
    CyberPower Value Pro 1000VA/550W
    Vlastnosti
    • Topológia UPS s interaktívnou sieťou
    • Technológia úspory energie
    • Automatická regulácia napätia (AVR)
    • Ochrana proti preťaženiu
    • Prepäťová a rázová ochrana
    • Vysokorýchlostný prenos dát cez Ethernet*
    • Stavový LCD displej
    • Softvér na správu PowerPanel®
    • Formát Tower
    Technické parametre
    Topológia    Interaktívna linka
    Technológia úspory energie    Technológia bypassu GreenPower UPS™
    Kapacita (VA)    1000VA
    Kapacita (Watt)    550W
    Fáza (vstup/výstup)    1:1
    GreenPower    Áno
    Aktívna podpora PFC    Nie
    Prístup
    Menovité vstupné napätie    230 ± 10 Vac
    Rozsah vstupného napätia    167 ~ 295 Vac
    Vstupný frekvenčný rozsah    50/60 ± 5
    Menovitý vstupný prúd    4.35A
    Vstupná zásuvka    IEC C14
    Regulácia napätia (AVR)    Áno (Single Boost, Single Buck)
    Výstup
    Rozsah výstupného napätia na batériu    230 ± 10%
    Rozsah výstupnej frekvencie    50/60 ± 1%
    Výstupná frekvencia    Simulovaná sínusovka
    Ochrana proti preťaženiu    Vypínač obvodu
    Počet zásuviek    4
    Typ zásuviek    FR (Francúzsko)
    Prepäťová ochrana a filtrácia
    Prepäťová ochrana    Áno
    Max. hodnota vplyvu    450J
    Telefón/sieť RJ11/RJ45    Áno (do 1Gb)
    Batéria
    Vymeniteľné používateľom    Nie - používa sa
    Typ batérie (počet)    12V/9Ah (1)
    Typický čas nabíjania    8 h
    Čas zálohovania
    Predĺžený čas zálohovania    Nie
    Plné zaťaženie (min)    1
    Polovičné zaťaženie (min)    10
    Graf/tabuľka časov zálohovania    Tu
    Komunikácia
    Port USB    Áno
    Sériový port    Áno
    Karta manažéra    Nie
    Karta LAN    Nie
    Konektor EPO    Nie
    Manažment
    Softvér    PowerPanel® Personal Edition
    Studený štart    Áno
    Vlastný test    Áno
    Indikačné stavy
    Ukazovatele    Nie
    Fyzikálne parametre
    Rozmery (V x Š x H) (mm)    227 x 100 x 260
    Hmotnosť (kg)    5.14
    Výška v stojane    0U
    Parametre
    Výkon a formát
    Typ napájania
    line-interactive
    Formát UPS
    Fyzicky tvar UPS (tower, rack, racktower a kompaktné)
    tower
    Zdanlivý výkon
    1000 VA
    Skutočný výkon
    550 W
    Max doba odozvy
    4 ms
    Čas zálohovania
    Orientačná doba zálohy
    Orientačná doba zalohy pri zariadení ktoré ma spotrebu 100W.
    100W/ 32 minút
    Záložná doba pri 100 % záťaži
    1 min
    Záložná doba pri 50 % záťaži
    10 min
    Výstup
    Výstupné zásuvky FR
    4
    Komunikácia a manažment
    LCD displej
    áno
    Komunikačný port USB
    Port služiaci na komunikáciu mezdzi UPS a počítačom.
    áno
    Komunikačný port RS232
    Prepäťová ochrana a filtrácia
    Prepäťová ochrana RJ-45
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    Maroš, Datacomp
    tym@datacomp.sk
    Recenzie1
    100%
    (1x)
    Jozef, Žilina
    Pridané: 3.4.2026
    100%