    CyberPower Value Pro 1200VA/720W, FR zásuvky
    záložný zdroj UPS, line-interactive, tower, 1200 VA, 720 W, 5x FR, orientačná doba zálohy 100W/ 60 minút, záložná doba pri 50% záťaži 12 min, LCD displej, komunikačný port USB, RS-232, ochrana dátovej siete RJ-45Zobraziť viac
    PN kód
    VP1200ELCD-FR
    Porovnať
    Varianty3
    skladom
    100%
    1x
    s DPH
    s DPH
    100%
    2x
    Popis produktu
    CyberPower Value Pro 1200VA/720W
    Vlastnosti
       UPS s topologií line-interactive
       Technologie pro úsporu energie
       Výstup se simulovaným sinusovým průběhem
       Automatická regulace napětí (AVR)
       LCD stavový displej
       High-speed Ethernet Data Transmission
       USB připojovací port
       Ochrana proti rázům a špičkám
       Sériový komunikační port
       Software PowerPanel® pro správu napájení
    Specifikace
    Fáze - Single Phase
    Tvar - Tower (věž)
    Topologie UPS - Line-interactive
    Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
    Vstup
    Jmenovité vstupní napětí ( Vac ) 230 ± 10%
    Rozmezí vstupního napětí ( Vac ) 167 ~ 295
    Vstupní frekvence ( Hz ) 50 ± 5
                                          60 ± 5
    Jmenovitý vstupní proud 5,2 A
    Typ vstupního konektoru IEC C14
    Délka napájecího kabelu 1.5 m
    Výstup
    Výkon 1200 VA
    Výkon 720 W
    Průběh napětí při napájení z baterie - Simulovaný sinusový průběh
    Napětí při napájení z baterie 230 ± 10% Vac
    Frekvence při napájení z baterie 50 ± 1% Hz
                                                       60 ± 1% Hz
    Automatická regulace napětí (AVR) 1x zvýšení, 1x snížení
    Ochrana proti přetížení - Jistič
    Zásuvky - celkem 5
    Typ zásuvky - 5 českých zásuvek (FR x 5)
    Zásuvky - zálohované a s přepěťovou ochranou - 4
    Zásuvka - pouze s přepěťovou ochranou - 1
    Typická doba přechodu 4 ms
    Baterie
    Provozní doba při poloviční zátěži - 12 min
    Provozní doba při plné zátěži - 4 min
    Typická doba dobíjení - 8 Hodin
    Spuštění na baterii - Ano
    Uživatelsky vyměnitelný - Ne
    Typ baterie - Hermeticky uzavřený olověný
    Baterie: 2x 12V/7Ah
    Přepěťová ochrana + filtrování
    Přepěťová ochrana 450 Jouly
    EMI a RFI filtr - Ano
    Ochrana telefonu/sítě RJ11/RJ45 (kombo) - 1 vstup, 1 výstup
    Správa a komunikace
    LCD panel - Ano
    LED indikátory - Zapnuto
    Porty USB kompatibilní s rozhraním HID - 1
    Akustické alarmy - Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS
    Držák kabelů - USB kabel x1
    Rychlost přenosu dat sítě Ethernet - Až 1 GB
    Software pro správu napájení - PowerPanel® Personal (doporučeno)
    Fyzické vlastnosti
    Konstrukce skříně - Plast
    Barva - Černá
    Fyzická velikost - UPS modul
    Rozměry (ŠxVxH) - 100 x 281 x 355 mm
    Hmotnost - 9,62 kg
    Provozní podmínky
    Provozní teplota 0 ~ 40 °C
    Provozní relativní vlhkost (nekondenzující)  0 ~ 90%
    Provozní nadmořská výška 0-3.000 metrů
    Skladovací teplota -20 ~ 50 °C
    Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 90%
    Skladovací nadmořská výška 0-3.000 metrů
    Odvod tepla v režimu on-line 74 BTU/hod
    Hlučnost 1,0 m od krytu jednotky 40 dBA
    Certifikace
    Certifikace - CE, EAC
    RoHS - Ano
    Stránky o produkte CyberPower Value Pro 1200VA/720W:
    www.cyberpower.com/eu/cs/product/sku/VP1200ELCD-FR
    Parametre
    Výkon a formát
    Typ napájania
    line-interactive
    Formát UPS
    Fyzicky tvar UPS (tower, rack, racktower a kompaktné)
    tower
    Zdanlivý výkon
    1200 VA
    Skutočný výkon
    720 W
    Max doba odozvy
    4 ms
    Čas zálohovania
    Orientačná doba zálohy
    Orientačná doba zalohy pri zariadení ktoré ma spotrebu 100W.
    100W/ 60minút
    Záložná doba pri 100 % záťaži
    4 min
    Záložná doba pri 50 % záťaži