CyberPower Value Pro 1600VA/960W, FR zásuvky
záložný zdroj UPS, line-interactive, tower, 1600 VA, 960 W, 5x FR zásuvka, orientačná doba zálohy 100W/ 75 minút , záložná doba pri 50% záťaži 11 min, LCD displej, komunikačný port USB, RS-232, ochrana dátovej siete RJ-45Zobraziť viac
Kód tovaru
362836
PN kód
VP1600ELCD-FR
Výrobca
Záruka
24 mesiacov
Varianty3
s DPH
Parametre
Výkon a formát |
|---|---|
line-interactive |
Formát UPS Fyzicky tvar UPS (tower, rack, racktower a kompaktné)
tower |
1600 VA |
960 W |
Max doba odozvy |
4 ms |
Čas zálohovania |
Orientačná doba zálohy Orientačná doba zalohy pri zariadení ktoré ma spotrebu 100W.
100W/ 75 minút |
Záložná doba pri 100 % záťaži |
2 min |
Záložná doba pri 50 % záťaži |
11 min |
Výstup |
5 |
Komunikácia a manažment |
LCD displej |
áno |
Komunikačný port USB Port služiaci na komunikáciu mezdzi UPS a počítačom.
áno |
Komunikačný port RS232 |
Prepäťová ochrana a filtrácia |
Prepäťová ochrana RJ-45 |
OPÝTAJTE SA PORADCU
Alternatívy v kategórií Záložné zdroje (UPS) Line-Interactive 7
Zaradenie produktu
Popis produktu
CyberPower Value Pro 1600VA/960W
Vlastnosti
UPS s topológiou line-interactiveVýstup sa simulovaným sínusovým priebehom
LCD stavový displej
USB pripojovací port
Sériový komunikačný port
Technológia pre úsporu energie
Automatická regulácia napätia (AVR)
Vysokorýchlostný prenos dát cez Ethernet
Ochrana proti rázom a špičkám
Softvér PowerPanel® pre správu napájania
Balenie
VP1600ELCD-FR UPSkábel USB
Užívateľská príručka
Registračná karta produktu
Všeobecné
Fáza: jednofázovéTvar: Tower (veža)
Topológie UPS: Line-interactive
Technológia pre úsporu energie: Bypass technológie GreenPower UPS ™
Vstup
Menovité vstupné napätie (Vac): 230 ± 10%Rozmedzie vstupného napätia (Vac) :167 ~ 295
Vstupná frekvencia (Hz)
50 ± 5
60 ± 5
Detekcia vstupnej frekvencie
Automatická detekcia
Menovitý vstupný prúd 6.96 A
Typ vstupného konektoru: IEC C14
Typ zástrčky odpojiteľného kábla: Schuko x 1
Fyzická veľkosť
UPS modulRozmery (ŠxVxH) (mm)
100 x 281 x 355
Hmotnosť (kg): 10.42
Dĺžka napájacieho kábla 1.5 m
Výkon (VA) 1600Výkon (W) 960
Priebeh napätia pri napájaní z batérie: Simulovaný sínusový priebeh
Napätie pri napájaní z batérie (Vac)
230 ± 10%
Frekvencia pri napájaní z batérie (Hz)
50 ± 1%
60 ± 1%