INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  HP

  HP Inc. (v minulosti Hewlett-Packard) je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa informačnými technológiami so sídlom v Palo Alto v Kalifornii v USA, ktorá sa už viac ako 80 rokov špecializuje na rozvoj a výrobu výpočtového, pamäťového a sieťového hardweru, softwaru a pridružených služieb. Preslávila sa predovšetkým svojimi tlačiarňami, osobnými počítačmi, notebookmi a servermi.

  hp
  V roku 2015 vznikla rozdelením pôvodnej spoločnosti Hewlett-Packard na dve samostatné firmy: HP Inc. a Hewlett Packard Enterprise. Spoločnosť HP Inc. sa zameriava na spotrebiteľský a komerčný segment, zatiaľ čo spoločnosť Hewlett Packard Enterprise sa venuje podnikovým riešeniam a infraštruktúre.
   

  Datacomp je jedným z najväčších slovenských HP partnerov certifikovaný na najvyššiu partnerskú úroveň HP Amplify Power Partner, ktorá zaručí bezproblémový nákup a servis.

  Spoločnosť HP inovuje portfólio prémiových spotrebiteľských produktov

  Notebooky HP    

  HP notebooky sú vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivý a výkonný notebook. HP ponúka širokú škálu modelov, ktoré sa prispôsobujú rôznym potrebám a preferenciám užívateľov. Či už potrebujete notebook na prácu, štúdium, zábavu alebo hranie hier, HP má pre vás ideálne riešenie.

  HP notebooky sa vyznačujú kvalitným dizajnom, dlhou výdržou batérie, rýchlym načítavaním a bezpečnosťou. HP notebooky tiež podporujú najnovšie technológie, ako sú dotykové obrazovky, 5G pripojenie, umelá inteligencia a virtuálna realita.
  Notebooky HP

  Notebooky pre domácnosti a školy

  Do tejto kategórie spadajú modelové trady:

  HP 250
  Modely rady HP 25x ,sú notebooky vhodné pre domáce aj firemné použitie. Sú ideálne pre používateľov, ktorí hľadajú spoľahlivý a cenovo dostupný notebook s dlhou výdržou batérie a moderným dizajnom.

  HP 14/15/17 
  Modely tejto rady sú spoľahlivé a cenovo dostupné notebooky, ktoré ponúkaju vzhľadom na svoju cenu solídny výkon, dlhú výdrž batérie a ľahký dizajn. Sú preto ideálnym spoločníkom pre prácu aj zábavu doma aj na cestách.

  HP Pavilion
  HP Pavilion sú výkonné a elegantné notebooky, ktoré sa hodia pre každého, kto hľadá spoľahlivého a multifunkčného spoločníka. S HP Pavilion môžete pracovať, hrať sa, sledovať filmy, počúvať hudbu a užívať si vysokú kvalitu obrazu a zvuku.

  HP Envy
  HP Envy sú vynikajúce notebooky pre tých, ktorí hľadajú vysoký výkon, dlhú výdrž batérie a elegantný dizajn. HP Envy sú navyše veľmi tenké a ľahké,  takže ich môžete ľahko prenášať kamkoľvek. Ak hľadáte notebook, ktorý spĺňa všetky vaše požiadavky a zároveň vyzerá skvelo, HP Envy je pre vás ideálnou voľbou.
  notebook HP 250 notebook HP Pavilion
  HP 250 HP Pavilion
     
  notebook HP 14 notebook HP Envy
  HP 14/15/17 HP Envy

  notebooky HP pre kancelárie a firmyPre kancelárie a firmy

  Táto kategória zahŕňa modely rád:

  HP ProBook
  HP ProBook je rad notebookov určených pre firemných používateľov, ktorí ocenia nižšiu cenu ako u vyššej série HP EliteBook. Notebooky HP ProBook sú vybavené špičkovými procesormi Intel alebo AMD, ktoré zaručujú rýchly a plynulý chod systému. Okrem toho ponúkajú aj elegantný dizajn, pevnú konštrukciu a rôzne možnosti zabezpečenia. HP ProBook je notebook, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele a zvýšiť vašu produktivitu.

  HP Elitebook
  Modely HP Elitebook sú výkoné a bezpečné notebooky pre prácu a podnikanie. Ponúkajú rôzne konfigurácie, dizajny a možnosti pripojenia, aby vyhovovali vašim potrebám. HP Elitebook tiež podporujú funkcie HP Wolf Security, ktoré vytvárajú hardvérovo vynútenú, vždy zapnutú a odolnú ochranu

  HP Spectre
  HP Spectre sú nádherné a výkonné notebooky, ktoré vám ponúkajú  skvelý zážitok z práce aj zábavy. Môžete si vybrať z rôznych modelov, ktoré sa líšia veľkosťou displeja, procesorom, pamäťou a batériou. Všetky modely sú ultra-tenké, prenosné a majú otočný 360° kĺb, ktorý vám umožňuje používať notebook ako tablet.

  HP Dragonfly
  HP Dragonfly sú prémiové notebooky pre podnikateľov, ktorí hľadajú mobilitu, výkon a bezpečnosť. Táto rada je mimoriadne ľahká a tenká, váži menej ako 1 kg a má elegantný dizajn s využitím recyklovaných plastov. Rada HP Dragonfly je tiež chránená pokročilými bezpečnostnými funkciami HP Wolf Security for Business, ktoré chránia vaše dáta a identitu pred kybernetickými hrozbami
  notebook HP ProBook notebook HP EliteBook
  HP ProBook HP Elitebook
     
  notebook HP Spectre notebook HP Dragonfly
  HP Spectre HP Dragonfly

  herné notebooky HPHerné

  Nositeľom herného zamerania v HP sú modelové rady:

  Victus by HP
  Victus by HP je nová značka herných notebookov, ktorá ponúka vysoký výkon, kvalitný dizajn a dostupnú cenu. Victus by HP je určený pre tých, ktorí chcú začať hrať PC hry alebo si vylepšiť svoj herný zážitok.

  HP OMEN
  Ak hľadáte výkonný a spoľahlivý herný notebook, HP OMEN jeskvelou voľbou. HP OMEN ponúka špičkové technológie a dizajn, ktoré vám umožnia zažiť nezabudnuteľné zážitky z hrania. HP OMEN je ľahko nastaviteľný a prispôsobiteľný pomocou OMEN Gaming Hub, kde môžete vytvárať pútavé osvetlenie pre váš notebook a ostatné periférie.
  Notebooky Victus by HP Notebooky HP Omen
  Victus by HP HP OMEN

  dotykove a konvertibilné notebooky HPDotykové a konvertibilné

  HP samozrejme ponúka aj dotykové a konvertibilné deriváty vyššie spomenutých modelových rád ako:

  HP Pavilion x360
  Notebooky HP Pavilion x360 sú viacúčelové notebooky s 360-stupňovým pántom, ktorý umožňuje štyri rôzne režimy použitia - notebook, stojan, stan a tablet. Tieto notebooky sú ideálne na každodenné použitie a ponúkajú vysoký výkon a vynikajúci zážitok z multimédií. Notebooky HP Pavilion x360 sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách a veľkostiach obrazovky od 11 do 15 palcov. Väčšina modelov je vybavená procesormi Intel Core i5 alebo i7 a grafickými kartami Intel Iris Xe alebo NVIDIA GeForce

  HP Envy x360
  Notebooky HP Envy x360 sú plne konvertibilné notebooky s vysokým výkonom a špičkovými dotykovými displejmi. Tieto notebooky majú unikátnu otočnú konštrukciu, vďaka ktorej sa behom okamihu stanú výkonnými grafickými tabletmi1. Notebooky HP Envy x360 sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách a veľkostiach obrazovky od 13 do 15 palcov a sú vybavené procesormi Intel Core i5 alebo i7 a grafickými kartami Intel Iris Xe alebo NVIDIA GeForce

  HP Spectre x360
  Notebooky HP Spectre x360 sú 2v1 notebooky s kvalitnou dotykovou obrazovkou a elegantným prevedením s najvyšším výkonom. Tieto notebooky sú dotykové a je možné ich ovládať aj stylusom. Notebooky HP Spectre x360 sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách a veľkostiach obrazovky od 13 do 16 palcov.
  notebook HP Pavilion x360 Notebook HP Envy X360 notebook HP Spectre x360
  HP Pavilion x360 HP Envy x360 HP Spectre x360

  Notebooky HP


   


  Počítače HP

  HP je okrem iných aj jedným z popredných výrobcov počítačov na svete, ktorý ponúka široké portfólio produktov pre rôzne potreby a odvetvia. Medzi najvýkonnejšie a najspoľahlivejšie počítače HP patria pracovné stanice Z by HP, ktoré sú navrhnuté pre náročné projekty v oblasti dátového analyzovania, vizualizácie, 3D modelovania, animácie a renderovania.

  Okrem toho HP ponúka aj širokú škálu notebookov, stolných počítačov a all-in-one PC pre domáce a firemné použitie, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, bezpečnosťou a dizajnom.
  počítače HP

  Kancelárske

  Kancelárske počítače HP sú určené pre prácu v kancelárii a sú vhodné pre bežné kancelárske úlohy ako napríklad práca s dokumentami, tabuľkami, emailovými správami a podobne. Kancelárske počítače HP sú vybavené procesormi Intel Core i3, i5 alebo i7 a majú dostatočnú kapacitu pamäte RAM a úložného priestoru na ukladanie dát.

  Herné

  Herné počítače HP sú určené pre náročnejších používateľov, ktorí potrebujú počítač s vysokým výkonom a kvalitnou grafikou pre hranie hier. HP ponúka širokú škálu herných počítačov od základných modelov pre bežné použitie až po pokročilé modely pre náročnejších používateľov. Herné počítače HP sú vybavené procesormi Intel Core i5 alebo i7 a grafickými kartami NVIDIA alebo AMD. Výhodou herných počítačov HP je ich vysoký výkon a kvalitná grafika, ktorá umožňuje hranie najnovších hier na trhu.

  Pracovné stanice

  Do tejto kategorie spadaju vsetky profesionálne mobilné pracovné stanice rady HP Z, ktoré sú určené pre náročných používateľov, ktorí potrebujú pracovať s grafickými, video- alebo inžinierskymi aplikáciami. HP rada Z vám zaručí rýchle a plynulé spracovanie dát, vďaka výkonným procesorom Intel Core alebo Intel Xeon a grafickým kartám NVIDIA.

  All-in-One

  Počítače HP All-in-One majú všetky komponenty zabudované v jednom zariadení. Tieto počítače sú vhodné pre používateľov, ktorí potrebujú počítač s malými rozmermi a jednoduchou inštaláciou. HP ponúka širokú škálu počítačov All-in-One od základných modelov pre bežné použitie až po pokročilé modely pre náročnejších používateľov.
  kancelarske pocitace HP herné počítače HP
  Kancelárske počítače Herné počítače
     
  pracovne stanice HP HP All-in-One
  Pracovné stanice All-in-One
  Počítače HP


   


  Tlačiarne HP

  HP je popredným výrobcom tlačiarní a multifunkčných zariadení pre domáce aj firemné použitie. Ponúka široké portfólio produktov, ktoré spĺňajú rôzne potreby a požiadavky zákazníkov.
  tlačiarne HP
  Medzi najpopulárnejšie patria:

  HP DeskJet

  Cenovo dostupné a kompaktné tlačiarne pre každodenné tlačenie dokumentov, fotografií a ďalších materiálov.

  HP OfficeJet

  Všestranné a spoľahlivé multifunkčné zariadenia pre domáce kancelárie a malé podniky, ktoré umožňujú tlačiť, kopírovať, skenovať a faxovať.

  HP LaserJet

  Rýchle a kvalitné laserové tlačiarne a multifunkčné zariadenia pre profesionálne použitie, ktoré zaručujú ostrý a čistý výstup.

  HP ENVY

  Štýlové a elegantné tlačiarne a multifunkčné zariadenia pre náročných užívateľov, ktorí chcú tlačiť vysokokvalitné fotografie a grafiku.

  HP Smart Tank

  Inovatívne tlačiarne s veľkokapacitnými nádržami na atrament, ktoré ponúkajú nízke prevádzkové náklady a dlhú životnosť.

  HP neustále inovuje a rozširuje svoje portfólio tlačiarní a multifunkčných zariadení, aby vyhovelo najnovším trendom a technológiám. S HP si môžete byť istí, že dostanete spoľahlivý, kvalitný a efektívny produkt, ktorý uspokojí vaše potreby tlače.
  tlačiareň HP DeskJet tlačiareň HP OfficeJet
  HP DeskJet HP OfficeJet
     
  tlačiareň LaserJet tlačiareň HP Smart Tank
  HP LaserJet HP Smart Tank

  Tonery HP

  Ušetrite čas a peniaze. Viac atramentu, viac strán s kazetami XL v porovnaní so štandardnými kazetami.
  Atramentové kazety HP Toner HP
  Atramentové kazety HP Tonery HP

  Výnimočná kvalita tlače

  Originálne tonerové kazety HP sú vytvorené tak, aby poskytovali spoľahlivé a konzistentné výsledky. Nechajte svoju prácu vyniknúť vďaka profesionálnym výtlačkom. Originálne kazety HP sú navrhnuté tak, aby podporovali trvalú udržateľnosť, a dajú sa bezplatne recyklovať.

   

  Vyberte si originálny toner HP, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám
  • Štandardné kazety - Originálna tonerová kazeta HP je navrhnutá na fungovanie s tlačiarňami HP tak, aby poskytovala konzistentnú kvalitu, spoľahlivosť a hodnotu
  • Multibalenia - Šetria čas a peniaze. Nakupujte menej a ušetrite v porovnaní so samostatnými štandardnými kazetami.
  • Kazety XL - S kazetami XL ušetríte viac ako so štandardnými kazetami.

  Služba HP Instant Ink

  HP Instant Ink je inteligentná služba predplatenej tlače. Váš mesačný poplatok zahŕňa atrament, jeho pohodlné doručenie a recykláciu. Nikdy nezostanete bez kaziet a navyše ušetríte až 70%  z ceny atramentu alebo 50% za toner. Viac sa dočítate v našom článku: Čo je HP Instant Ink

   

  Monitory HP

  HP monitory sú vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitný a spoľahlivý displej pre svoj počítač. HP ponúka širokú škálu monitorov, ktoré sa hodí pre rôzne potreby a rozpočty.

  Či už potrebujete monitor pre prácu, hranie hier, sledovanie filmov alebo tvorbu obsahu, HP má pre vás ideálny model. HP monitory sa vyznačujú vysokým rozlíšením, jasnými farbami, rýchlym odozvou a nízkou spotrebou energie.
  Monitory HP

  Kancelárske monitory

  Kancelárske monitory HP sú určené pre prácu v kancelárii a sú vhodné pre bežné kancelárske úlohy. HP ponúka širokú škálu kancelárskych monitorov od základných modelov pre bežné použitie až po pokročilé modely pre náročnejších používateľov. Kancelárske monitory HP sú vybavené technológiou IPS, ktorá zaručuje vysokú kvalitu obrazu a farebnú vernosť. Monitory HP majú dostatočne veľkú uhlopriečku obrazovky od 21 do 32 palcov a rozlíšenie Full HD alebo QHD

  Profesionálne monitory

  Profesionálne monitory HP sú určené pre náročné profesionálne použitie a sú vhodné pre prácu s grafikou, fotografiou, videom a podobne. Sú vybavené technológiou IPS alebo PLS, ktorá zaručuje vysokú kvalitu obrazu a farebnú vernosť. Majú dostatočne veľký pozorovací uhol, rýchlu odozvu, čo umožňuje pohodlné sledovanie obrazu aj z väčšieho uhla a plynulé zobrazovanie pri rýchlych pohyboch na obrazovke.

  Herné monitory

  Herné monitory HP sú určené pre náročnejších používateľov, ktorí potrebujú dostatočne veľkú uhlopriečku obrazovky od 24 do 32 palcov a rozlíšením Full HD alebo QHD. Výhodou herných monitorov HP je ich vysoká obnovovacia frekvencia a nízka odozva, ktorá zaručuje plynulé zobrazovanie aj pri rýchlych pohyboch na obrazovke. Herné monitory HP sú vybavené technológiou AMD FreeSync alebo NVIDIA G-Sync, ktorá zaručuje plynulé zobrazovanie aj pri rýchlych pohyboch na obrazovke.

  Zakrivené monitory

  Zakrivené monitory HP sú výnimočné tým, že ich obrazovka je zakrivená pod určítym uhlom a ponúka tak lepší zážitok z hrania hier alebo sledovania filmov. Zakrivenie obrazovky ponúka pohodlnejšie sledovanie obrazu aj z väčšieho uhla a zvyšuje tak aj komfort pri práci s počítačom. Sú vybavené technológiou IPS alebo PLS, ktorá zaručuje vysokú kvalitu obrazu a farebnú vernosť.
  kancelársky monitor HP profesionálne monitory HP
  Kancelárske monitory Profesionálne monitory
     
  herný monitor HP Zakrivené monitory HP
  Herné monitory Zakrivené monitory
   Monitory HP


   


  Príslušenstvo HP

  HP príslušenstvo je široká kategória produktov, ktoré zvyšujú výkon a komfort vašich HP zariadení. Medzi HP príslušenstvo patria napríklad myši, klávesnice, reproduktory, slúchadlá, webkamery, batérie, nabíjačky a ďalšie.

  Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s väčšinou HP modelov a ponúkali vám optimálnu kvalitu a spoľahlivosť. Ak hľadáte spôsob, ako vylepšiť svoj pracovný alebo zábavný zážitok s HP zariadeniami, neváhajte si vybrať z ponuky HP príslušenstva na našej stránke.
  Príslušenstvo HP

  Klávesnice a myši

  Do ponuky prichádzajú aj klávesnice HP ktoré poskytuje pohodlnú konzistenciu pri písaní prostredníctvom vyšších klávesov, klenutých klávesov v tvare prsta a technológie mäkkého návratu. Naviac, čo potrebujete, je univerzálna myš pre pripojenie k akémukoľvek z vašich zariadení. Párujte ju medzi operačnými systémami jednoducho a spoľahlivo.

  Slúchadlá

  Ľahko sa zapojte do akéhokoľvek hovoru, alebo počúvajte hudbu.

  USB zariadenia

  Odomknite nové možnosti s univerzálnym rozbočovačom HP USB-C s viacerými portmi, ktorý podporuje akýkoľvek počítač.

  Nabíjačky a dokovacie stanice

  Užite si flexibilitu pri nabíjaní väčšiny zariadení s portom USB-C, či už pôjde o notebook, tablet, alebo telefón.

  Tašky a batohy

  Batoh HP s množstvom priehradiek, vreciek, odkladacích miest a skrytých otvorov sa podobá na vychádzkový organizér. Zabalíte doň všetko – zariadenia, oblečenie, občerstvenie, suveníry, čokoľvek.

  Príslušenstvo pre tlačiarne

  S matným papierom HP Professional Business získate výtlačky v kvalite ako z profesionálnej tlačiarne – pre všetky vaše marketingové materiály – od brožúr až po letáky a predajné materiály.
  Klávesnice a myši HP Slúchadlá HP
  Klávesnice a myši Slúchadlá
     
  nabijacky HP batohy a tašky HP
  Nabíjačky Tašky a batohy

  príslušenstvo HP
   
  Notebooky