INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Huawei

  Predstavujeme Vám portfólio jedného z popredných celosvetových poskytovateľov inteligentných zariadení. Huawei ponúka smartfóny, tablety a inteligentné doplnky ako smart hodinky a fitness náramky.
  Čínska nadnárodná spoločnosť Huawei Technologies je popredným celosvetovým poskytovateľom informačných a komunikačných technológií ale aj inteligentných zariadení.

  Datacomp je certifikovaným predajcom tovaru a zaručuje jeho kvalitu a originálny pôvod. Výhodou autorizovaného predajcu je servisné krytie v oficiálnom servise a oficiálna distribúcia pre Slovensko 

  Portfólio lídra v umelej inteligencií ​Huawei Consumer Business Group obsahuje smartfóny, počítače a tablety, nositeľné zariadenia, zariadenia na mobilné širokopásmové pripojenie, zariadenia pre rodinu, ako aj cloudové služby.
  Huawei produkty

  Huawei smartfóny a tablety

  Huawei je aktuálne jedným z popredných výrobcov smartfónov na trhu vďaka svojim inovatívnym technológiám a pútavým dizajnom. Svoje portfólio každoročne obohacujú o novinky s vysokým výkonom vo všetkých cenových kategóriách. Svoje miesto v ich ponuke si našli aj praktické tablety za priaznivé ceny, ktoré si užívatelia obľúbili.

  Huawei P

  Smartfóny rady Huawei P sa rozdeľujú do nasledovných verzií
  • Huawei P Pro - disponujú najvyšším výkonom a sú to vlajkové lode
  • Huawei P - stredná cesta, klasická verzia označená iba číslom
  • Huawei P Lite - odľahčené verzie priaznivejšími cenami
  Do rady Huawei P patria aj verzie P smart , P smart z a P smart Pro.
  huawei p40 pro huawei p40 huawei p40 lite huawei p smart pro
  Huawei P Pro Huawei P  Huawei P Lite Huawei P Smart

  Huawei Nova a Huawei Y

  Smartfóny Huawei Nova sa radia do strednej triedy smartfónov, ktoré ponúkajú prémiový dizajn s kvalitným hárdverom a profesionálnymi fotoaparátmi.

  Modelová rada Huawei Y sa vyznačuje svojím výborným pomerom ceny a výkonu, ktorým zaujme hlavne menej náročných užívateľov.
  huawei nova 5t huawei y6p huawei y5p
  Huawei Nova 5T Huawei Y6/ Y6p Huawei Y5/ Y5p

  Pozrite si celú ponuku smartfónov Huawei


  Huawei AppGallery
  Huawei prináša na trh novinky, ktoré už neobsahujú služby Google. Ako funguje nová AppGallery a ako sťahovať aplikácie sa dozviete v našom článku Huawei AppGallery.

   


  Huawei MediaPad a MatePad

  Huawei ponúka aj šikovné tablety s uhlopriečkou až do 10,8" a rozlíšením až do 2560 × 1600 px si vychutnáte obľúbené filmy aj seriály. Spolu s batériou s kapacitou až do 5100 mAh sú perfektnými spoločníkmi nielen na cesty.
  huawei mediapad t5 huawei matepad pro
  Huawei MediaPad Huawei MatePad

  Huawei notebooky

  Huawei rozšírilo svoje portfólio produktov a do ponuky nedávno pridali aj tri nadupané notebooky modelovej rady Huawei MateBook. Notebooky ponúkajú výkonné procesory až do Intel Core i7 10. generácie, dlhú výdrž batérie s nabíjaním SuperCharge. Disponujú funkciou na zdieľanie obsahu Huawei Share a poskytujú maximálne zabezpečenie vďaka čítačke odtlačkov prstov a kamere zapustenej v klávesnici.

  Huawei MateBook D 15 AMD Huawei MateBook 13 AMD Huawei MateBook X Pro
  Huawei MateBook D 15 AMD Huawei MateBook 13 AMD Huawei MateBook X Pro

  Získajte teraz navyše k notebooku Huawei Matebook D15 aj hodnotné darčeky v podobe kompletnej výbavy na cesty a to: Huawei batoh a Huawei Bluetooth myš

  Huawei smart doplnky

  Vyberte si z ponuky Huawei wearables - nositeľného inteligentného príslušenstva. Huawei ponúka smart doplnky nielen na šport.

  Huawei inteligentné hodinky a fitness náramky

  Inteligentné hodinky a fitness náramky sú obľúbeným smart doplnkom. Či už športujete, potrebujete mať prehľad o Vašom zdraví alebo ste radi v obraze, z ponuky štýlových Huawei smartwatch a praktických fitness náramkov si vyberie naozaj každý.

  Modelová rada hodiniek Huawei GT ponúka štýlove elegantné aj športové hodinky pre každodenné nosenie. Huawei Watch GT disponujú farebným dotykovým okrúhlym displejom, množstvom športových režimov, prichádzajúcimi notifikáciami, podporou GPS a výdržou batérie až 14 dní.
  huawei GT 2e huawei GT2 46mm huawei GT2 sport huawei band 4
  Huawei GT 2e  Huawei GT2  Huawei GT Sport Huawei Band
  Huawei Band je rada fitness náramkov ktoré poskytujú kompaktný dizajn s inteligentnými funkciami. Dotykový displej zobrazuje všetky potrebné informácie a notifikácie. Huawei Band dokáže monitorovať tep, merať hladinu okysličenia krvi ale aj rozpoznávať spánkové fázy (pri modeli Band 4).

  Podrobnejšie informácie o novinke Huawei watch GT 2e sa dozviete v našom článku Huawei GT 2e inteligentné športové hodinky

  Huawei slúchadlá

  Výkonné bezdrôtové aj drôtové slúchadlá Huawei poskytujú čistý zvuk a hlboké basy. Huawei má aktuálne v ponuke bluetooth slúchadlá FreeBuds a FreeLace.

  Huawei FreeBuds poskytujú úplne bezdrôtové rozhranie, okamžité párovanie, potlačenie okolitého zvuku  a výdrž až 4 hodiny (pri modeli FreeBuds 3).

  Ak máte strach o stratu úplne bezdrôtových slúchadiel, máme pre Vás riešenie. Huawei FreeLace poskytujú bluetooth rozhranie na kábli, ktorý zabezpečí že slúchadlá nestratíte ani pri náročnejších pohybových aktivitách.
  huawei freebuds 3 huawei freebuds 3 huawei cmq3
  Huawei FreeBuds Huawei FreeLace Huawei slúchadlá

  Pozrite si aktuálnu ponuku Huawei
   
  Notebooky