INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    Mikrotik SFP+ modul 10G MM, 850nm

    Mikrotik SFP+ modul 10G MM, 850nm
     
    Optický GBICZobraziť viac

    aktuálne nedostupné

    56,35 €
    (ušetrite 2,35€)
    54,00 €
    45,00 € bez DPH
    Kód tovaru

    212397

    PN kód

    S+85DLC03D

    Výrobca
    Záruka

    24 mesiacov

    Porovnať

    Popis produktu

    Mikrotik SFP+ modul 10G MM

    10Gbps SFP + modul s LC konektorom, pracuje s vlnovou dĺžkou 850nm, je určený na použitie do 300 m v MM režime. Moduly sú otestované a výrobca garantuje plnú kompatibilitu s produktmi CCR1036-8G-2S + a CCR1036-8G-2S + EM. Moduly sú taktiež kompatibilné s produktmi iných výrobcov. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE Formát: SFP + Rýchlosť: 10 Gbps Typ: multi mode Vzdialenosť: max. 300 m Tx / Rx: 850 nm Konektor: LC duplex

    Stránky o produkte Mikrotik SFP+ modul 10G MM:

    http://routerboard.com/Splus85DLC03D

    OPÝTAJTE SA PORADCU

    Datacomp poradca

    Produkt manažér:

    Martin, Datacomp

    Zaslať otázku k produktu
    Notebooky