Otvorený nový showroom Košice OC Optima pozri viac. Predajňa Košice Moldavská cesta č. 49 je presťahovaná! ×
 

Káble a redukcie - Optické káble

Optické káble sú sieťové média určené na prenos dát, ktoré sú prenášané svetelnými impulzmi v priesvitmon vlákne. Prenosová rýchlosť optických káblov je oveľa vyššia ako u metalických káblov. Optické káble rozdelujeme podľa typu koncoviek na: SC - hranatý konektor, ST - guľatý konektor, LC - male rozmery, spojené dve hranaté konektory.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 

 

 

Výrobcovia:

 CNS
 Qoltec
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
4712
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

78

položiek

 

7

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

-13%

Optická spojka F/F

F/F

 

1,46 €  bez DPH

 

1,75 €  s DPH
Kód: 107979
     
 
 
 

-9%

Fiber kábel SC/APC-SC/APC,10m Simplex OS2(9/125ľm), Kábel pre Orange a Magio

Popis produktu: Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 10 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 10 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

26,21 €  bez DPH

 

31,45 €  s DPH
Kód: 281389
     
 
 
 

-9%

Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 3m Simplex OS2(9/125ľm), Kábel pre Orange a Magio

Popis produktu: Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 3 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 3 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

20,25 €  bez DPH

 

24,30 €  s DPH
Kód: 281054
     
 
 
 

-9%

Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 5m Simplex OS2(9/125ľm), Kábel pre Orange a Magio

Popis produktu: Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 5 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

21,08 €  bez DPH

 

25,30 €  s DPH
Kód: 281055
     
 
 
 
CNS optická spojka, SC/APC

Parametre: Typ brúsenia: APC

 

2,92 €  bez DPH

 

3,50 €  s DPH
Kód: 072866
     
 
 
 

-7%

Gembird DSP-OPT-01 adaptér Toslink optický signal splitter, 2 porty, čierny

Rozbočovač optického signálu Toslink: 1 vstup, 2 výstupy Tento prístroj je určený na rozdelenie jedného signálu na dva signály, ale môžete ho použiť v opačnom smere (prepínač) Pri použití v opačnom smere (ako prepínač) môže fungovať súčasne le...

 

3,67 €  bez DPH

 

4,40 €  s DPH
Kód: 326656
     
 
 
 

-9%

Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 0.5m Simplex OS2(9/125ľm), Kábel pre Orange a Magio

Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 0.5 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

17,46 €  bez DPH

 

20,95 €  s DPH
Kód: 281051
     
 
 
 
CNS Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM, 1m, 0,9mm

Pigtail optického vlákna SC 50/125MM, 1m, 0,9 mm

 

1,29 €  bez DPH

 

1,55 €  s DPH
Kód: 033389

 Akcia 

   
 
 
 

-8%

CNS Optický Pigtail, 9/125 SC, 1m

Typ: Kábel Typ kábla: Pigtail Kategória: OS1 Typ konektoru A: optický SC Typ konektoru B: Nie je Dĺžka kábla : 1 m Typ jadra: Optika - SM

 

1,88 €  bez DPH

 

2,26 €  s DPH
Kód: 040833
     
 
 
 

-9%

Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 7,5m Simplex OS2(9/125ľm), Kábel pre Orange a Magio

Popis produktu: Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 7,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 7,5 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

22,79 €  bez DPH

 

27,35 €  s DPH
Kód: 281056
     
 
 
 

-7%

Optický patch kábel, SC-ST 62,5/125, 2m

- multimode - 62.5 / 125 sila vlákna - rýchlosť až 1Gbit / s - dĺžka 2m

 

6,50 €  bez DPH

 

7,80 €  s DPH
Kód: 040639
     
 
 
 

-7%

Optický patchkabel, LC-SC 50/125, µm MM, 2m

• LC / SC konektor • Konektor s keramickým krúžkom • Multimode • Duplex • Aj -VH 2G50 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 50 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OM 2 • Priemer kábla 3 mm • SC konektor s dvoma farebnými topánkami • Farba kábla oranžová •...

 

7,79 €  bez DPH

 

9,35 €  s DPH
Kód: 040520
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

78

položiek

 

7

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Montáž - Nepoužívať - Montážny sklad,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice Showroom OPTIMA
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 18 rokov
    18 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2019, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky