INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    NOVATRON SFP-10G-SR/PN02995 (OEM pro Cisco)

    NOVATRON SFP-10G-SR/PN02995 (OEM pro Cisco)
     

    skladom 

    83,35 €
    69,46 € bez DPH
    Kód tovaru

    407520

    PN kód

    SFP-10G-SR/PN02995

    Záruka
    24 mesiacov
    Porovnať

    Popis produktu

    NOVATRON SFP-10G-SR/PN02995 (OEM pro Cisco)

    The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible. Using 4700MHz*km MMF (OM4), up to 400m link lengths are possible.

    OPÝTAJTE SA PORADCU

    Datacomp poradca

    Produkt manažér:

    Martin, Datacomp

    Zaslať otázku k produktu
    Notebooky