INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

    OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
     
    Optický GBICZobraziť viac

    skladom 

    13,96 €
    11,63 € bez DPH
    Kód tovaru

    364680

    PN kód

    J4858C_OEM

    Výrobca
    HP
    Záruka

    24 mesiacov

    Porovnať

    Popis produktu

    OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

    1,25 Gbps SFP transceiver, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, AZ 0 70 ° C, 3,3 V, HP Kompatibilná (J4858c Ekvivalent)
    Stránky o produkte OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver:

    http://www8.hp.com/sk/sk/home.html

    OPÝTAJTE SA PORADCU

    Datacomp poradca

    Produkt manažér:

    Miloš, Datacomp

    Zaslať otázku k produktu
    Notebooky