    Solight P99USBC-PD20, elektrická rozdvojka 230V 2x Typ E s USB A+C rychlonabíjačkou 20W PD
    USB-A nabíjačka, USB-C nabíjačka, elektrická rozdvojka 230V 2x Typ EZobraziť viac
    skladom  ihneď k odberu
    Kód tovaru
    421882
    PN kód
    P99USBC-PD20
    Porovnať
    Varianty24
    ihneď k odberu
    ihneď k odberu
    s DPH
    skladom
    -10%
    zľava
    skladom
    -10%
    zľava
    -43%
    s DPH
    -10%
    -9%
    -7%
    AKTUÁLNE NEDOSTUPNÉ
    -5%
    Porovnať varianty
    Popis produktu
    Solight P99USBC-PD20
    • zásuvky 2 x 10A, max. 16A/3680W, detské poistky
    • USB A+C rýchlonabíjací adaptér, USB-C Power Delivery
    • USB-A QC 3.0: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A,18W
    • USB-C PD: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W PD
    • farba: biela
    • vypínač
    Parametre
    Káble, redukcie a koncovky
    Typ
    sieťový 230V
    Konektor na začiatku
    1 x 220V/230V M (Type E)
    Konektor na konci
    2 x 220V/230V F
    Typ konektorov
    Typ E
    Typ použitia
    rozdvojka 230V
    Výrobca KRK
    SOLIGHT
    Nabíjačky a batérie
    Kategória
    USB-A nabíjačka
    USB-C nabíjačka
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    Marek, Datacomp
    kacenak.marek@datacomp.sk
    Recenzie1
    90%
    (1x)
    Ľudmila, Nový Salaš
    Pridané: 13.1.2025
    90%