    USB-A nabíjačkaZobraziť viac
    aktuálne nedostupné
    Kód tovaru
    298757
    PN kód
    PP100USB
    Popis produktu
    Solight PP100USB
    • výsuvný blok so zásuvkami pre kuchynské linky alebo pracovné dosky v kancelárii či dielni
    • povrchová úprava viditeľných častí z nerezovej ocele
    • elegantne schovaný, vysunie sa len v prípade potreby a nezaberá zbytočne miesto
    • zásuvky dookola - nízka výška
    • robustná konštrukcia a perfektné tesnenie, aby nedošlo k zatečeniu kvapalín pod dosku
    • počet zásuviek: 3x 10A + 2x USB max. 2400mA
    • prierez vodičov: 3 x 1mm2
    • typ kábla: H05VV-F3
    • lomená vidlica
    • detské poistky
    • farba: strieborná, čierna
    • výška výsuvnej časti nad stolom: 58mm; výška časti pod stolom: 100mm
    • dĺžka: 2m
    • 250V~, max. 10A; max. 2300W
    Parametre
    Káble, redukcie a koncovky
    Typ
    sieťový 230V
    Dĺžka
    Dĺžka kábla v metroch.
    2,00 m
    Konektor na začiatku
    1 x 220V/230V M (Type E)
    Konektor na konci
    3 x 220V/230V
    Typ konektorov
    Typ E
    Pohlavie konektorov
    M/F - samec/samica
    Zakončenie konektorov
    zahnuté
    Typ použitia
    zásuvka nábytková výsuvná
    Výrobca KRK
    SOLIGHT
    Nabíjačky a batérie
    Kategória
    USB-A nabíjačka
    Periférie, Doplnky, Príslušenstvo
    USB verzia
    USB 2.0
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    Marek, Datacomp
    kacenak.marek@datacomp.sk
    Príslušenstvo1
    -10%