INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Nákup na splátky

  Vieme, že najväčšiu radosť z produktu zažijete, keď si ho kúpite hneď. Nový produkt splatíte predsa oveľa ľahšie ako keby ste si mali na neho pomaly šetriť. Preto vám ponúkame niekoľko najvýhodnejších možností nákupu produktov na splátky.

  Quatro - splátkový festival
   

  Užívajte si vybraný produkt hneď a nečakajte kým si nasporíte! Stačí si vybrať produkt a využiť online nákup na splátky podľa vašich požiadaviek.

  Quatro

  Nakúpiť na splátky cez Quatro môžete akýkoľvek produkt od 100 EUR, ktorý si vyberiete online na webstránke alebo v našich predajniach. Pre splátky Quatro odporúčame využit rýchle online spracovanie žiadosti priamo v internetovom obchode.


  Viac informácií:
  Nákup na splátky - Quatro  Grenke

  Financovanie určené pre podnikateľov (živnostníci, firmy aj organizácie). Leasing informačných technológií, softvéru, kancelárskeho vybavenia a ostatných technológií s minimálnou obstarávacou cenou tovaru od 500 EUR bez DPH. Splátky je možné zahrnúť do nákladov v plnej výške.


  Viac informácií:
  Grenke - financovavanie pre podnikateľov  Pre získanie akýchkoľvek dodatočných informácií o splátkovom predaji nás môžete kontaktovať alebo sa informujte priamo u predajcu v našich kamenných predajniach.

   
  Notebooky