INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    TP-Link FC111B-20

    TP-Link FC111B-20
     
    Optický prevodníkZobraziť viac

    skladom 

    19,25 €
    16,04 € bez DPH
    Kód tovaru

    427139

    PN kód

    FC111B-20

    Výrobca
    Záruka

    60 mesiacov

    Porovnať

    Popis produktu

    TP-Link FC111B-20

    FC111B-20 je 100M konvertor médií, ktorý poskytuje 100M port RJ-45 a 100M SC optický port, ktorý dokáže konvertovať medzi elektrickými a optickými signálmi. A diaľkový prenos dát cez optické vlákno možno použiť v komerčných scenároch, ako je monitorovanie bezpečnosti parkov a bezdrôtové siete.

    FC111B-20 využíva technológiu WDM (wavelength division multiplexing), ktorá pomáha odosielať a prijímať dáta na vzdialenosť až 20 km iba s jedným vláknom s jedným režimom, čo zákazníkom ušetrí polovicu nákladov na nasadenie káblov. FC111B-20 prenáša dáta na vlnovej dĺžke 1310nm a prijíma dáta na vlnovej dĺžke 1550nm na optickom vlákne. Preto by koncové zariadenie používané v spojení s FC111B-20 malo odosielať dáta s vlnovou dĺžkou 1550 nm a prijímať dáta s vlnovou dĺžkou 1310 nm. TP-Link ďalší mediakonvertor FC111A-20 je jedným z produktov, ktoré dokážu spolupracovať s FC111B-20.

    Kľúčové vlastnosti:

    • Vyhovuje štandardom 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
    • Automatické nastavenie režimu prenosu Half-Duplex/Full-Duplex
    • Prijíma technológiu WDM, prenáša a prijíma dáta na jednom vlákne
    • Predlžuje vzdialenosť vlákna až na 20 km

    Technické parametre

    Normy a protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
    Rozhranie:
    • 1× 100 Mb/s SC optický port
    • 1× 10/100 Mb/s RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
    Zdroj: Externý napájací adaptér: 5 V/0,6 A
    LED: PWR, Link/Act
    Vlnová dĺžka: 1310 nm TX, 1550 nm RX
    Rozmery (Š x H x V): 94,5 x 73 x 27 mm

    Obsah balenia:
    • Media Converter FC111B-20
    • Sieťový adaptér
    • Inštalačná príručka

    Tp-link je popredný výrobca sieťových produktov, ktoré ponúkajú vysokú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť. Produkty Tp-link sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám zákazníkov, od domácich používateľov po malé a stredné podniky. Ak hľadáte sieťové riešenia, ktoré vám zabezpečia rýchle a stabilné pripojenie, Tplink je správna voľba pre vás.

    OPÝTAJTE SA PORADCU

    Datacomp poradca

    Produkt manažér:

    František, Datacomp

    Zaslať otázku k produktu

    Varianty1

     
     
     
    TP-Link TL-FC111B-20

    Optický prevodník

    19,60 € 

    s DPH

    Kód: 359652

    skladom 

    Notebooky