INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    TP-Link TL-FC111B-20

    TP-Link TL-FC111B-20
     
     
    Optický prevodníkZobraziť viac

    skladom 

    19,60 €
    16,33 € bez DPH
    Kód tovaru

    359652

    PN kód

    TL-FC111B-20

    Výrobca
    Záruka

    60 mesiacov

    Porovnať

    Popis produktu

    TP-Link TL-FC111B-20

    TP-Link TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter. TL-FC111B-20 je prevodník médií 100M, poskytujúci port 100M RJ-45 a port 100M SC vlákno, ktoré môžu prevádzať medzi elektrickými a optickými signálmi. Prenos dát na dlhé vzdialenosti optickým vláknom je možné aplikovať na komerčné scenáre, ako je monitorovanie zabezpečenia.

    TL-FC111B-20 využíva technológiu WDM (wavelength division multiplexing), ktorá pomáha odosielať a prijímať dáta na vzdialenosť až 20 km iba s jediným vláknom, čo zákazníkom ušetrí polovicu nákladov na zavedenie kábla. TL-FC111B-20 prenáša dáta na vlnovej dĺžke 1550 nm a prijíma dáta pri vlnovej dĺžke 1310 nm na optickom vlákne. Preto by koncové zariadenie použité v spojení s TL-FC111B-20 malo odosielať dáta na vlnovej dĺžke 1310 nm a prijímať dáta na vlnovej dĺžke 1550 nm.

    Kľúčové vlastnosti
    • vyhovuje štandardom 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX
    • automatické vyjednávanie režimu prenosu Half-Duplex / Full-Duplex
    • technológia WDM, ktorá prenáša a prijíma dáta na jednom vlákne
    • predlžuje vzdialenosť vlákien až na 20 km
     

    Technické parametre

    Normy a protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
    Rozhranie:
    • 1× 100 Mb/s SC optický port
    • 1× 10/100 Mb/s RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
    Sieťové médiá: 100BASE-Tx: 2-párový UTP/STP kat. 5 alebo viac (?100 m)
    Zdroj: Externý napájací adaptér: 5 V/0,6 ALED: PWR, Link/Act
    Vlnová dĺžka: 1310 nm TX, 1550 nm RX
    LED: PWR, Link/Act
    Rozmery (Š x H x V): 94,5 x 73 x 27 mm

    Obsah balenia:
    • Media Converter TL-FC111B-20
    • Sieťový adaptér
    • Inštalačná príručka

    Stránky o produkte TP-Link TL-FC111B-20:

    http://cz.tp-link.com/products/

    Tp-link je popredný výrobca sieťových produktov, ktoré ponúkajú vysokú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť. Produkty Tp-link sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám zákazníkov, od domácich používateľov po malé a stredné podniky. Ak hľadáte sieťové riešenia, ktoré vám zabezpečia rýchle a stabilné pripojenie, Tplink je správna voľba pre vás.

    OPÝTAJTE SA PORADCU

    Datacomp poradca

    Produkt manažér:

    František, Datacomp

    Zaslať otázku k produktu

    Varianty1

     
     
    TP-Link FC111B-20

    Optický prevodník

    19,25 € 

    s DPH

    Kód: 427139

    skladom 

    Notebooky