INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    TP-Link TL-SM321A-2

    TP-Link TL-SM321A-2
     
     
    optický modul, SFP, WDM, 1Gbps, LC, 2kmZobraziť viac

    skladom 

    13,40 €
    11,17 € bez DPH
    Kód tovaru

    383223

    PN kód

    TL-SM321A-2

    Výrobca
    Záruka

    60 mesiacov

    Porovnať

    Popis produktu

    TP-Link TL-SM321A-2

    Modul TP-Link TL-SM321A-2 bol vyvinutý v súlade so štandardom Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA). Ako obojsmerný optický vysielač WDM modul TL-SM321A-2 používa integrovaný LC konektor obojsmerného optického rozhrania a dátové spojenie dosahuje vzdialenosti až 2 km pomocou kábla 9/125 µm SMF (jednorežimový optický kábel).

    Modul TL-SM321A-2 má navyše funkciu digitálneho monitorovania diagnostiky (DDM) kompatibilnú s SFF-8472. DDM podporuje monitorovanie vysielača v reálnom čase a zobrazuje parametre ako prúd vysielača, ktorý vysiela/prijíma optický výkon, a prevádzkovú teplotu.

    Modul TP-Link TL-SM321A-2 sa používa v optických sieťach na prenosy na krátku a strednú vzdialenosť a poskytuje rýchle a stabilné gigabitové optické pripojenie pre switche, routery, servery a pod.

    Vlastnosti

    • Podporuje najnovší štandard 1000Base-BX
    • Vzdialenosť prenosu až 2 km pomocou kábla 9/125 µm SMF (jednorežimový optický kábel)
    • Kompatibilný so štandardom Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA)
    • Podporuje funkciu digitálneho diagnostického monitorovania (DDM)
    • Vymeniteľné za prevádzky

    Technické parametre


    Štandardy: IEEE 802.3z, TCP/IP
    Vlnová dĺžka: TX: 1550 nm, RX: 1310 nm

    Kábel: Single-Mode Fiber
    Typ Fiberu: 9/125 µm Single-Mode
    Max. dĺžka kábla: 2 KM
    Prenos dát: 1.25 Gbps
    Typ portu: LC Simplex

    DDM: Áno
    SFP-MSA: Áno
    Vymeniteľný počas prevádzky: Áno

    Zdroj napájania: 3.3V
    Certifikácia: FCC, CE
    Operačná teplota: 0°C - 70°C
    Stránky o produkte TP-Link TL-SM321A-2:

    http://cz.tp-link.com/products/

    Tp-link je popredný výrobca sieťových produktov, ktoré ponúkajú vysokú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť. Produkty Tp-link sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám zákazníkov, od domácich používateľov po malé a stredné podniky. Ak hľadáte sieťové riešenia, ktoré vám zabezpečia rýchle a stabilné pripojenie, Tplink je správna voľba pre vás.

    OPÝTAJTE SA PORADCU

    Datacomp poradca

    Produkt manažér:

    František, Datacomp

    Zaslať otázku k produktu
    Notebooky