INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    TP-Link TL-SM321B-2

    TP-Link TL-SM321B-2
     
     
    optický modul, SFP, WDM, 1Gbps, LC, 2kmZobraziť viac

    skladom 

    13,40 €
    11,17 € bez DPH
    Kód tovaru

    383224

    PN kód

    TL-SM321B-2

    Výrobca
    Záruka

    60 mesiacov

    Porovnať

    Popis produktu

    TP-Link TL-SM321B-2

    TL-SM321B-2 od spoločnosti TP-LINK bol vyvinutý v súlade s dohodou Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA). Ako obojsmerný optický vysielač / prijímač WDM používa TL-SM321B-2 integrovaný LC obojsmerný konektor optického rozhrania a dátové spojenie je až 2 km v 9/125 µm SMF (Single-Mode Fiber).

    TL-SM321B-2 tiež obsahuje funkciu Digital Diagnostic Monitoring (DDM), ktorá je kompatibilná s SFF-8472. DDM podporuje monitorovanie transceiveru v reálnom čase a zobrazuje parametre vrátane prúdu transceiveru, ktorý vysiela / prijíma optický výkon a prevádzkovú teplotu.

    TP-Link TL-SM321B-2 sa v praxi používa pre optické siete na krátke a stredné vzdialenosti a poskytuje rýchle a stabilné gigabitové optické pripojenie pre prepínače, smerovače, servery atď.

    Vlastnosti

    • Prijíma najnovší štandard 1000Base-BX
    • Prenosová vzdialenosť až 2 km v 9/125 µm SMF (Single-Mode Fiber)
    • Kompatibilný s viacformátovou pripojiteľnou zmluvou v malom prevedení (SFP-MSA)
    • Podporuje digitálne diagnostické monitorovanie (DDM)
    • Podporuje Hot Swappable

    Technické parametre


    Štandardy: IEEE 802.3z, TCP/IP
    Vlnová dĺžka: Tx: 1310 nm; Rx: 1550 nm

    Kábel: Single-Mode Fiber
    Typ Fiberu: 9/125 µm Single-Mode
    Max. dĺžka kábla: 2 KM
    Prenos dát: 1.25 Gbps
    Typ portu: LC Simplex

    DDM: Áno
    SFP-MSA: Áno
    Vymeniteľné počas prevádzky: Áno

    Napájací zdroj: 3.3V
    Certifikácia: FCC, CE
    Operačná teplota: 0°C - 70°C
    Stránky o produkte TP-Link TL-SM321B-2:

    http://cz.tp-link.com/products/

    Tp-link je popredný výrobca sieťových produktov, ktoré ponúkajú vysokú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť. Produkty Tp-link sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám zákazníkov, od domácich používateľov po malé a stredné podniky. Ak hľadáte sieťové riešenia, ktoré vám zabezpečia rýchle a stabilné pripojenie, Tplink je správna voľba pre vás.

    OPÝTAJTE SA PORADCU

    Datacomp poradca

    Produkt manažér:

    František, Datacomp

    Zaslať otázku k produktu
    Notebooky