INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Synology PLUS disky

  Spoľahlivé pevné disky špeciálne vyvinuté pre systémy Synology v domácnostiach a malých kanceláriách.
  Synology PLUS diskyPevné disky HDD SATA radu Synology Plus sú navrhnuté tak, aby splňovali požiadavky na spoľahlivosť, odolnosť a výkon úložiska v systémoch Synology s nepretržitým prevádzkou pre malé a stredné podniky. Prísne overovanie a spoľahlivosť triedy NAS zaisťujú konzistentné výkony v prostrediach s intenzívnym prevádzkou a mnohými užívateľmi.

  Vynikajúca spoľahlivosť

  Používanie 100% technológie konvenčného magnetického záznamu (CMR) u diskov radu Plus zaisťuje konzistentný výkon zápisu po celú dobu ich životnosti. Pevné disky radu Synology Plus sa môžu pochváliť hodnotou MTBF dimenzovanú až na 1,2 milión hodín a pracovná záťaž na 180 TB/rok, čo je až trojnásobná hodnota oproti konvenčným počítačovým pevným diskom. Testovanie kompatibility a záťaže po viac ako 500 000 hodín zaisťuje plynulú prevádzku aj pri pracovných záťažiach s mnohými užívateľmi.

  Vynikajúca spoľahlivosť diskov Synology rady PLUS

  Jednoduchá aktualizácia firmvéru

  Užívatelia sú automaticky upozorňovaní na dostupnosť aktualizácií firmvéru. Aktualizácie firmvéru je možné vykonávať priamo prostredníctvom systému DSM a zaistiť tak, že disky budú používať najnovšie opravy bez nutnosti ich vyberania zo zariadenia.
  Synology DiskStation Manager (DSM)
  Synology DiskStation Manager (DSM) je operačný systém navrhnutý pre sieťové úložné zariadenia (NAS) vyrábané spoločnosťou Synology. DSM je známy svojou intuitívnosťou, všestrannosťou a širokou škálou funkcií, ktoré umožňujú používateľom jednoducho a efektívne spravovať, ukladať a zdieľať údaje. Tu sú niektoré kľúčové vlastnosti a funkcie DSM:

  Užívateľské rozhranie

  DSM má rozhranie založené na webovom prehliadači, ktoré je jednoduché a intuitívne. Používatelia môžu ľahko prechádzať systémom, spravovať súbory, konfigurácie a aplikácie.

  Správa súborov

  DSM ponúka aplikáciu File Station, ktorá umožňuje prehľadávať, presúvať, kopírovať, odstraňovať a organizovať súbory uložené na serveri NAS. File Station podporuje aj vzdialený prístup k súborom cez internet.

  Zálohovanie a obnova údajov

  Synology DSM podporuje rôzne metódy zálohovania, vrátane:
  • Hyper Backup: komplexný nástroj na zálohovanie údajov na rôzne lokality, vrátane externých diskov, iných serverov NAS a verejných cloudov.
  • Snapshot Replication: umožňuje vytváranie snímok údajov a ich replikáciu pre rýchlu obnovu v prípade zlyhania.
  • Active Backup for Business: nástroj na zálohovanie počítačov, serverov, virtuálnych strojov a aplikácií SaaS.

  Výkon a škálovateľnosť

  Synology NAS je možné škálovať pridaním ďalších diskov a technológia RAID umožňuje spájať viac diskov pre zvýšenie výkonu a/alebo bezpečnosti údajov.

  Synology DiskStation Manager je všestranný a výkonný operačný systém, ktorý umožňuje jednoduchú a efektívnu správu údajov pre domácich používateľov aj firmy.

  Záruka 3 roky
  Záruka
  Okrem výkonu a funkcií by ste mali zvážiť aj pridanú hodnotu, ktorá prichádza spolu s diskami, ktoré si kúpite. Vyberte disky NAS, ktoré ponúkajú doplnkové služby, ako je záruka, správa stavu disku a služby obnovy dát, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám.
  V spoločnosti Synology sa neustále snažia dodávať inovatívne a vysoko kvalitné produkty. Na disky radu Plus sa vzťahuje 3-ročná obmedzená záruka, ku ktorej patrí špičková technická podpora a služby výmeny hardvéru.

  Technická špecifikácia diskov Synology rady PLUS

  Technická špecifikácia diskov Synology rady PLUS
  Model HAT3300-4T HAT3300-6T HAT3310-8T HAT3310-12T HAT3310-16T
  Kapacita 4 6 8 12 46
  Rýchlost otáčok 5400 ot./min 5400 ot./min 7200 ot./min 7200 ot./min 7200 ot./min
  Rozmer 3,5" 3,5" 3,5" 3,5" 3,5"
  Maximálna rýchlosť 202 MB/s 202 MB/s 260 MB/s 281 MB/s 281 MB/s
  Mezipaměť 256 MB 256 MB 256 MB 512 MB 512 MB

  Prečo je vhodné kúpiť pevné disky Synology Plus pre NAS?


  Najväčšou a najdôležitejšou výhodou je, že používatelia dostávajú kľúčové komponenty svojho systému od jedného zdroja. V dôsledku toho je softvér optimálne koordinovaný tak pre NAS, ako aj pre pevné disky. Zmeny a aktualizácie môžu byť tiež vykonávané rýchlejšie. Vďaka aktualizáciám firmware nemusia používatelia vyberať každý pevný disk zvlášť a následne ho pripájať k počítaču. V prípade pevných diskov Synology je možné aktualizácie vykonávať priamo v systéme DSM!

  Prečo si pre svoj NAS zvoliť disky NAS pred klasickými diskami?

  Pokiaľ ide o výber pevných diskov pre zariadenie NAS, mnohí používatelia sa možu snazit hlavne usetrit a vystačiť si s lacnejšími stolnými diskami. Niektorí si pravdepodobne ani neuvedomujú, že desktopové disky nie sú navrhnuté zariadenia, ako je NAS. 

  S tepelne odolným a antivibračným dizajnom sú NAS HDD šité na mieru pre server NAS a poskytuju 24/7 prevádzku s vyššími rýchlosťami. Riešenie disku NAS môže byť na začiatku značnou investíciou, ale vďaka vysokej úrovni stability a spoľahlivosti je z dlhodobého hľadiska nákladovo efektívne, čo prináša nižšie celkové náklady na vlastníctvo (TCO) a lepšiu návratnosť investícií (ROI).

  Nepretržitá prevádzka a konfigurácia RAID sú to, čím sa NAS HDD odlišujú od stolových HDD. NAS disky su navrhnuté tak, aby fungovali celé týždne, zatiaľ čo pevný disk pre stolné počítače dokáže čítať a zapisovať dáta len hodiny. Kombináciou viacerých diskov do jednej logickej jednotky poskytujú konfigurácie RAID redundanciu údajov, čím chránia údaje pred zlyhaním disku.

  Expresná výmena diskov Synology Rady PLUS

  Expresná výmena diskov Synology Rady PLUS Spoločnosť Synology spustila bezplatnú službu Express Replacement Service. Expresná výmena je služba, v prípade vadného kusu za nový kus a to už do 5 pracovných dní.

  Synology ekosystém

  Stále existujú používatelia, ktorí chcú jednotný ekosystém. Existuje teda veľa používateľov, ktorí chcú jednoduchosť. Je to rovnaký dôvod, prečo spoločnosť Synology predstavila svoj vlastný rad Kamier. Ide o myšlienku, že niektorí ľudia chcú získať NAS ale nechcú prechádzať zoznamy kompatibilít a riešiť dodatočne problémy ktoré môžu vzniknúť používaním produktov od rôznych výrobcov.

  Zobraziť ponuku diskov Synology Rady PLUS
  Notebooky