INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    Kategórie Filter produktov

    Optické prevodníky GBIC

    späť

    strana 2 / 3

    Status

    Cena

    Parametrický filter

    Podrobné vyhľadávanie

    Aktívne filtre:

      Dostupnosť na predajniach

      60 produktov
       

       
       
       
      TP-LINK TL-FC311B-20

      konvertor, 1x GbE RJ45, 1x SC konektor, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1310nm TX, 1550nm RX, dosah 20km

      31,50 € 

      s DPH

      26,25 € 

      bez DPH

      Kód: 362529

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-MC1400

      Optický GBIC

      239,90 € 

      s DPH

      199,92 € 

      bez DPH

      Kód: 165392

      skladom 

       
       
      TP-Link FC111B-20

      Optický prevodník

      19,90 € 

      s DPH

      16,58 € 

      bez DPH

      Kód: 427139

      skladom 

       
       
      NOVATRON SFP-10G-SR/PN02995 (OEM pro Cisco)

      The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible. Using 4700MHz*k

      83,35 € 

      s DPH

      69,46 € 

      bez DPH

      Kód: 407520

      skladom 

       
       
      MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm

      Popis produktu XS+31LC10D je singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul s maximální propustností 25 Gbps, podporující i nižší rychlosti 1 Gbps i 10 Gbps s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km

      135,16 € 

      s DPH

      112,63 € 

      bez DPH

      Kód: 397946

      aktuálne nedostupné

       
       
       
      TP-Link TL-SM5220-3M

      Optický prevodník, kábel, SFP + pripojovací Twinax, dĺžka kábla: 3m, rýchlosť prenosu dát: 10 Gbps

      35,30 € 

      s DPH

      29,42 € 

      bez DPH

      Kód: 383233

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-FC111PB-20

      konvertor, 10/100 Mbit/s, RJ45, 1x SC konektor, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1310nm TX, 1550nm RX, dosah 20 km

      29,80 € 

      s DPH

      24,83 € 

      bez DPH

      Kód: 383231

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-SM321B-2

      optický modul, SFP, WDM, 1Gbps, LC, 2km

      13,70 € 

      s DPH

      11,42 € 

      bez DPH

      Kód: 383224

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-SM321A-2

      optický modul, SFP, WDM, 1Gbps, LC, 2km

      13,70 € 

      s DPH

      11,42 € 

      bez DPH

      Kód: 383223

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-SM5110-LR

      Optický GBIC

      41,10 € 

      s DPH

      34,25 € 

      bez DPH

      Kód: 368627

      skladom 

       
       
      OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

      Optický GBIC

      11,00 € 

      s DPH

      9,17 € 

      bez DPH

      Kód: 364680

      skladom 

       
       
       
      TP-LINK TL-FC311A-20

      konvertor, 1x GbE RJ45, 1x SC konektor, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1550nm TX, 1310nm RX, dosah 20km

      33,20 € 

      s DPH

      27,67 € 

      bez DPH

      Kód: 362530

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-FC111B-20

      Optický prevodník

      20,00 € 

      s DPH

      16,67 € 

      bez DPH

      Kód: 359652

      skladom 

       
       
      Netrix Novatron GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)

      Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1000BASE-LX/LH long-wavelength; with DOM

      83,35 € 

      s DPH

      69,46 € 

      bez DPH

      Kód: 337865

      skladom 

       
       
      Juniper EX-SFP-10GE-DAC-5M, kompatibilný  SFP+ pripojovací Twinax kábel

      kábel, SFP +, kompatibilný SFP+ pripojovací Twinax, 5 m, nízkonapäťový

      100,66 € 

      s DPH

      83,88 € 

      bez DPH

      Kód: 324669

      aktuálne nedostupné

       
       
      SFP Module, 10GBASE-SR, Enterprise-Class

      361,60 € 

      s DPH

      301,33 € 

      bez DPH

      Kód: 316277

      skladom 

       

      -8%

      zľava
       
      HP Networking OEM J4859C, 1G SFP LC LX, transceiver

      Typ: SFP Kompatibilita: Kompatibilné s HP Tx / Rx Vlnová dĺžka: 1310 nm. / 1310 nm. Typ média: Jednoduché vlákno (SMF) Optický rozpočet: 13 dB Max. Vzdialenosť: 10 km Rýchlosť dát: 1,063-1,25 Gbps Teplota: štandardná 0 ° -70 ° C

      10,96 € 

      s DPH

      9,13 € 

      bez DPH

      Kód: 295296

      skladom 

       
       
      D-Link DEM-CB100S, SFP+ Direct Attach Stacking Cable 1m

      Rozšířená specifikace Obecně Typ síťového kabelu Stohovací kabel Délka 1 m Konektivita Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(ů) (na druhé straně) 1 x SFP+ Informace o kompatibilitě Navrženo pro D-Link xStack DGS-3420-28PC, DGS-3420-28SC, DGS-3420-28TC,

      170,65 € 

      s DPH

      142,21 € 

      bez DPH

      Kód: 224634

      skladom 

       
       
      Zyxel SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX, transceiver, 1310nm

      Optický GBIC

      123,35 € 

      s DPH

      102,79 € 

      bez DPH

      Kód: 194970

      skladom 

       
       
      Cisco GLC-LH-SMD, MMF/SMF

      Optický GBIC

      597,90 € 

      s DPH

      498,25 € 

      bez DPH

      Kód: 191094

      skladom 

       
       
      Mikrotik SFP modul SM, WDM sada 2ks

      Optický GBIC

      66,55 € 

      s DPH

      55,46 € 

      bez DPH

      Kód: 189473

      skladom 

       

      -8%

      zľava
       
      MIKROTIK SFP modul, SM 1310nm

      Optický GBIC

      22,60 € 

      s DPH

      18,83 € 

      bez DPH

      Kód: 189443

      aktuálne nedostupné

       
       
      NETGEAR 3M SFP+ Direct Attach Cable AXC763

      Optický prevodník

      86,40 € 

      s DPH

      72,00 € 

      bez DPH

      Kód: 180911

      skladom 

       
       
      Netgear 1000BaseLX Fibre SFP GBIC Module

      Optický GBIC

      309,05 € 

      s DPH

      257,54 € 

      bez DPH

      Kód: 180907

      skladom 

      Notebooky