INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    Kategórie Filter produktov

    Optické káble Duplex LC/SC

    späť

    strana 0 / 1

    Status

    Cena

    Parametrický filter

    Podrobné vyhľadávanie

    Aktívne filtre:

      Dostupnosť na predajniach

      19 produktov
       

       
       
      Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM, 2m, OS2

      Optický kábel

      8,95 € 

      s DPH

      7,46 € 

      bez DPH

      Kód: 334563

      skladom 

      Odporúčame

       
      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - SC Singlemode 09/125 µ, 2m

      Optický kábel

      14,00 € 

      s DPH

      11,67 € 

      bez DPH

      Kód: 040800

      skladom 

       
       
      Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2

      2,00

      6,46 € 

      s DPH

      5,38 € 

      bez DPH

      Kód: 395568

      skladom 

       
       
      Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2

      Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m

      7,40 € 

      s DPH

      6,17 € 

      bez DPH

      Kód: 361708

      skladom 

       
       
      XtendLan FO patch LC-SC 10m 9/125 duplex, G.652d, LS0H

      11,60 € 

      s DPH

      9,67 € 

      bez DPH

      Kód: 403229

      skladom 

       
       
      Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 2m

      10,55 € 

      s DPH

      8,79 € 

      bez DPH

      Kód: 368913

      skladom 

       
       
      Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m, OM2

      Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m

      10,85 € 

      s DPH

      9,04 € 

      bez DPH

      Kód: 358571

      skladom 

       
       
      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m

      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m Article number: DK-2933-05 EAN: 4016032248941 Description: • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-V

      17,60 € 

      s DPH

      14,67 € 

      bez DPH

      Kód: 331831

      skladom 

       
       
      Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m

      Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m

      9,10 € 

      s DPH

      7,58 € 

      bez DPH

      Kód: 285288

      skladom 

       
       
      Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m

      Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m

      10,00 € 

      s DPH

      8,33 € 

      bez DPH

      Kód: 228339

      skladom 

       

      -7%

      zľava
       
      Optický patch kábel duplex LC-SC 62,5/125 - 10m

      Optický propojovací kabel

      20,35 € 

      s DPH

      16,96 € 

      bez DPH

      Kód: 040879

      skladom 

       

      -7%

      zľava
       
      Optický patch kábel duplex LC-SC 62,5/125 - 7m

      Optický propojovací kabel

      17,75 € 

      s DPH

      14,79 € 

      bez DPH

      Kód: 040878

      aktuálne nedostupné

       
       
      Optický patchkabel, LC-SC 50/125, µm MM, 2m

      Optický kábel

      9,76 € 

      s DPH

      8,13 € 

      bez DPH

      Kód: 040520

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-SC, 62,5/125 um MM, 2m

      Optický kábel

      12,95 € 

      s DPH

      10,79 € 

      bez DPH

      Kód: 035935

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-SC 62,5/125 um MM, 1m

      Optický kábel

      13,30 € 

      s DPH

      11,08 € 

      bez DPH

      Kód: 035934

      skladom 

       
       
      Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 2m

      12,80 € 

      s DPH

      10,67 € 

      bez DPH

      Kód: 362555

      aktuálne nedostupné

       
       
      Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 10m, OS2

      Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 10m

      14,15 € 

      s DPH

      11,79 € 

      bez DPH

      Kód: 361711

      aktuálne nedostupné

       
       
      Optický duplex patch kábel 50/125, OM2, LC/SC, 2m

      11,26 € 

      s DPH

      9,38 € 

      bez DPH

      Kód: 340703

      aktuálne nedostupné

       

      -7%

      zľava
       
      Optický patch kábel duplex LC-SC 62,5/125 - 5m

      Optický propojovací kabel

      12,05 € 

      s DPH

      10,04 € 

      bez DPH

      Kód: 040877

      aktuálne nedostupné

      19 produktov
       
      Notebooky