INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    Optický patch kábel, LC-LC 62,5/125, 2m

    Optický patch kábel, LC-LC 62,5/125, 2m
     
    Optický kábelZobraziť viac

    aktuálne nedostupné

    17,56 €
    14,63 € bez DPH
    Kód tovaru

    040821

    PN kód

    DPX-62,5-LC/LC-2

    Výrobca
    CNS
    Záruka

    24 mesiacov

    Porovnať

    Popis produktu

    Optický patch kábel

    - multimode
    - 62.5 / 125 sila vlákna
    - rýchlosť až 1Gbit / s
    - dĺžka 2m

    OPÝTAJTE SA PORADCU

    Datacomp poradca

    Produkt manažér:

    Martin, Datacomp

    Zaslať otázku k produktu
    Notebooky