INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    Kategórie Filter produktov

    CNS

    späť

    strana 0 / 2

    Status

    Cena

    Parametrický filter

    Podrobné vyhľadávanie

    Aktívne filtre:

      Dostupnosť na predajniach

      42 produktov
       

       
       
      Optická spojka SC/APC single mode simplex

      spojka SC/APC single mode simplex

      1,50 € 

      s DPH

      1,25 € 

      bez DPH

      Kód: 072866

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-LC 50/125, 1m

      Optický kábel

      6,65 € 

      s DPH

      5,54 € 

      bez DPH

      Kód: 040840

      skladom 

       
       
      CNS Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM, 1m, 0,9mm

      Optický kábel

      3,16 € 

      s DPH

      2,63 € 

      bez DPH

      Kód: 033393

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-LC, 50/125 um MM, 1m

      Optický kábel

      10,50 € 

      s DPH

      8,75 € 

      bez DPH

      Kód: 224901

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-SC 62,5/125 um MM, 1m

      Optický kábel

      13,36 € 

      s DPH

      11,13 € 

      bez DPH

      Kód: 035934

      skladom 

       
       
      Optix optický patch cord SC/UPC-SC/UPC 09/125 2,0m

      optický patch cord SC/UPC-SC/UPC 09/125 2,0m

      7,50 € 

      s DPH

      6,25 € 

      bez DPH

      Kód: 024135

      skladom 

       

      -8%

      zľava
       
      Optický patch kábel, LC-ST 62,5/125, 2m

      Optický kábel

      11,90 € 

      s DPH

      9,92 € 

      bez DPH

      Kód: 040883

      ihneď k odberu 

      Akcia

       
      CNS Optický Pigtail, 9/125 SC, 1m

      Optický kábel

      3,10 € 

      s DPH

      2,58 € 

      bez DPH

      Kód: 040833

      ihneď k odberu 

       
       
      Optický patch kábel, LC-ST 62,5/125, 5m

      Optický kábel

      17,86 € 

      s DPH

      14,88 € 

      bez DPH

      Kód: 290945

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-ST 62,5/125, 1m

      Optický kábel

      13,20 € 

      s DPH

      11,00 € 

      bez DPH

      Kód: 040882

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-LC 62,5/125, 1m

      Optický kábel

      10,15 € 

      s DPH

      8,46 € 

      bez DPH

      Kód: 040842

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-LC 50/125, 2m

      Optický kábel

      12,20 € 

      s DPH

      10,17 € 

      bez DPH

      Kód: 040820

      skladom 

       
       
      Optický patchkabel, LC-SC 50/125, µm MM, 2m

      Optický kábel

      9,80 € 

      s DPH

      8,17 € 

      bez DPH

      Kód: 040520

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-SC, 62,5/125 um MM, 2m

      Optický kábel

      12,95 € 

      s DPH

      10,79 € 

      bez DPH

      Kód: 035935

      skladom 

       
       
      CNS Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM, 1m, 0,9mm

      Optický kábel

      3,90 € 

      s DPH

      3,25 € 

      bez DPH

      Kód: 033387

      skladom 

       
       
      CNS Optický  duplex Patch kábel 9/125, SC/ST, 1m

      dlžka 1,0m

      3,55 € 

      s DPH

      2,96 € 

      bez DPH

      Kód: 415764

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-ST 62,5/125, 3m

      Optický kábel

      15,25 € 

      s DPH

      12,71 € 

      bez DPH

      Kód: 290944

      skladom 

       
       
      Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex 2,0m

      Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex 2,0m

      11,35 € 

      s DPH

      9,46 € 

      bez DPH

      Kód: 168423

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-ST 62,5/125, 10m

      Optický kábel

      19,45 € 

      s DPH

      16,21 € 

      bez DPH

      Kód: 040887

      skladom 

       

      -7%

      zľava
       
      Optický patch kábel duplex LC-SC 62,5/125 - 7m

      Optický propojovací kabel

      17,75 € 

      s DPH

      14,79 € 

      bez DPH

      Kód: 040878

      aktuálne nedostupné

       
       
      Optický patch kábel, LC-LC 50/125, 10m

      Optický kábel

      12,70 € 

      s DPH

      10,58 € 

      bez DPH

      Kód: 040827

      skladom 

      Akcia

       
      CNS Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM, 1m, 0,9mm

      Optický kábel

      3,16 € 

      s DPH

      2,63 € 

      bez DPH

      Kód: 033389

      skladom 

       
       
      CNS Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM, 1m, 0,9mm

      Optický kábel

      3,00 € 

      s DPH

      2,50 € 

      bez DPH

      Kód: 033386

      skladom 

       
       
      CNS patch kábel RJ45, cat. 5e, FTP, 3,0m, žltý

      patch kábel RJ45, cat. 5e, FTP, 3,0m

      3,70 € 

      s DPH

      3,08 € 

      bez DPH

      Kód: 026857

      skladom 

      Notebooky