Sieťové produkty + WiFi - Optika

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
2853
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

190

položiek

 

16

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
CNS Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM, 1m, 0,9mm

Pigtail optického vlákna SC 50/125MM, 1m, 0,9 mm

 

1,29 €  bez DPH

 

1,55 €  s DPH
Kód: 033389

 Akcia 

   
 
 
 
CNS Optický patch kábel, LC-SC 9/125, 3m

parametre: Typ: Kábel Typ kábla: Patch kábel Kategória: OS1 Typ konektoru A: optický SC Typ konektoru B: optický LC Dĺžka kábla : 3 m Typ jadra: Optika - SM

 

18,21 €  bez DPH

 

21,85 €  s DPH
Kód: 069307

 Akcia 

   
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - SC Singlemode 09/125 µ, 2m

• Konektor LC / SC • Konektor s keramickou objímkou • Jednoduchý • Duplex • I -VH 2E9 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 9 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OS 2 • Priemer kábla 3mm • Farba kábla žltá • Jeden balený, s protokolom o skúške

 

11,21 €  bez DPH

 

13,45 €  s DPH
Kód: 040800

 Odporúčame 

   
 
 
 
Mikrotik SFP modul, RJ45 10/100/1000M, copper module

Optický GBIC

 

22,46 €  bez DPH

 

26,95 €  s DPH
Kód: 212391

 Odporúčame 

   
 
 
 
MIKROTIK SFP modul, SM 1310nm

Optický GBIC

 

17,92 €  bez DPH

 

21,50 €  s DPH
Kód: 189443
     
 
 
 
CNS Pigtail Fiber Optic ST 62,5/125MM, 1m, 0,9mm

- pre umiestnenie "na omietku" - rozmery: 65 x 70 x 35 mm - farba slonová kosť - pre kompletizáciu zásuvky je nutné dokúpiť rámček pre 2 keystone (položka 2281) plus príslušný počet Keystone

 

2,00 €  bez DPH

 

2,40 €  s DPH
Kód: 033383
     
 
 
 
TP-LINK MC210CS, konvertor, 1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC

Optický GBIC

 

29,08 €  bez DPH

 

34,90 €  s DPH
Kód: 154231
 
 
 
 
 
TP-Link MC100CM, media konvertor

Optický GBIC

 

24,08 €  bez DPH

 

28,90 €  s DPH
Kód: 165371
     
 
 
 
Mikrotik SFP+ modul 10G SM, 1310nm

Optický GBIC

 

101,29 €  bez DPH

 

121,55 €  s DPH
Kód: 212411
     
 
 
 
OEM J4859C, 1G SFP LC LX, transceiver

Typ: SFP Kompatibilita: Kompatibilné s HP Tx / Rx Vlnová dĺžka: 1310 nm. / 1310 nm. Typ média: Jednoduché vlákno (SMF) Optický rozpočet: 13 dB Max. Vzdialenosť: 10 km Rýchlosť dát: 1,063-1,25 Gbps Teplota: štandardná 0 ° -70 ° C

 

11,63 €  bez DPH

 

13,96 €  s DPH
Kód: 295296
     
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - LC Singlemode 09/125 µ, 1m

Optický kábel

 

4,83 €  bez DPH

 

5,80 €  s DPH
Kód: 273736
     
 
 
 
Optický patch kábel, LC-LC, 50/125 um MM, 1m

Parametre: Typ kábla: patch kábel Dĺžka káble: 1m

 

6,71 €  bez DPH

 

8,05 €  s DPH
Kód: 224901
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

190

položiek

 

16

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Moldavská - Košice Moldavská,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice logistický sklad
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 18 rokov
    18 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2019, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky