INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    Kategórie Filter produktov

    Optické káble, spojky a prevodníky

    späť

    strana 0 / 5

    Najpredávanejšie Optické káble, spojky a prevodníky

    3.
    TP-Link MC220L
    19,49 € 

    s DPH

    4.
    5.
    TP-LINK TL-FC311A-2
    27,50 € 

    s DPH

    Status

    Cena

    Parametrický filter

    Podrobné vyhľadávanie

    Aktívne filtre:

      Dostupnosť na predajniach

      107 produktov
       

       
       
      Optická spojka SC/APC single mode simplex

      spojka SC/APC single mode simplex

      1,60 € 

      s DPH

      1,33 € 

      bez DPH

      Kód: 072866

      skladom 

      podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s v plne duplexnom režime pre FX a 10/100/1000 Mbit/s pre TX

       
       
       
      TP-Link MC220L

      Optický GBIC, 1 000 Mbit/s

      19,49 € 

      s DPH

      16,24 € 

      bez DPH

      Kód: 163006

      skladom 

       

      -8%

      zľava
       
      Mikrotik SFP modul, RJ45 10/100/1000M, copper module

      Optický GBIC

      27,90 € 

      s DPH

      23,25 € 

      bez DPH

      Kód: 212391

      skladom 

      gigabit WDM Media Converter

       
       
       
      TP-LINK TL-FC311A-2

      konvertor, 1x GbE RJ45, 1x SC konektor, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1550nm TX, 1310nm RX, dosah 2km

      27,50 € 

      s DPH

      22,92 € 

      bez DPH

      Kód: 362527

      ihneď k odberu 

       
       
      OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-LX, singlemode 20km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (GLC-LH-SM)

      SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní (GLC-LH-SM ekvivalent)

      13,36 € 

      s DPH

      11,13 € 

      bez DPH

      Kód: 337866

      skladom 

      Odporúčame

       
      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - SC Singlemode 09/125 µ, 2m

      Optický kábel

      10,66 € 

      s DPH

      8,88 € 

      bez DPH

      Kód: 040800

      skladom 

       
       
      Optický patchkabel, LC-SC 50/125, µm MM, 2m

      Optický kábel

      10,20 € 

      s DPH

      8,50 € 

      bez DPH

      Kód: 040520

      skladom 

      Akcia

       
      CNS Optický Pigtail, 9/125 SC, 1m

      Optický kábel

      3,10 € 

      s DPH

      2,58 € 

      bez DPH

      Kód: 040833

      ihneď k odberu 

       

      -8%

      zľava
       
      MIKROTIK SFP modul, SM 1310nm

      Optický GBIC

      22,20 € 

      s DPH

      18,50 € 

      bez DPH

      Kód: 189443

      skladom 

      gigabit WDM Media Converter

       
       
       
      TP-LINK TL-FC311B-2

      konvertor, 1x GbE RJ45, 1x SC konektor, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1310nm TX, 1550nm RX, dosah 2km

      25,70 € 

      s DPH

      21,42 € 

      bez DPH

      Kód: 362528

      ihneď k odberu 

       
       
       
      TP-Link TL-SM311LS

      Optický GBIC

      17,50 € 

      s DPH

      14,58 € 

      bez DPH

      Kód: 165382

      skladom 

       
       
      Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 10m, OM2

      Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 10m

      17,40 € 

      s DPH

      14,50 € 

      bez DPH

      Kód: 395139

      skladom 

       
       

      -8%

      zľava
       
      TP-Link TL-FC111PB-20

      konvertor, 10/100 Mbit/s, RJ45, 1x SC konektor, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1310nm TX, 1550nm RX, dosah 20 km

      29,65 € 

      s DPH

      24,71 € 

      bez DPH

      Kód: 383231

      skladom 

       
       
      Ubiquiti Mini-GBIC, SFP modul, UF-RJ45-1G

      SFP modul, optický prevodník, UF - RJ45 - 1G, dosah 100m

      21,85 € 

      s DPH

      18,21 € 

      bez DPH

      Kód: 314461

      skladom 

       

      -8%

      zľava
       
      OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, cisco comp. (GLC-SX-MM)

      Optický GBIC

      13,30 € 

      s DPH

      11,08 € 

      bez DPH

      Kód: 234484

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-SM311LM

      Optický GBIC

      17,50 € 

      s DPH

      14,58 € 

      bez DPH

      Kód: 165383

      skladom 

       
       
       
      TP-Link MC100CM

      Optický GBIC

      28,90 € 

      s DPH

      24,08 € 

      bez DPH

      Kód: 165371

      skladom 

       

      -7%

      zľava
       
      Optický patch kábel duplex LC-SC 62,5/125 - 7m

      Optický propojovací kabel

      17,75 € 

      s DPH

      14,79 € 

      bez DPH

      Kód: 040878

      aktuálne nedostupné

       
       
      Cisco MGBSX1, Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

      Optický GBIC

      125,40 € 

      s DPH

      104,50 € 

      bez DPH

      Kód: 024069

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-SM321A

      Optický GBIC

      21,30 € 

      s DPH

      17,75 € 

      bez DPH

      Kód: 165391

      ihneď k odberu 

       
       
      Digitus ST/ST optická multimode spojka

      ST/ST optická multimode spojka

      2,10 € 

      s DPH

      1,75 € 

      bez DPH

      Kód: 040838

      skladom 

       

      -7%

      zľava
       
      Optický patch kábel, LC-ST 62,5/125, 2m

      Optický kábel

      9,90 € 

      s DPH

      8,25 € 

      bez DPH

      Kód: 040883

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-LC 50/125, 1m

      Optický kábel

      6,55 € 

      s DPH

      5,46 € 

      bez DPH

      Kód: 040840

      skladom 

       
       
      Optický patch kábel, LC-ST 62,5/125, 1m

      Optický kábel

      13,70 € 

      s DPH

      11,42 € 

      bez DPH

      Kód: 040882

      skladom 

      Notebooky