Sieťové produkty + WiFi - Optika

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
2853
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

187

položiek

 

16

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
CNS Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM, 1m, 0,9mm

Pigtail optického vlákna SC 50/125MM, 1m, 0,9 mm

 

1,54 €  bez DPH

 

1,85 €  s DPH
Kód: 033389

 Akcia 

   
 
 
 
CNS Optický patch kábel, LC-SC 9/125, 3m

parametre: Typ: Kábel Typ kábla: Patch kábel Kategória: OS1 Typ konektoru A: optický SC Typ konektoru B: optický LC Dĺžka kábla : 3 m Typ jadra: Optika - SM

 

18,21 €  bez DPH

 

21,85 €  s DPH
Kód: 069307

 Akcia 

   
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - SC Singlemode 09/125 µ, 2m

• Konektor LC / SC • Konektor s keramickou objímkou • Jednoduchý • Duplex • I -VH 2E9 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 9 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OS 2 • Priemer kábla 3mm • Farba kábla žltá • Jeden balený, s protokolom o skúške

 

11,21 €  bez DPH

 

13,45 €  s DPH
Kód: 040800

 Odporúčame 

   
 
 
 
TP-LINK TL-SM311LS, MiniGBIC module, Single-mode, LC interface

Optický GBIC

 

24,67 €  bez DPH

 

29,60 €  s DPH
Kód: 165382
     
 
 
 
MIKROTIK SFP modul, SM 1310nm

Optický GBIC

 

18,38 €  bez DPH

 

22,06 €  s DPH
Kód: 189443
     
 
 
 
Ubiquiti Mini-GBIC, SFP modul, UF-RJ45-1G

SFP modul, optický prevodník, UF - RJ45 - 1G, dosah 100m

 

13,75 €  bez DPH

 

16,50 €  s DPH
Kód: 314461
     
 
 
 
Optická spojka, LC/LC

Parametre - Multimode - Plastic

 

3,54 €  bez DPH

 

4,25 €  s DPH
Kód: 040839
     
 
 
 
Optický patchkabel, LC-SC 50/125, µm MM, 2m

• LC / SC konektor • Konektor s keramickým krúžkom • Multimode • Duplex • Aj -VH 2G50 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 50 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OM 2 • Priemer kábla 3 mm • SC konektor s dvoma farebnými topánkami • Farba kábla oranžová •...

 

11,46 €  bez DPH

 

13,75 €  s DPH
Kód: 040520
     
 
 
 
CNS optická spojka, SC/APC

Parametre: Typ brúsenia: APC

 

2,92 €  bez DPH

 

3,50 €  s DPH
Kód: 072866
     
 
 
 
Mikrotik SFP modul MM, 850nm

Optický GBIC

 

14,21 €  bez DPH

 

17,05 €  s DPH
Kód: 189436
     
 
 
 
Allied Telesis, ST media konvertor

Polpenzia a plne duplexná prevádzka Transparentné k 802.1Q paketov Montovateľné do racku pomocou voliteľnej AT-MCR12, AT-ZÁS.4 alebo AT-ZÁS.1 podvozok K montáži na stenu pomocou voliteľného AT-WLMT Auto MDI / MDIX Chýbajúce LinkTM podporu Fibre Link Testo...

 

100,00 €  bez DPH

 

120,00 €  s DPH
Kód: 021476
     
 
 
 
Optická spojka, ST/ST

Parametre: - Kovové puzdro - Simplexný, multimode prevedenie - čierne ochranné krytky

 

20,88 €  bez DPH

 

25,06 €  s DPH
Kód: 040838
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

187

položiek

 

16

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

     H 

     HIT vianoc 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Moldavská - Košice Moldavská,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice logistický sklad
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 18 rokov
    18 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2018, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky