Sieťové produkty + WiFi - Optika

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
2853
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

97

položiek

 

9

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
TP-LINK MC220L, tranceiver, 1000TX/1000FX, SFP slot

Optický GBIC

 

16,25 €  bez DPH

 

19,50 €  s DPH
Kód: 163006
     
 
 
 
TP-LINK MC210CS, konvertor, 1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC

Optický GBIC

 

29,08 €  bez DPH

 

34,90 €  s DPH
Kód: 154231
 
 
 
 
 
CNS optická spojka, SC/APC

Parametre: Typ brúsenia: APC

 

2,92 €  bez DPH

 

3,50 €  s DPH
Kód: 072866
     
 
 
 

-8%

Ubiquiti Mini-GBIC, SFP modul, UF-RJ45-1G

SFP modul, optický prevodník, UF - RJ45 - 1G, dosah 100m

 

13,50 €  bez DPH

 

16,20 €  s DPH
Kód: 314461
     
 
 
 

-7%

CNS Optický patch kábel, SC-SC 9/125, 2m

Parametre: Typ: Kábel Typ kábla: Patch kábel Kategória: OS1 Typ konektoru A: optický SC Typ konektoru B: optický SC Dĺžka kábla : 2 m Typ jadra: Optika - SM

 

5,71 €  bez DPH

 

6,85 €  s DPH
Kód: 024135
     
 
 
 

-7%

Optická spojka, SC

Parametre: - Multimode - Plast

 

3,96 €  bez DPH

 

4,75 €  s DPH
Kód: 040506
     
 
 
 
TP-LINK MC112CS, WDM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC

Optický prevodník

 

24,08 €  bez DPH

 

28,90 €  s DPH
Kód: 165366
 
 
 
 
 
TP-LINK MC111CS, WDM konvertor, 1x10/100M RJ45/1 x

Optický prevodník

 

24,08 €  bez DPH

 

28,90 €  s DPH
Kód: 165365
 
 
 
 
 
Cisco MGBT1, Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC, SFP transceiver

Optický GBIC

 

82,75 €  bez DPH

 

99,30 €  s DPH
Kód: 024068
     
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - SC Singlemode 09/125 µ, 2m

• Konektor LC / SC • Konektor s keramickou objímkou • Jednoduchý • Duplex • I -VH 2E9 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 9 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OS 2 • Priemer kábla 3mm • Farba kábla žltá • Jeden balený, s protokolom o skúške

 

11,21 €  bez DPH

 

13,45 €  s DPH
Kód: 040800

 Odporúčame 

   
 
 
 
Cisco GLC-LH-SMD, MMF/SMF

Optický GBIC

 

396,38 €  bez DPH

 

475,66 €  s DPH
Kód: 191094
     
 
 
 

-8%

Mikrotik SFP modul MM, 850nm

Optický GBIC

 

13,96 €  bez DPH

 

16,75 €  s DPH
Kód: 189436
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

97

položiek

 

9

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

     T 

     Tip na darček 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Montáž - Nepoužívať - Montážny sklad,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice Showroom OPTIMA
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 18 rokov
    18 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2019, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky