Otvorený nový showroom Košice OC Optima pozri viac. Predajňa Košice Moldavská cesta č. 49 je presťahovaná! ×
 

Sieťové produkty + WiFi - Optika

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
2853
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

104

položiek

 

9

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
CNS Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM, 1m, 0,9mm

Pigtail optického vlákna SC 50/125MM, 1m, 0,9 mm

 

1,29 €  bez DPH

 

1,55 €  s DPH
Kód: 033389

 Akcia 

   
 
 
 
Mikrotik SFP modul, RJ45 10/100/1000M, copper module

Optický GBIC

 

22,46 €  bez DPH

 

26,95 €  s DPH
Kód: 212391

 Odporúčame 

   
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - SC Singlemode 09/125 µ, 2m

• Konektor LC / SC • Konektor s keramickou objímkou • Jednoduchý • Duplex • I -VH 2E9 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 9 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OS 2 • Priemer kábla 3mm • Farba kábla žltá • Jeden balený, s protokolom o skúške

 

11,21 €  bez DPH

 

13,45 €  s DPH
Kód: 040800

 Odporúčame 

   
 
 
 
TP-LINK MC200CM, konvertor, 1x1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC

Optický GBIC

 

29,08 €  bez DPH

 

34,90 €  s DPH
Kód: 165372
 
 
 
 
 
TP-LINK MC210CS, konvertor, 1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC

Optický GBIC

 

29,08 €  bez DPH

 

34,90 €  s DPH
Kód: 154231
 
 
 
 
 

-8%

MIKROTIK SFP modul, SM 1310nm

Optický GBIC

 

18,96 €  bez DPH

 

22,75 €  s DPH
Kód: 189443
     
 
 
 

-8%

Ubiquiti Mini-GBIC, SFP modul, UF-RJ45-1G

SFP modul, optický prevodník, UF - RJ45 - 1G, dosah 100m

 

14,13 €  bez DPH

 

16,96 €  s DPH
Kód: 314461
     
 
 
 

-6%

Fiber Optic Patch Cord, SC - SC Singlemode 09/125 µ, 1m

• Konektor SC / SC • Konektor s keramickým konektorom • Jednoduchý • Duplex • I -VH 2E9 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 9 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OS 2 • Priemer kábla 3mm • Farba kábla žltá • Jeden balený, s protokolom o skúške

 

7,83 €  bez DPH

 

9,40 €  s DPH
Kód: 168422
     
 
 
 

-7%

Optický patch kábel, LC-ST 62,5/125, 1m

- multimode - 62.5 / 125 sila vlákna - rýchlosť až 1Gbit / s - dĺžka 1m

 

6,67 €  bez DPH

 

8,00 €  s DPH
Kód: 040882
     
 
 
 
TP-LINK MC111CS, WDM konvertor, 1x10/100M RJ45/1 x

Optický prevodník

 

24,08 €  bez DPH

 

28,90 €  s DPH
Kód: 165365
 
 
 
 
 
TP-LINK MC112CS, WDM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC

Optický prevodník

 

24,08 €  bez DPH

 

28,90 €  s DPH
Kód: 165366
 
 
 
 
 

-8%

Mikrotik SFP modul MM, 850nm

Optický GBIC

 

14,17 €  bez DPH

 

17,00 €  s DPH
Kód: 189436
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

104

položiek

 

9

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Montáž - Nepoužívať - Montážny sklad,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice Showroom OPTIMA
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 18 rokov
    18 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2019, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky