INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    Optický patchkabel, LC-SC 50/125, µm MM, 2m

    Optický patchkabel, LC-SC 50/125, µm MM, 2m
     
    Optický kábelZobraziť viac

    skladom 

    13,15 €
    10,96 € bez DPH
    Kód tovaru

    040520

    Výrobca
    CNS
    Záruka

    24 mesiacov

    Porovnať

    Popis produktu

    Optický patchkabel

    • LC / SC konektor
    • Konektor s keramickým krúžkom
    • Multimode
    • Duplex
    • Aj -VH 2G50 / 125µ
    • Bezhalogénový kábel
    • 50 / 125µm vlákno
    • Trieda vlákien OM 2
    • Priemer kábla 3 mm
    • SC konektor s dvoma farebnými topánkami
    • Farba kábla oranžová
    • Jeden balený s protokolom o skúške
    • Až 1 Gbit Ethernet

    OPÝTAJTE SA PORADCU

    Datacomp poradca

    Produkt manažér:

    Martin, Datacomp

    Zaslať otázku k produktu
    Notebooky