• Poradca vyberom kablov
 
 

Káble a redukcie

Pre výber správneho kábla je potrebné si najskôr určiť čo potrebujete prepojiť a na akú činnosť ho potrebujete (prepojovací, predĺžovací). Video káble pre prenos videa (VGA, DVI, HDMI...), USB káble (prepojovacie, predĺžovacie, redukcie), káble pre antény/satelity, káble pre stavbu PC, napájacie káble, internetové, optické a ďalšie.

 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
406
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

3920

položiek

 

327

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
HDMI-DVI redukcia F/F, adaptér

HDMI A - DVI-D F/F

 

3,25 €  bez DPH

 

3,90 €  s DPH
Kód: 027870

 Akcia 

   
 
 
 
Prívodný predlžovací kábel 230V, 1x, 3.0m, biely

1x, 3.0m

 

2,58 €  bez DPH

 

3,10 €  s DPH
Kód: 020776

 Akcia 

   
 
 
 
Prívodný predlžovací kábel 230V, 6x, 3.0m, biely, vypínač

6x, 3.0m, vypínač

 

5,17 €  bez DPH

 

6,20 €  s DPH
Kód: 007139

 Akcia 

   
 
 
 
USB2.0 A-B kábel M/M, 2.0m, prepojovací, čierny

A-B, 2.0m

 

2,92 €  bez DPH

 

3,50 €  s DPH
Kód: 002688

 Akcia 

   
 
 
 
Hama zásuvkový adaptér z Číny/Austrálie do SR

- zásuvkový adaptér pre pripojenie spotrebičov s čínskou, alebo austrálskou vidlicou do slovenskej zásuvky - ideálny pre zariadenia dovezené z Číny - vhodné pre vidlice typu I (Čína, Austrália, Nový Zéland) - vhodné pre zásuvky typu E a F (Česká republ

 

5,50 €  bez DPH

 

6,60 €  s DPH
Kód: 219317

 Akcia 

   
 
 
 
Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m

STANDARDDuplex 50/125U TYPELC/UPC - LC/UPC CABLE LENGTH2 m ADDITIONAL INFORMATIONClass fiber: OM2 Connectors: LC/UPC - LC/UPC Multimode It is used: - Transmissions of data (audio, video) - Construction of a passive network - CATV solutions - Distribution...

 

4,00 €  bez DPH

 

4,80 €  s DPH
Kód: 313663

 Akcia 

   
 
 
 
Home Theater HDMI-DVI kábel M/M, 15.0m, prepojovací

Popis produktu: Home Theater HQ kabel HDMI male DVI-D male (24+1) single link 15m Parametry a specifikace Pozlacené konektory: HDMI male DVI-D male (24+1) Barva: šedá se stříbrnými kovovými koncovkami Délka: 15m Osazen dvěma ferrity Bale

 

21,50 €  bez DPH

 

25,80 €  s DPH
Kód: 283378

 Akcia 

   
 
 
 
USB A-A media kábel na prepojenie PC-TV

USB Media kábel na prepojenie PC - TV - umožňuje prepojiť počítač cez USB port s TV a sledovať HD videa na televíziu - šetrí náklady na obstaranie prehrávača videa - priamy prístup k video súborom v počítači cez USB port - jednoduchá inštalácia Plug

 

9,08 €  bez DPH

 

10,90 €  s DPH
Kód: 115081

 Akcia 

   
 
 
 
PS/2 kábel M-M, 2.0m, prepojovací

M-M, 2.0m

 

0,83 €  bez DPH

 

1,00 €  s DPH
Kód: 008787

 Akcia 

   
 
 
 
HDMI-HDMI kábel M/M, 7.0m, prepojovací, (v1.3)

M/M, 7.0m, pozlatene konektory, verzia 1.3

 

9,04 €  bez DPH

 

10,85 €  s DPH
Kód: 025105

 Akcia 

   
 
 
 
Solight svorkovnica instalačná, prierez 4mm2, biela

- svorkovnica inštalačná (lámacia) - 12-pólová, skrutkovací - mosazné puzdro - vodiče s prierezom 1,0 - 4,0 mm2 - max. primer vodiča 2,2mm - max. teplota okolia: do 85° C - max. napätie / prúd: 400V/32A - farba: biela - bal...

 

0,43 €  bez DPH

 

0,52 €  s DPH
Kód: 230886

 Akcia 

   
 
 
 
USB3.1C-microUSB2.0 kábel M/M, 0,2m, prepojovací, čierny

PremiumCord Adaptér USB 3.1 konektor C / male - USB 2.0 konektor Micro-B / male, 0,2m - Prvý konektor: USB 3.1 typ C samec - Druhý konektor: USB 3.0 typ Micro-B samec - Prenosová rýchlosť: 480 Mbit / s - Nabíjanie až do výkonu 2,5W - Zalievanie konekto...

 

4,54 €  bez DPH

 

5,45 €  s DPH
Kód: 245134

 Akcia 

   
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

3920

položiek

 

327

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Moldavská - Košice Moldavská,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice logistický sklad
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 18 rokov
    18 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2019, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky