Otvorený nový showroom Košice OC Optima pozri viac. Predajňa Košice Moldavská cesta č. 49 je presťahovaná! ×
  • Poradca vyberom kablov
 
 

Káble a redukcie

Pre výber správneho kábla je potrebné si najskôr určiť čo potrebujete prepojiť a na akú činnosť ho potrebujete (prepojovací, predĺžovací). Video káble pre prenos videa (VGA, DVI, HDMI...), USB káble (prepojovacie, predĺžovacie, redukcie), káble pre antény/satelity, káble pre stavbu PC, napájacie káble, internetové, optické a ďalšie.

V našom poradcovi výberom káblov sa rýchlo zorientujete a vyberiete správny a zároveň potrebný kábel k zapojeniu či prepojeniu vášho zariadenia.

 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
406
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

3993

položiek

 

333

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
FTP 8 žilový kábel, Cat5e, drôt, 1.0m, metráž, sivý

Parametre: - 4x2 Cu 100% AWG26 medený vodič - Kategória Cat5e - FTP tienenie AL hliníkovou fóliou - Najvyšší podporovaný protokol: 1000BaseT, Gigabit Ethernet - Označenie dĺžky po 1m - Farebne odlíšené žily - I...

 

0,42 €  bez DPH

 

0,50 €  s DPH
Kód: 004147

 Odporúčame 

   
 
 
 

-7%

Gembird audio adaptér kábel USB-C na 3,5mm jack, biely

audio adaptér kábel USB-C na 3,5mm jack

 

4,58 €  bez DPH

 

5,50 €  s DPH
Kód: 313589
     
 
 
 
DisplayPort-HDMI redukcia M/F, 0.15m, adaptér

PremiumCord adapter DisplayPort - HDMI redukcia pre pripojenie Display port adaptéra 15cm na HDMI monitor. Kompatibilný s Displayport 1.1, až 1.62Gbps a 2.7Gbps prenosová rýchlosť dát Podpora plného Displayport prepojenia. Kompati...

 

9,08 €  bez DPH

 

10,90 €  s DPH
Kód: 143528

 Odporúčame 

   
 
 
nový filtračný obvod, ktorý odstraňuje elektromagnetické rušenie 
Acar 504 WF, prepäťová ochrana, pre rack 19", 5m, čierna

napájací panel, prepäťová ochrana, vhodné do 19" racku, 5x 230V, dĺžka kábla 5m, samohasiaci plast, v čiernom prevedení

 

23,17 €  bez DPH

 

27,80 €  s DPH
Kód: 065180
     
 
 
 

-8%

MHL microUSB2.0-HDMI redukcia M/F, 0.2m, adaptér

MHL (micro USB/HDTV) adaptér kabel na HDMI

 

10,75 €  bez DPH

 

12,90 €  s DPH
Kód: 115079

 Odporúčame 

   
 
 
 
Keline 19" Rozvodný panel 9x250V, vypínač, 1U 2,3m

19" predlžovací prívod 9x230V s vypínačom so svetelnou signalizáciou. Vypínač s podsvietením a s ochranou voči náhodnému odpojeniu zariadení Sada skrutiek M6 s plávajúcimi maticami (4 ks) Technické parametre:<...

 

20,88 €  bez DPH

 

25,06 €  s DPH
Kód: 216832
     
 
 
 

-13%

Optická spojka F/F

F/F

 

1,46 €  bez DPH

 

1,75 €  s DPH
Kód: 107979
     
 
 
Displayport musí byť zdroj signálu! 

-7%

HDMI-DisplayPort kábel M/M, 2.0m, prepojovací

HDMI A - DisplayPort M/M, 2.0m

 

11,67 €  bez DPH

 

14,00 €  s DPH
Kód: 049229

 Odporúčame 

   
 
 
 

-9%

Fiber kábel SC/APC-SC/APC,10m Simplex OS2(9/125ľm), Kábel pre Orange a Magio

Popis produktu: Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 10 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 10 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

26,21 €  bez DPH

 

31,45 €  s DPH
Kód: 281389
     
 
 
 
UTP sieťová spojka, Cat5, RJ45

Prepojka RJ45 8/8 - Cat 5e netienená spojka 2x RJ45 - 8 pinov zapojené - Prepojenie 1: 1 - Slúži k spojeniu káblov - Krytka z plastickej hmoty - Farba biela - Balenie v sáčku s popisom a EAN kódom - Pracovná teplota: -40 ° C ~ +80 ° C

 

1,50 €  bez DPH

 

1,80 €  s DPH
Kód: 005063

 Odporúčame 

 
 
 
 

-22%

VGA-SCART kábel M/M, 2.0m, prepojovací

VGA-SCART kábel M/M, 2.0m

 

4,96 €  bez DPH

 

5,95 €  s DPH
Kód: 025119

 Odporúčame 

   
 
 
 

-6%

Gembird UTP patch kábel, Cat5e, 15m ,sivý

LAN kábel

 

8,25 €  bez DPH

 

9,90 €  s DPH
Kód: 259791
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

3993

položiek

 

333

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Montáž - Nepoužívať - Montážny sklad,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice Showroom OPTIMA
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 18 rokov
    18 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2019, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky