Všetky predajne otvorené podľa otváracích hodín. Nakupujte bezpečne v našom e-shope.

Lenovo - rozdelenie portfólia

Spoločnosť Lenovo vznikla zakúpením divízie osobných počítačov IBM skupinou Lenovo Group. Lenovo sa venuje vývoju, výrobe a predaju spoľahlivých, vysoko kvalitných, bezpečných a jednoducho použiteľných technologických produktov a služieb pre zákazníkov z celého sveta.

Lenovo Gold Partner

Lenovo Gold PartnerNaše dlhoročné snaženie a spoluprácu na trhu IT ocenila aj spoločnosť Lenovo, náš obchodný partner. Sme certifikovaným partnerom Lenovo Gold Partner. Certifikované partnerstvo našej spoločnosti vám prináša množstvo výhod.

Lenovo portfólio
Lenovo je jeden z najväčších výrobcov osobných počítačov na svete, ktorý vznikol spojením PC divízie IBM a spoločnosti Lenovo. Spoločnosť nezaostáva ani v ostatných sférach ako tablety, smartfóny, monitory či servery alebo dokonca virtuálna realita.

Navyše spoločnosť Lenovo je známa aj tým, že vyvíja, vyrába a predáva vysoko spoľahlivé a technologicky bezpečné produkty.
 
Počítače Lenovo Notebooky Lenovo Smartfony Lenovo Smartfóny
Počítače Notebooky Tablety Smartfóny 
 
All-in-One Lenovo Monitory Lenovo Virtuálna realita Lenovo Servre Lenovo
All in One Monitory Virtuálna realita Servery
Lenovo smartwatch       Lenovo vysávače
Smartwatch     Vysávače

Lenovo notebooky 

Notebooky Lenovo ThinkPad sú vo svete známe svojou hardvérovou spoľahlivosťou, trvanlivosťou a  výkonnosťou. Lenovo ThinkPad notebooky sú ideálnou voľbou pre stredné až väčšie podniky ale aj školstvo, či jednotlivých užívateľov. Kvalitu a spoľahlivosť notebookov ThinkPad ocenili aj na medzinárodnej vesmírnej stanici. 

Modelové rozdelenie rady Lenovo ThinkPad

Lenovo ThinkPad X Lenovo ThinkPad T Lenovo ThinkPad P Lenovo ThinkPad L
ThinkPad X ThinkPad T ThinkPad P ThinkPad L
       
 
Lenovo ThinkPad E Lenovo ThinkPad A Lenovo ThinkPad 13
ThinkPad E ThinkPad A ThinkPad 13
   
IdeaPad Lenovo Lenovo Ideapad je rada notebookov pre bežné používanie v domácnosti alebo multimediálne využitie. Táto rada ponúka široké portfólio produktov pre nenáročných užívateľov, až po tých náročných, ktorí hľadajú skvelú kvalitu a pomer cena/výkon.

Modelové rozdelenie rady Lenovo IdeaPad

IdeaPad 700 IdeaPad 500 IdeaPad 300 IdeaPad 100   
 
Rada Lenovo Yoga sa vyznačuje spojením vlastností notebooku a tabletu do jedného zariadenia, čím sa nazývajú aj ako konvertibilné zariadenia alebo 2v1. Kvalitné spracovanie s otočným dotykovým displejom, dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejšich užívateľov každého odvetia. 

Modelové rozdelenie rady Lenovo Yoga

Lenovo Yoga 900 Lenovo Yoga 700 Lenovo Yoga 500 Lenovo Yoga 300
Yoga 900 Yoga 700 Yoga 500 Yoga 300
 
Herná rada Legion je určená pre hráčov každej triedy. Legion noteboky poskytujú hráčom maximálne pohodlie, vynikajúci herný výkon a špičkovú technológiu pre hranie najnáročnejších hier, u vybraných modelov zvládnu aj virtuálnu realitu.  

Viac o tejto modelovej rade v našom článku: Legion - nové herné beštie od Lenova.
 

Modelové rozdelenie rady Lenovo Legion

Lenovo Legion 920 Lenovo Legion 720 Lenovo Legion Y520
Legion 920 Legion 720 Legion 520
 
Táto modelová rada nesie označenie svojich modelov V. Lenovo V ponúka svojím užívateľom kombináciu vlastností modelových rád ThinkPad a IdeaPad. Vďaka tomuto spojeniu ponúka kombináciu vysokého zabezpečenia, produktivity, dlhej výdrže batérie a ľahké, štíhle prevedenie. Vhodne pre prácu, školu alebo zábavu.

Modelové rozdelenie rady Lenovo

  Lenovo V  
  Lenovo V  
 

Pre správny výber notebooku, viac v našom článku

Ako vybrať notebooky podľa použitia

Lenovo počítače 

Počítačová modelová rada Lenovo ThinkCentre je zárukou kvality a spoľahlivosti, doplnenej o vysokú výkonnosť. Thinkcentre sú postavené pre vysokú pracovnú záťaž a radia sa medzi špičky na trhu vo svojej oblasti biznis počítačov. Dostupné sú v pestrej škále tvarov a veľkostí, od malých stolových počítačov až po kompaktné SFF počítače alebo klasické Tower, dokonca aj v prevedení AiO (All-in-One).

Modelové rozdelenie rady Lenovo ThinkCentre

Lenovo ThinkCentre M Tower Lenovo ThinkCentre M SFF Lenovo ThinkCentre M Tiny
ThinkCentre M Tower ThinkCentre M SFF ThinkCentre M Tiny
 
Lenovo ThinkCentre M AiO Lenovo ThinkCentre TIO

ThinkCentre M AiO

ThinkCentre TIO 

 
Lenovo IdeaCentre je rada osobných počítačov a AiO, ktoré sú určené pre každého používateľa, ktorý potrebuje spoľahlivé zariadenie na každodenné používanie. Počítače IdeaCentre sú vhodnou voľbou do kancelárií, domácnosti, na prácu ale aj učenie, či pozeranie filmov alebo hranie hier. V ponuke rady IdeaCentre nájdete výber od supertenkých počítačov all-in-one po výkonné herné počítače vo verzii Tower a vreckové počítače.

Modelové rozdelenie rady Lenovo IdeaCentre

Lenovo IdeaCentre 700 Lenovo IdeaCentre 610s Lenovo IdeaCentre 500 Lenovo IdeaCentre 300
IdeaCentre 700 IdeaCentre 610s IdeaCentre 500 IdeaCentre 300
 
Lenovo IdeaCentre AiO 700 Lenovo IdeaCentre AiO 500 Lenovo IdeaCentre AiO 300
IdeaCentre AiO 700 IdeaCentre AiO 500 IdeaCentre AiO 300
   
Modelová rada Lenovo disponuje výberom priestorovo úporných počítačov s elegantným dizajnom a kombináciou rôznych vlastností ako zvýšené zabezpečenie, vysoký výkon, rôzne zameranie od biznis modelov po modely pre domácnosť. Rada Lenovo ponúka počítače od verzie AiO pre rodiny až po najmodernejšie herné počítače. 

Modelové rozdelenie rady Lenovo

Lenovo V Tower Lenovo V AiO Lenovo V SFF
Lenovo V Tower Lenovo V AiO Lenovo V SFF
 
Počítače rady Legion sa radia do hernej sféry a patria k špičke v hernom odvetví. Lenovo je v neustálom kontakte s hráčmi a spolu s nimi vyvíja svoje herné zariadenia aby vyhovovali čo najviac požiadavkám hráčom. Počítače rady Legion poskytujú hráčom, špičkové technológie, najnovšie komponenty a impozantný výkon pre maximálny herný zážitok pri svojej obľúbenej hre.

Modelové rozdelenie rady Lenovo Legion

Lenovo Legion Y920 Lenovo Legion Y720 Lenovo Legion Y520
Legion Y920 Legion Y720 Legion Y520

Lenovo tablety
Tablety ThinkPad umožnujú preniesť maximálne pracovné zaťaženie do ľahkého a prenosného zariadenia, ktoré je dokonalo spracované s maximálnou kvalitou a osadené výkonnými komponentami. ThinkPad umožňujú svojím užívateľom dosiahnuť maximálny výkon a potenciál a svojím odolným prevedením sú vhodné aj terénu.
Lenovo ThinkPad
ThinkPad Tab
 
Yoga tablet je zariadenie, ktoré podporuje viacero režimov vďaka revolučnej preklápacej technológii. Zariadenia sa dodávajú so systémov Android alebo Windows 10. Exkluzivitou tejto rady sú modely Yoga Book, ktoré spájajú vlastnosti 3 zariadení: tablet, notebook a grafický tablet.
Lenovo Yoga TAB Lenovo Yoga Book
Yoga Tab Yoga Book
 
Rada Miix sú tablety s výkonným hardvérom a obrazovkou vo veľkosti 10"-12", ktoré dokážu nahradiť notebook pri práci. Tablety radu Miix sa radia medzi konvertibilné zariadenia, čo znamená že zariadenie pracuje v 2 režimoch: tablet alebo notebook. Tieto zariadenia sa vyznačujú aj možnosťou oddelenia obrazovky od klávesnice.
Lenovo tablety Miix
MiiX
 
Tablety rady Tab sú ideálnym spoločníkom pre fanúšik systému Android alebo pre užívateľov, ktorý uprednostňujú pohodlné surfovanie na internete v každej situácií. Tablety Tab sú zamerané na multimediálnu zábavu, učenie ale aj prácu. Svojim užívateľom ponúkajú množstvo funkcií a technologických vylepšení. 
Lenovo tablety Tab
Tab

Lenovo smartfóny

Lenovo smartfóny prinášajú riešenie pre každého užívateľa, ktorý hľadá moderné technológie ovládane systémom Android. Modelová rada Lenovo disponuje sériami smartfónov: A séria, K séria, S séria, Z séria. 
Lenovo Z6 Lenovo S5 Lenovo A6
Lenovo K5  Lenovo K10 Lenovo K9
 
Moto je rad smartfónov Lenovo, ktorý nadväzuje na dlhú tradíciu telefónov Motorola s využitím najnovších technológií a jedinečných konštrukčných riešení. Moto ponúka série: Moto E, Moto G, Moto Z, Moto One, Moto RAZR.
Motorola Razr Motorola One Motorola Moto Z Play Motorola Moto G Motorola Moto E
Motorola RAZR Motorola One Motorola Moto
Z Play
Motorola
Moto G
Motorola
Moto E

Viac o smartfónoch Motorola sa dozviete v našom článku

Lenovo smartwatch

Lenovo inteligentné hodinky a fitness náramky prinášajú používateľom všetky najžiadanejšie inteligentné funkcie ako sú meranie srdcového tepu, krokomer, monitoring spánku, meranie spálených kalórií,  notifikácie a oveľa viac.
Lenovo smartwatch   Lenovo band
Lenovo Smart Watch   Lenovo Band 

Lenovo vysávače

Lenovo inteligentné robotické vysávače prinášajú pohodlie a čistotu do vašej domácnosti. Vysávače sú vybavené množstvom inteligentných senzorov a funkcií ako napríklad automatická likvidácia nečistôt.
  Lenovo vysávače  
  Lenovo robotické vysávače  

Viac o konkrétnych modeloch a všetkých ich inteligentných funkciách sa dočítate v našom článku Lenovo robotické vysávače.


V spolupráci s redakciou TouchIT sme testovali všetky tri modely nových Lenovo robotických vysávačov a výsledok sa dozviete v článku Robotické vysávače Lenovo a vo videorecenzií Ako vysávajú robotické vysávače Lenovo T1 a Lenovo E1.
 

 

Lenovo príslušenstvo

Lenovo monitory Lenovo klávesnice Lenovo myšky
Monitory Klávesnice Myšky
 
Lenovo dokovacie stanice Lenovo adaptéry Lenovo batéria
Dock stanice Adaptéry k notebookov Batérie k notebookom
 
Lenovo repro a audio Lenovo tašky a batohy Obaly a púzdra Lenovo
Repro a audio Tašky a púzdra k notebookom Obaly a púzdra k tabletom 

O spoločnosti Lenovo

Obchodný model spoločnosti Lenovo je postavený na inováciách, efektívnom riadení a zákazníckej spokojnosti. Lenovo sa venuje vývoju, výrobe a predaju spoľahlivých, vysoko kvalitných, bezpečných a jednoducho použiteľných technologických produktov a služieb pre zákazníkov z celého sveta. Lenovo má svoje hlavné pobočky vo viac ako 60 krajinách a svoje produkty dodáva až do 160 krajín sveta. 
Medzi špičkové produkty sa radia modelové rady ThinkPad (notebooky) a ThinkCentre (počítače), ktoré sú známe vo svete svojou hardvérovou spoľahlivosťou, trvanlivosťou a maximálnou úrovňou bezpečnosti.

Niečo málo o histórií a súčastnosti Lenovo

Spoločnosť Lenovo bola založená v roku 1984 (v roku 1988 sa zaradila medzi korporácie) a niesla svoj prvý názov Legend. Neskôr sa spoločnosť premenovala na dnes už celosvetovo uznávanú a známu značku Lenovo. Názov Lenovo vznikol kombináciou z latinského slova "Legend novo" (nová legenda).

V roku 2005 Lenovo odkúpila počítačovú divíziu IBM, čím sa zaradila medzi najväčších výrobcov počítačovej techniky na svete. V roku 2012 firma urobila ďalší veľký krok a vstúpila na trh so smartfónmi a začiatkom roku 2014 Lenovo súhlasilo s prevzatím divízie mobilných zariadení firmy Motorola Mobility od firmy Google. Znova a opäť spoločnosť Lenovo dokázala, že vie byť veľkým hráčom aj na viacerých frontoch. 

Notebooky Lenovo ThinkPad sú vo svete známe svojou hardvérovou spoľahlivosťou, trvanlivosťou a výkonnosťou.  Kvalitnu a spoľahlivosť notebookov ThinkPad ocenili aj na medzinárodnej vesmírnej stanici.

 
 

Poradca výberom

Poradíme ako si správne vybrať ideálny produkt. Pozrite si naších textových poradcov alebo sa online opýtajte naších odborníkov, ktorí vám pomôžu pri správnom výbere tovaru.
 
Ako vybrať notebook podľa použitia
Notebooky Poradca

Ako vybrať notebook podľa použitia

Poradíme vám ako vybrať správny notebook pre študenta, cestovateľa, hráča, programátora, grafického dizajnéra alebo projektanta. A to všetko s optimálnym výkonom a kvalitou za prijateľnú cenu pre danú kategóriu.

Ako správne vybrať tablet

Ako správne vybrať tablet

Vybrať správny tablet nie je niekedy jednoduché. Je veľmi dôležité vedieť na aké účely sa bude využívať a aký operačný systém budete potrebovať. V tomto článku sa dozviete všetko čo potrebujete vedieť o správnom výbere tabletu.

Ako si správne vybrať mobilný telefón

Ako si správne vybrať mobilný telefón

Na trhu je obrovské množstvo značiek a typov mobilných telefónov. Niekedy je veľmi ťažké vybrať mobilný telefón, ktorý by čo najlepšie spĺňal naše potreby a očakávania. Ponúkame vám niekoľko rád a odporúčaní, ktoré uľahčia vaše rozhodovanie.


 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 • 5
  predajní
 • 20 rokov
  20 rokov
  na trhu
 • 200 000 objednávok ročne
  200 000
  objednávok ročne
 • 70 000 položiek skladom
  70 000
  položiek skladom
 
© 2000 - 2021, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky