Optika - Prevodníky, GBIC

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
4674
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

52

položiek

 

5

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Zyxel SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX, transceiver, 1310nm

Optický GBIC

 

65,00 €  bez DPH

 

78,00 €  s DPH
Kód: 194970

 Akcia 

   
 
 
 
MIKROTIK SFP modul, SM 1310nm

Optický GBIC

 

17,79 €  bez DPH

 

21,35 €  s DPH
Kód: 189443
     
 
 
 
D-Link DMC-300SC, 10/100BaseTX-100BaseFX

Optický prevodník

 

61,21 €  bez DPH

 

73,45 €  s DPH
Kód: 023412
     
 
 
 
D-Link DMC-700SC, prevodník 1GB TX-1GBSX

Optický GBIC

 

120,50 €  bez DPH

 

144,60 €  s DPH
Kód: 023415
     
 
 
 
TP-Link MC110CS, prevodník, 1x10/100M RJ45/1 x singl-mode

Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

 

30,17 €  bez DPH

 

36,20 €  s DPH
Kód: 163523
     
 
 
 
TP-LINK MC111CS, WDM konvertor, 1x10/100M RJ45/1 x

Optický prevodník

 

37,67 €  bez DPH

 

45,20 €  s DPH
Kód: 165365
     
 
 
 
TP-LINK MC112CS, WDM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC

Optický prevodník

 

37,67 €  bez DPH

 

45,20 €  s DPH
Kód: 165366
     
 
 
 
D-Link DMC-515SC, 10/100BaseTX-100BaseFX

Optický prevodník

 

108,46 €  bez DPH

 

130,15 €  s DPH
Kód: 023413
     
 
 
 
Mikrotik SFP modul, RJ45 10/100/1000M, copper module

Optický GBIC

 

21,25 €  bez DPH

 

25,50 €  s DPH
Kód: 212391
     
 
 
 
TP-LINK MC210CS, konvertor, 1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC

Optický GBIC

 

47,83 €  bez DPH

 

57,40 €  s DPH
Kód: 154231
     
 
 
 
TP-LINK MC220L, tranceiver, 1000TX/1000FX, SFP slot

Optický GBIC

 

23,92 €  bez DPH

 

28,70 €  s DPH
Kód: 163006
     
 
 
 
HP J9637A, Gig-T PoE+/12p

Optický GBIC

 

2 739,50 €  bez DPH

 

3 287,40 €  s DPH
Kód: 197266
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

52

položiek

 

5

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Moldavská - Košice Moldavská,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 17 rokov
    17 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2018, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky