INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    Kategórie Filter produktov

    Optické prevodníky GBIC

    späť

    strana 0 / 2

    Najpredávanejšie Optické prevodníky GBIC

    1.
    TP-Link MC220L
    19,49 € 

    s DPH

    3.
    TP-LINK TL-FC311A-2
    26,56 € 

    s DPH

    4.
    TP-Link TL-SM311LS
    17,50 € 

    s DPH

    5.
    TP-Link MC210CS
    34,90 € 

    s DPH

    Status

    Cena

    Parametrický filter

    Podrobné vyhľadávanie

    Aktívne filtre:

      Dostupnosť na predajniach

      48 produktov
       

      podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s v plne duplexnom režime pre FX a 10/100/1000 Mbit/s pre TX

       
       
       
      TP-Link MC220L

      Optický GBIC, 1 000 Mbit/s

      19,49 € 

      s DPH

      16,24 € 

      bez DPH

      Kód: 163006

      skladom 

       
       
       
      TP-Link MC111CS

      Optický prevodník

      28,90 € 

      s DPH

      24,08 € 

      bez DPH

      Kód: 165365

      skladom 

       
       
       
      TP-Link MC210CS

      Optický GBIC

      34,90 € 

      s DPH

      29,08 € 

      bez DPH

      Kód: 154231

      skladom 

       
       
       
      TP-Link MC200CM

      Optický GBIC

      34,90 € 

      s DPH

      29,08 € 

      bez DPH

      Kód: 165372

      skladom 

       
       

      -8%

      zľava
       
      TP-Link MC112CS

      Optický prevodník

      29,10 € 

      s DPH

      24,25 € 

      bez DPH

      Kód: 165366

      skladom 

       

      -8%

      zľava
       
      MikroTik S-85DLC05D, SFP optický modul, MM, 550m, 1.25G

      optický modul, MiniGBIC, SFP, 1,25Gbps, multi-mode, 850nm, dosah 550m, LC duplex

      16,85 € 

      s DPH

      14,04 € 

      bez DPH

      Kód: 189436

      skladom 

      gigabit WDM Media Converter

       
       
       
      TP-LINK TL-FC311A-2

      konvertor, 1x GbE RJ45, 1x SC konektor, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1550nm TX, 1310nm RX, dosah 2km

      26,56 € 

      s DPH

      22,13 € 

      bez DPH

      Kód: 362527

      skladom 

       
       
      OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-LX, singlemode 20km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (GLC-LH-SM)

      SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní (GLC-LH-SM ekvivalent)

      13,36 € 

      s DPH

      11,13 € 

      bez DPH

      Kód: 337866

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-SM5110-LR

      Optický GBIC

      41,70 € 

      s DPH

      34,75 € 

      bez DPH

      Kód: 368627

      skladom 

      Multi-mode SFP+ LC Transceiver

       
       
       
      TP-LINK TL-SM5110-SR

      SFP modul, prenos dát: 10 GB, 2x LC, 300m

      26,90 € 

      s DPH

      22,42 € 

      bez DPH

      Kód: 362526

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-SM311LS

      Optický GBIC

      17,50 € 

      s DPH

      14,58 € 

      bez DPH

      Kód: 165382

      skladom 

       
       
      Mikrotik SFP+ modul 10G MM, 850nm

      Optický GBIC

      53,56 € 

      s DPH

      44,63 € 

      bez DPH

      Kód: 212397

      skladom 

      modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps na vzdialenosť až 10 km

       
       

      -50%

      zľava
       
      TP-Link TL-SM321B

      Optický GBIC, 1000BX SM, LC, 10 km

      10,00 € 

      s DPH

      8,33 € 

      bez DPH

      Kód: 165381

      ihneď k odberu 

       
       
       
      TP-Link TL-SM321A

      Optický GBIC

      22,10 € 

      s DPH

      18,42 € 

      bez DPH

      Kód: 165391

      skladom 

       
       
      MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm

      Popis produktu XS+31LC10D je singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul s maximální propustností 25 Gbps, podporující i nižší rychlosti 1 Gbps i 10 Gbps s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km

      121,25 € 

      s DPH

      101,04 € 

      bez DPH

      Kód: 397946

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-SM5220-3M

      Optický prevodník, kábel, SFP + pripojovací Twinax, dĺžka kábla: 3m, rýchlosť prenosu dát: 10 Gbps

      35,65 € 

      s DPH

      29,71 € 

      bez DPH

      Kód: 383233

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-SM5220-1M

      Optický prevodník, kábel, SFP + pripojovací Twinax, dĺžka kábla: 1m, rýchlosť prenosu dát: 10 Gbps

      30,10 € 

      s DPH

      25,08 € 

      bez DPH

      Kód: 383232

      skladom 

       
       
      Juniper EX-SFP-10GE-DAC-5M, kompatibilný  SFP+ pripojovací Twinax kábel

      kábel, SFP +, kompatibilný SFP+ pripojovací Twinax, 5 m, nízkonapäťový

      100,66 € 

      s DPH

      83,88 € 

      bez DPH

      Kód: 324669

      aktuálne nedostupné

       

      -8%

      zľava
       
      HP Networking OEM J4859C, 1G SFP LC LX, transceiver

      Typ: SFP Kompatibilita: Kompatibilné s HP Tx / Rx Vlnová dĺžka: 1310 nm. / 1310 nm. Typ média: Jednoduché vlákno (SMF) Optický rozpočet: 13 dB Max. Vzdialenosť: 10 km Rýchlosť dát: 1,063-1,25 Gbps Teplota: štandardná 0 ° -70 ° C

      11,00 € 

      s DPH

      9,17 € 

      bez DPH

      Kód: 295296

      skladom 

       
       
      Zyxel SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX, transceiver, 1310nm

      Optický GBIC

      123,35 € 

      s DPH

      102,79 € 

      bez DPH

      Kód: 194970

      skladom 

       
       
      Zyxel SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LC

      Optický GBIC

      91,30 € 

      s DPH

      76,08 € 

      bez DPH

      Kód: 194868

      skladom 

       

      -8%

      zľava
       
      MIKROTIK SFP modul, SM 1310nm

      Optický GBIC

      22,40 € 

      s DPH

      18,67 € 

      bez DPH

      Kód: 189443

      skladom 

       
       
       
      TP-Link TL-SM311LM

      Optický GBIC

      17,50 € 

      s DPH

      14,58 € 

      bez DPH

      Kód: 165383

      skladom 

       
       
      Allied Telesyn AT-SPSX

      Optický GBIC

      55,36 € 

      s DPH

      46,13 € 

      bez DPH

      Kód: 026304

      skladom 

      Notebooky