INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    TP-LINK TL-FC311B-20

     
     
    konvertor, 1x GbE RJ45, 1x SC konektor, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1310nm TX, 1550nm RX, dosah 20kmZobraziť viac

    skladom 

    30,95 €
    25,79 € bez DPH
    Kód tovaru

    362529

    PN kód

    TL-FC311B-20

    Výrobca
    Záruka

    60 mesiacov

    Porovnať

    Popis produktu

    TP-LINK TL-FC311B-20

    Vlastnosti:

    • TL-FC311B-20 je gigabitový mediálny konvertor poskytujúci gigabitový port RJ-45 a gigabitový optický port SC, ktorý umožňuje prevod medzi elektrickými a optickými signálmi
    • Využíva technológiu WDM, ktorá pomáha odosielať a prijímať dáta na vzdialenosť až 20 km iba s jediným vláknom, čo zákazníkom ušetrí polovicu nákladov na zavedenie káblu
    • TL-FC311B-20 vysiela dáta pri vlnovej dĺžke 1310 nm a prijíma dáta pri vlnovej dĺžke 1550 nm na optickom vlákne

    Technické parametre


    HARDWARE
    Rozhranie: 1× Gigabit SC Fiber Port, 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

    Štandard Wi-Fi: IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z

    LED: PWR, Link/Act

    Konektor: 1x SC fiber optic, 1x RJ45

    Spotreba energie: 5V/0,6A

    Rozmery: 94.5×73.0×27.0 mm

    Vlnová dĺžka: 1310 nm TX, 1550 nm RX

    Typ fiberu: 9/125 mikrometer single-mode fiber
    Stránky o produkte TP-LINK TL-FC311B-20:

    http://cz.tp-link.com/products/

    Tp-link je popredný výrobca sieťových produktov, ktoré ponúkajú vysokú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť. Produkty Tp-link sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám zákazníkov, od domácich používateľov po malé a stredné podniky. Ak hľadáte sieťové riešenia, ktoré vám zabezpečia rýchle a stabilné pripojenie, Tplink je správna voľba pre vás.

    OPÝTAJTE SA PORADCU

    Datacomp poradca

    Produkt manažér:

    František, Datacomp

    Zaslať otázku k produktu
    Notebooky