INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Hráči na prvom mieste

  Lepší výkon. Lepšia grafika. Lepšie zážitky. AMD
  AMD Ryzen AI


  Pripravte sa na herný zážitok tak pohlcujúci, že stiera hranice medzi životom a vzrušením, pre ktoré žijete. Od svetov, ktoré preskúmate, cez postavy, ktoré stretnete, až po nezabudnuteľné spomienky, ktoré si cestou vytvoríte. My sa postaráme o to, aby ste boli vybavení ako hrdinovia pre každé dobrodružstvo.


  Vybavenie pre každý okamih

  Či už vás bavia AAA hry, esport alebo relaxácia s priateľmi, chcete sa ponoriť do zážitkov. Chcete výkon, ktorý vám poskytne výhodu. Chcete, aby váš počítač bez námahy bežal tak, ako radi hráte, pri vašom obľúbenom nastavení a hernom rozlíšení.
  Pusťte sa do hier so spoločnosťou AMD. AMD Ryzen™ a AMD Radeon™ prinášajú vysoký výkon a herné zážitky, pre ktoré žijete.

  Ponuka procesorov

  AMD Ryzen AI

  Vybrané hry

  AMD Ryzen AI

  Dosiahnite legendárny výkon

  Procesory AMD Ryzen™ sú stvorené na prevádzkovanie čohokoľvek – od futuristických svetov až po budúcnosť hier. Užite si bezproblémovú integráciu a výkon, ktorý AMD Ryzen™ poskytuje. Zaistite si hranie hier v budúcnosti vďaka PCIE® 5.0 a upgradovateľnej platforme s päticou AMD AM5. Exkluzívne, hráči obľúbenej technológie ako AMD 3D V-Cache™, prinášajú špičkový výkon. Ryzen AI je pripravený maximálne využiť potenciál umelej inteligencie, najväčšieho technologického pokroku v našich životoch.


  Ponuka zostav s AMD

  Lepšia grafika. Lepšie zážitky.

  Nezáleží na tom, či sa nachádzate v hlbinách dungeónu alebo na vonkajšom prstenci vzdialenej galaxie. AMD Radeon™ vám vďaka technológiám ako HYPR-RX, FSR 3 a AFMF zaistí maximálny herný výkon na jedno kliknutie a dodá hre bezkonkurenčnú rýchlosť. Buďte si istí, že vás AMD Radeon™ vybaví zásobou VRAM, aby ste boli pripravení na najnáročnejšie hry budúcnosti. Raytracing a nové akcelerátory umelej inteligencie umocnia váš herný zážitok a na obrazovke vám poskytnú len čistú vizuálnu eufóriu.  Grafické karty
   

  © 2024 Advanced Micro Devices, Inc. Všechna práva vyhrazena. AMD, logo AMD Arrow, Radeon, Ryzen a jejich kombinace jsou ochranné známky společnosti Advanced Micro Devices, Inc. Ostatní názvy produktů použité v této publikaci slouží pouze k identifikaci a mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků. 
  Notebooky