INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  3 hry ZADARMO k vybranej AMD Radeon™ rady RX 6000

  Kúpte si vybranú grafickú kartu AMD Radeon™ rady RX 6000 a získajte hry - Forspoken™, Saints Row, Sniper Elite® 5 zadarmo! Akcia platí do 10. septembra 2022 alebo do vyčerpania zásob.

  Získajte až 3 hry ZADARMO pri nákupe vybranej grafickej karty AMD Radeon™ rady RX 6000.*

  Trúfnite si do akcie

  Vzrušujúce dobrodružstvo a napínavé boje vás čakajú v troch akciou nabitých hrách. Stretnite sa s obrovskými netvormi vo Forspoken™, začnite zločinné vyčíňanie v Saints Row alebo sa prebojujte naprieč Francúzskom v Sniper Elite® 5.
   
  Grafické karty AMD Radeon™ zaradené do akcie:  Grafické karty
     Forspoken™
     Saints Row
     Sniper Elite® 5
   
  AMD Radeon™ RX 6950 XT
  AMD Radeon™ RX 6900 XT
  AMD Radeon™ RX 6800 XT
  AMD Radeon™ RX 6800
  AMD Radeon™ RX 6750 XT
  AMD Radeon™ RX 6700 XT
  AMD Radeon™ RX 6650 XT  
  AMD Radeon™ RX 6600 XT  
  AMD Radeon™ RX 6600  
  AMD Radeon™ RX 6500 XT    
  AMD Radeon™ RX 6400    
         
  zobraziť vybrané grafické karty    
   

  Trvanie akcie

  Akcia trvá do 10. septembra 2022 alebo do vyčerpania zásob kódov.
   
  Získaný kód je potrebné uplatniť najneskôr do 10. októbra 2022.
   
   

  Výkon na ovládnutie každej hry

  Grafické karty AMD Radeon™ radu RX 6000 vám umožnia ponoriť sa do hry vďaka plynulému obrazu s vysokým počtom snímok za sekundu. Prelomová architektúra AMD RDNA™ 2, novej výpočtovej jednotky, AMD Infinity Cache a až 16 GB dedikovanej pamäte GDDR6, to všetko pomáha grafickým kartám AMD Radeon™ radu RX 6000 dosahovať úplne nové úrovne herného výkonu.
   
   

  Zvýšte počet snímkov v hrách

  Funkcia AMD FidelityFX™ Super Resolution (FSR) maximalizuje kvalitu obrazu a výrazne zdvíha výkon1 vo vybraných podporovaných hrách. Technológia AMD Radeon™ Super Resolution (RSR)2 potom zvyšuje počty snímok v širokom množstve herných titulov a prináša kvalitné herné zážitky vo vysokom rozlíšení.


  Živé obrazy

  Užívajte si nádherné, realistické hranie v rozlíšeniach od 1080p až po 4K vďaka pokročilým technológiám4 DirectX® 12 Ultimate, DirectX® Raytracing (DXR), AMD FidelityFX™ a mnohým ďalším funkciám, ktoré nájdete v AMD Software: Adrenalin Edition™.

  Vylepšené zážitky

  Pozdvihnite svoje herné zážitky pomocou najnovších technológií ako HDMI™ 2.1 VRR, na výber máte viac ako 2000 herných displejov s podporou AMD FreeSync™.5


   


  1. Funkcia AMD FidelityFX Super Resolution je dostupná vo vybraných hrách a vyžaduje integráciu zo strany vývojárov. Zoznam podporovaných hier je na https://www.amd.com/en/technologies/radeon-software-fidelityfx-super-resolution. AMD FidelityFX Super Resolution závisí od hry a je podporovaná nasledujúcimi produktmi AMD: grafickými kartami AMD Radeon™ radov RX 6000, RX 5000, RX 500, RX Vega a všetkými procesormi AMD Ryzen™ s integrovanou grafikou Radeon™, pokiaľ spĺňajú minimálne nároky hry. AMD neposkytuje technickú alebo záručnú podporu pre sprevádzkovanie AMD FidelityFX Super Resolution na grafických kartách ostatných výrobcov. GD-187.
  2. K marci 2022 je technológia Radeon Super Resolution kompatibilná s grafikami Radeon radu RX 5000 a novšími a funguje s hrami s podporou režimu celej obrazovky (exkluzívnym). AMD Software: je vyžadovaný Adrenalin Edition 22.3.1 alebo novší. Ďalšie informácie na www.amd.com/rsr. GD-197.
  3. Testovanie AMD zo dňa 9. 6. 2021 - zostava s procesorom AMD Ryzen 9 5900X, 16 GB pamäte DDR4, grafikou Radeon RX 6900 XT s ovládačmi Radeon Software Adrenalín 21.6.1 beta v hre Godfall (pre-release s podporou 4K so zapnutým raytracingom. Výsledky sa môžu líšiť. RS-381
  4. Viac informácií o technológii AMD FidelityFX na https://www.amd.com/en/technologies/radeon-software-fidelityfx. GD-172
  5. Technológia AMD FreeSync™ vyžaduje grafiku AMD Radeon™ a monitor s podporou FreeSync podľa certifikácie AMD. Technológia AMD FreeSync™ Premium navyše vyžaduje kompenzáciu nízkych počtov snímok za sekundu a obnovovaciu frekvenciu aspoň 120 Hz pri FHD rozlíšení. Technológia AMD FreeSync™ Premium Pro navyše pridáva požiadavku, aby displej vyhovel testom zhody AMD FreeSync Premium Pro. Detaily na www.amd.com/freesync. Overte si prosím spôsobilosť u výrobcu systému pred nákupom. GD-127
   
  Ponuka je dostupná iba u vybraných partnerov pre zákazníkov starších ako 18 rokov. Produkt musí byť inštalovaný v systéme, na ktorom bude uplatňovaný kód. Podrobnejšie pravidlá a podmienky kampane na www.amdrewards.com/terms.
  Hry Forspoken™, Saints Row a Sniper Elite® 5 majú ratingy ESRB M a PEGI 18 a môže v nich byť obsah nevhodný pre deti. Overte prosím ich vhodnosť podľa PEGI.info alebo regionálne organizácie zaoberajúce sa hernými ratingmi.

  © 2022 vydané Deep Silver, divíziou Koch Media GmbH, Austria. Vyvinuté Deep Silver Volition LLC. Deep Silver, Saints Row, Volition a ich logá sú ochrannými známkami Koch Media GmbH. Ostatné ochranné známky, logá a produktové mená sú majetkom ich vlastníkov. Všetky práva vyhradené.

  © Luminous Productions Co., Ltd. Všetky práva vyhradené. FORSPOKEN, LUMINOUS PRODUCTIONS a logo LUMINOUS PRODUCTIONS sú registrovanými ochrannými známkami alebo ochrannými známkami Square Enix Co., Ltd. SQUARE ENIX a logo SQUARE ENIX sú registrovanými ochrannými známkami alebo ochrannými známkami Square Enix Holdings Co., Ltd.

  © 2022 Rebellion. Názvy a logá Rebellion, Sniper Elite a orol Sniper Elite sú ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami spoločnosti Rebellion v USA a/alebo ďalších krajinách. Všetky práva vyhradené.
  GODFALL™, vydávané a distribuované Gearbox Publishing. Gearbox, logá Gearbox Software a Gearbox Publishing sú registrovanými ochrannými známkami alebo ochrannými známkami spoločnosti Gearbox Enterprises, LLC. ©2020 Counterplay Games Inc. Všetky práva vyhradené.

  © 2022 Bethesda Softworks LLC, a Zenimax Media Company. DEATHLOOP™ vyvinuté Arkane Studios a Zenimax Media Company. DEATHLOOP a súvisiace logá sú registrovanými ochrannými známkami alebo ochrannými známkami spoločnosti Zenimax Media Inc. v USA a/alebo ďalších krajinách. Všetky práva vyhradené.

  © 2022 Advanced Micro Devices, Inc. Všetky práva vyhradené. AMD, logo AMD Arrow, FidelityFX, FreeSync, Ryzen, Radeon, RDNA a ich kombinácia sú ochrannými známkami spoločnosti Advanced Micro Devices, Inc. DirectX je registrovanou ochrannou známkou alebo ochrannou známkou Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách. HDMI, logo HDMI a High-Definition Multimedia Interface sú ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami HDMI Licensing, LLC v USA a/alebo ďalších krajinách. Ostatné produktové mená použité na tejto stránke slúžia iba na identifikáciu a môžu byť ochrannými známkami ich vlastníkov.
  Notebooky