INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  AMD Radeon™ RX 7600. Hrajte. Streamujte. Postupujte vpred.

  AMD Radeon RX 7600
  Zažite bezprecedentný výkon, vizuálne efekty a efektivitu pri hraní a streamovaní v rozlíšení 1080p s grafickou kartou AMD Radeon™ RX 7600 poháňanú architektúru RDNA™ 3. Ponorte sa do dychberúceho obrazu s precíznou presnosťou farieb AMD Radiance Display™ Engine a zvyšnou snímkou AMD FidelityFX™ Super Resolution a Radeon™ Super Resolution.1,2 Na odomknutie ešte vyššieho výkonu skombinujte grafickú kartu AMD Radeon™ radu RX 7000 s kompatibilným procesorom AMD Ryzen™ a aktivujte inteligentné technológie AMD.3

  AMD Radeon™ RX 7600

  Prelomový výkon

  Grafická karta AMD Radeon™ RX 7600 nastavuje novú úroveň výkonu pre hráčov a streamerov. Je vybavená unifikovanými výpočtovými jednotkami AMD RDNA™ 3 a bleskovo rýchlymi taktami, ktoré zaručujú pokročilý herný výkon s vysokou obnovovacou frekvenciou pri rozlíšení 1080p.


  Úchvatné vizuálne efekty

  Objavte novú úroveň vernosti a mimoriadne svižnú hrateľnosť s vysoko výkonným renderovaním, ktoré je kombináciou výpočtových funkcií AMD FidelityFX™ a technológií upscalingu, a poskytuje tak prvotriedne vizuálne efekty s pozoruhodným výkonom. Ešte viac sa ponorte do obrazu vďaka technológiám AMD Radiance Display™ Engine a DisplayPort™ 2.14 a vychutnaj si až 68 miliárd farieb pri prehrávaní videa v rozlíšení až 8K. Poskytnite svojim divákom lepšiu vizuálnu kvalitu pri streamovaní a nahrávaní pomocou vylepšených enkóderov spolu s integrovanou AI a technológiou strojového učenia pre adaptáciu obsahu, ktorá umožňuje lepšie vyzerajúci a ostrejší obraz pri streamovaní.

  Lepšie spoločne

  Skombinujte grafickú kartu AMD Radeon™ RX 7600 s procesorom AMD Ryzen™ a aktivuj inteligentné technológie AMD.3 Môžete tak uvoľniť mimoriadny výkon, ktorým získate výhodu v hre. Rozšírte možnosti svojej grafiky AMD Radeon™ radu RX 7000 pomocou aplikácie AMD Software: Adrenalin Edition™ s najnovšími ovládačmi a vychutnajte si najlepšie zážitky s PC hraním.

  AMD FidelityFX™ Super Resolution 2

  Zvýšte výkon, maximalizujte kvalitu obrazu

  Funkcia AMD FidelityFX™ Super Resolution1 posúva technológiu upscalingu na novú úroveň a prináša neuveriteľnú kvalitu obrazu a zároveň vyššiu snímkovú frekvenciu v podporovaných hrách. AMD Radeon™ Super Resolution (RSR)2 využíva technológiu FSR na úrovni ovládačov a ponúka výkonnostnú výhodu upscalingu v tisícoch hier.

  ponuka grafických kariet AMD Radeon™ RX 7600

  1. Funkcie AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) 1.0 a 2.0 sú dostupné vo vybraných hrách a vyžadujú integráciu zo strany vývojárov. Zoznam podporovaných hier je na https://www.amd.com/en/technologies/fidelityfx-super-resolution. AMD FidelityFX Super Resolution závisí na hre a je podporovaná nasledujúcimi produktmi AMD. FSR 1.0: grafickými kartami AMD Radeon™ radov RX 7000, RX 6000, RX 5000, RX 500, RX Vega, RX 480, RX 470, RX 460 a všetkými procesormi AMD Ryzen™ s integrovanou grafikou Radeon™. FSR 2.0: grafickými kartami AMD Radeon™ radov RX 7000, RX 6000, RX 5000, RX Vega a RX 590, pokiaľ spĺňajú minimálne nároky hry. AMD neposkytuje technickú ani záručnú podporu pre sprevádzkovanie AMD FidelityFX Super Resolution na grafických kartách ostatných výrobcov. GD-187.

  2. K marci 2023 je technológia Radeon Super Resolution (RSR) kompatibilná s grafikami Radeon radu RX 5000 a novšími a funguje s hrami s podporou exkluzívneho celoobrazovkového režimu. AMD Software: je vyžadovaný Adrenalin Edition 22.3.1 alebo novší. Ďalšie informácie na www.amd.com/rsr. GD-197.

  3. Inteligentné technológie AMD vrátane AMD SmartAccess Graphics, SmartAcess Storage, SmartAccess Video, SmartShift Eco a SmartShift Max môžu vyžadovať podporu OEM výrobcov alebo vývojárov a sú dostupné iba pri vybraných konfiguráciách. Vyžaduje sa ďalší hardvér AMD. Ďalšie informácie na https://www.amd.com/en/graphics/amd-radeon-rx-laptops. GD-216.

  4. Podpora DisplayPort™ 2.1 závisí od dizajnu AIB karty.

  ©2021 Bethesda Softworks LLC, spoločnosť ZeniMax Media. Starfield, Bethesda, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax a súvisiace logá sú registrované ochranné známky alebo ochranné známky spoločnosti ZeniMax Media Inc. v USA a/alebo ďalších krajinách. Všetky ostatné ochranné známky alebo obchodné názvy sú majetkom príslušných vlastníkov. Všetky práva vyhradené.

  Deathloop© 2021 ZeniMax Media Inc. Vyvinuté v spolupráci s Arkane Studios. Deathloop, Arkane, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax a súvisiace logá sú registrované ochranné známky alebo ochranné známky spoločnosti ZeniMax Media Inc. v USA a/alebo ďalších krajinách. Všetky práva vyhradené.

  ©2023 Source Technology. Recreate Games a Party Animals sú registrované ochranné známky alebo značky služieb spoločnosti Source Technology, Inc.

  ©2023 Advanced Micro Devices, Inc. Všetky práva vyhradené. AMD, logo AMD Arrow, Radeon, FidelityFX, FreeSync, Infinity Cache, RDNA a ich kombinácia sú ochranné známky spoločnosti Advanced Micro Devices, Inc. HDMI, logo HDMI a High-Definition Multimedia Interface sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti HDMI Licensing, LLC v Spojených štátoch a ďalších krajinách. Microsoft, Windows a DirectX sú registrované ochranné známky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo v iných krajinách. Ostatné názvy produktov použité v tomto dokumente slúžia na identifikáciu a môžu byť ochrannými známkami príslušných vlastníkov.
  Notebooky