INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Zaistite si neuveriteľné zážitky s AMD Ryzen™ rady 8000G

  AMD Ryzen AI

  Úžasné počítačové hranie je na dosah.

  Získajte procesor AMD Ryzen™ radu 8000G a začnite hrať vo vysokom rozlíšení hneď po vybalení z krabice.

  Vďaka výkonu integrovanej grafiky AMD Radeon™ 700M má vaša hra konečne kompletný zážitok, ktorý si zaslúži.


  Hrajte hry bez grafickej karty

  Procesory AMD Ryzen™ radu 8000G sú vybavené integrovanou grafikou AMD Radeon™ radu 700M, ktorá vás vtiahne do hry bez nutnosti kupovať samostatnú grafickú kartu. A pokiaľ chcete ísť ešte ďalej, rovnako ako všetky procesory AMD Ryzen™ sú modely radu 8000G kompatibilné s grafickými kartami pre ešte vyšší výkon.

  AMD Ryzen AI

  Prináša silu osobnej umelej inteligencie

  Prvý desktopový procesor s umelou inteligenciou je tu a vy ho môžete mať ako prvý. AMD Ryzen™ AI obsahuje špeciálny AI engine navrhnutý pre maximálnu efektivitu spracovania AI, grafické jadro AMD Radeon™ optimalizované pre pracovné úlohy s AI a jadrá procesora Ryzen™, ktoré taktiež majú výkonné AI schopnosti.

  AMD Ryzen AI

  Výhodu procesorom AMD Ryzen™

  Získajte konkurenčnú výhodu s procesorom AMD Ryzen™. Pretaktujte ho stlačením jedného tlačidla a prevezmite kontrolu nad výkonom vďaka nástroju Ryzen Master. Špičková technológia pamätí AMD EXPO Memory zaisťuje plynulý zážitok prispôsobený vašim potrebám. Upgrady a úpravy máte v ekosystéme pätice AMD AM5 na dosah ruky.


  zobraziť produkty
   


  Ryzen AI je definovaný ako kombinácia vyhradeného jadra AI, grafického jadra AMD Radeon™ a jadier procesora Ryzen™, ktoré umožňujú funkcie AI. Vyžaduje sa povolenie OEM a ISV a niektoré funkcie AI ešte nemusia byť optimalizované pre procesory Ryzen AI. Ryzen AI je kompatibilný s procesormi AMD Ryzen radu 7040 s výnimkou Ryzen 5 7540U a Ryzen 3 7440U. Pred zakúpením si overte dostupnosť funkcií u výrobcu systému. GD-220a.
  Každý z procesorov série AMD Ryzen™ 8000G s integrovanou grafikou Radeon™ má mať najrýchlejšiu integrovanú grafiku pre stolný procesor vo svojej triede. AMD definuje triedu ako sadu procesorov, ktorá zahŕňa napríklad sériu Ryzen 8000G, Intel Core i7-14700, Intel Core i5-14600 a procesory Intel Core i3-14100. Odhady výkonu podľa inžinierov AMD k októbru 2023. Projekcie inžinierov nie sú zárukou konečného výkonu. Konkrétne prognózy sú založené na referenčných koncepčných platformách a môžu sa meniť po uvedení konečných produktov na trh. PXD-01
  © 2023 Advanced Micro Devices, Inc. Všetky práva vyhradené. AMD, logo AMD Arrow, Radeon, Ryzen a ich kombinácie sú ochranné známky spoločnosti Advanced Micro Devices, Inc. Ostatné názvy produktov použité v tomto dokumente slúžia iba na identifikačné účely a môžu byť ochrannými známkami príslušných vlastníkov.
  Notebooky