INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Assetto Corsa, pre Xbox

   

  elektronická

  Upozornenie:

  Elektronická verzia (nie fyzická kópia), vrátenie nie je možné.

  -12%

  zľava
  hra, elektronická licencia, žáner závodná, pre Xbox OneZobraziť viac

  skladom 

  31,85 €
  (ušetrite 3,70€)
  28,15 €
  23,46 € bez DPH
  Kód tovaru

  403312

  PN kód

  G3Q-01399

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  Assetto Corsa

  PRETEKOVÝ SIMULÁTOR NOVEJ GENERÁCIE

  Assetto Corsa obsahuje pokročilý grafický engine DirectX 11, ktorý vytvára pohlcujúce prostredie, dynamické osvetlenie a realistické materiály a povrchy. Pokročilý fyzikálny engine je navrhnutý tak, aby poskytoval veľmi realistický zážitok z jazdy, vrátane funkcií a aspektov skutočných áut, ktoré ste nikdy nevideli na žiadnom inom pretekárskom simulátore, ako sú prasknuté miesta na pneumatikách, tepelné cykly vrátane zrnitosti a pľuzgierov, veľmi pokročilá aerodynamická simulácia s aktívnym pohyblivým aerodynamické časti riadené v reálnom čase pomocou telemetrických vstupných kanálov, hybridné systémy s kermi a simuláciou rekuperácie energie.

  Extrémne podrobné s možnosťami pre jedného hráča a pre viacerých hráčov, exkluzívne licencované autá reprodukované s najlepšou možnou presnosťou, vďaka oficiálnej spolupráci výrobcov automobilov.
  ASSETTO CORSA bola vyvinutá v kancelárii výskumu a vývoja KUNOS Simulazioni, ktorá sa nachádza priamo na medzinárodnom pretekárskom okruhu vo Vallelunga, čo umožňuje tímu vyvíjať hru v spolupráci so skutočnými pretekárskymi jazdcami a pretekárskymi tímami.

  LEGENDÁRNE TRASY

  Obvody boli vyvinuté pomocou technológie laserového skenovania, aby sa zaručila najvyššia možná úroveň presnosti pri reprodukcii prostredia skutočných motoristických pretekov.

  Monza, Silverstone, Imola, Mugello, Spa, Brands Hatch a mnoho ďalších tratí, vrátane historickej reprodukcie Monzy, ktorá opäť oživuje legendárnu Sopraelevatu, vysokorýchlostný ovál, kde sa do roku 1961 usporadúvali preteky.

  EXKLUZÍVNE AUTÁ

  Fyzikálny engine Assetto Corsa je úplne nový, využíva praktické znalosti získané z úzkej spolupráce s elitou motoristického športu s cieľom vytvoriť čo najlepšiu presnosť fyziky a hmatateľnosti.
  Fyzikálny engine, ako je tento, vyžaduje použitie s oficiálne licencovaným obsahom: Abarth, Audi, BMW, Classic Team Lotus, Ferrari, KTM, Lamborghini, Lotus cars, McLaren, Mercedes, Scuderia Glickenhaus, Pagani, Porsche, Tatuus a mnoho ďalších!

  HARDVÉROVÁ KOMPATIBILITA

  Užite si ASSETTO CORSA pomocou akéhokoľvek herného zariadenia: klávesnice, joypadu, joysticku, volantov vrátane akéhokoľvek profesionálneho zariadenia a najbežnejších pohybových systémov.
  ASSETTO CORSA je tiež kompatibilný a pripravený pre Oculus a OpenVR/VIVE, trojitý monitor, Track IR a 3D VISION.

  HRANIE A VLASTNOSTI

  Assetto Corsa obsahuje režim kariéry, zoznam špeciálnych a jedinečných udalostí a výziev, ako aj plne prispôsobiteľné režimy pre jedného hráča a pre viacerých hráčov s rýchlymi pretekmi, prispôsobenými šampionátmi, pretekárskymi víkendmi vrátane voľných tréningov, kvalifikácií a pretekov. Drag race, driftové výzvy a oveľa viac! Štyri profily asistencie pri riadení (hráč, pretekár, profesionál plus plne prispôsobiteľný profil) umožňujú akémukoľvek hráčovi vychutnať si simuláciu na požadovanej úrovni.
  Pokročilé možnosti nastavenia a telemetrie pre analýzu údajov; dynamická simulácia gumy pneumatiky uloženej na trati v závislosti od kôl vozidla; nastaviteľný režim denného času s polohou slnka vypočítanou v reálnom čase v závislosti od zemepisných súradníc trasy a krivky slnka podľa času a dátumu, aby ste získali rovnaké svetelné podmienky ako na skutočných tratiach!

  MODDING A PRISPÔSOBENIE

  Assetto Corsa umožní značné prispôsobenie a úpravy s cieľom uspokojiť očakávania profesionálnych simracerov, hráčov, ktorí uprednostňujú progresívnejší prístup k zážitku z jazdy, a fanúšikov, ktorí len radi reprodukujú a zdieľajú svoje autá a trate, využívajúc to isté. editačné nástroje vyvinuté a používané vývojármi hry.

  Technické parametre

  Typ: elektronická
  Kompatibilita: Xbox One
  Žáner: závodná
   


  Upozornenie:

  Elektronická verzia (nie fyzická kópia), vrátenie nie je možné.

  Parametre

  Akcia

  ESD

  Gaming

  Typ obsahu

  hra

  Typ licencie

  Určuje fyzické dodanie licenčného kódu.

  elektronická

  Upozornenie:

  Elektronická verzia (nie fyzická kópia), vrátenie nie je možné.

  Žáner hry

  závodná

  Určenie hry

  pre Xbox One

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  František, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky