INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  ASUS Zenbook Duo prináša dva OLED displeje

  Zenbook DUO ideálny pre digitálnych nomádov. Kombinuje efektivitu tradičného notebooku so všestrannosťou zariadenia s viacerými obrazovkami - a pritom stále uprednostňuje výnimočnú mobilitu.
  Asus Zenbook DUO (2024)
  Technologické spoločnosti nespia na vavrínoch, preto sa snažia svoje produkty neustále inovovať. Dokonalým príkladom je ASUS Zenbook Duo s dvojicou OLED displejov.

  ASUS Zenbook Duo je unikátne zariadenie. V zavretom stave pripomína úplne klasický notebook s rozmermi 313,5 x 217,9 x 14,6 mmhmotnosťou 1,35 kilogramov. Zariadenie je tak príjemné aj na časté prenášanie.
  Asus Zenbook DUO (2024)
  Elegantne pôsobí aj farba Inkwell Gray. Telo je samozrejme vyrobené z pevného hliníka, takže sa nemusíte báť o nejaké výraznejšie poškodenie, notebook získal navyše vojenskú certifikáciu MIL-STD-810H.

  Dva OLED displeje

  Najväčšiu pozornosť si ale zaslúži dvojica dotykových 14-palcových OLED displejov, pričom každý z nich má rozlíšenie 3K, teda 2 880 x 1 800 pixelov a disponuje až 120Hz obnovovacou frekvenciou.

  Taktiež sa vyznačujú pomerom strán 16:10, maximálnym jasom 500 nitov, certifikáciou VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500, Dolby Vision a 100-percentným pokrytím gamutu DCI-P3. Dokážu taktiež zobraziť až 1 miliardu farieb. V hornom rámčeku sa našlo aj miesto pre Full HD webkameru s funkciou odomykania.

  Ide teda o dva samostatné displeje, ktoré ale môžu v prípade potreby spolu skvelo spolupracovať, pričom výsledná plocha má veľkosť až 19,8 palcov. Teda bude závisieť od toho, akú prácu budete chcieť na ASUS Zenbook Duo vykonávať. Samozrejmosťou je podpora stylusu ASUS Pen 2.0.

  4 režimy používania vyhovejú každému

  ASUS Zenbook Duo je možné používať tak, aby ste maximalizovali svoj multitasking. Výrobca udáva, že na výber sú až 4 režimy používania, pričom výber toho správneho je len na vás. Vtedy sa hodí aj integrovaný stojan.
  Asus Zenbook DUO (2024) - intergrovaný stojan
  • Režim notebooku – ide o klasický režim, keď používate len vrchný displej, pričom na tom spodnom je buď Bluetooth alebo virtuálna klávesnica
  • Režim dvoch obrazoviek (s Bluetooth/virtuálnou klávesnicou) – ide o režim, keď naplno využívate oba OLED displeje naraz
  • Režim desktopu – v tomto režime máte oba displeje smerované na výšku, čo dáva dokopy jednu veľkú 19,8-palcovú plochu
  • Režim zdieľania – ide o režim, ktorý umožňuje zrkadlenie obrazovky
  Asus Zenbook DUO (2024) - režim notebooku

  Vysoký výkon s podporou AI

  ASUS myslel na všetky typy používateľov, od tých, čo budú využívať Zenbook Duo na kancelársku prácu, ale na tých, ktorí sa na ňom chystajú upravovať fotografie, strihať videá alebo hrať hry.
  Preto nasadil najnovší procesor Intel Core Ultra 9 so 16 jadrami a výkonnou integrovanou grafickou kartou Intel Arc. Nezaobišlo sa to ale bez procesora Intel AI Boost, ktorý riadi umelá inteligencia. Chladenie je na vysokej úrovni, takže nič ho neprekvapí.
  Asus Zenbook DUO (2024) podpora AI
  Maximálne môžete mať až 32 GB RAM pamäte typu LPDDR5X a 2-terabajtový SSD disk typu M.2 NVMe PCIe 4.0. Všetko ostatné má pod palcom operačný systém Windows 11 Pro.

  Virtuálna alebo Bluetooth klávesnica?

  Pri ASUS Zenbook Duo máte na výber, či sa vám v danej chvíli hodí len virtuálna klávesnica na zadanie pár písmen. Tú môžete kedykoľvek jednoducho vyvolať dotykom šiestich prstov naraz.
  Asus Zenbook DUO (2024) klávesnicaKeď sa ale chystáte písať dlhší text, vtedy oceníte fyzickú klávesnicu, ktorá sa k notebooku pripája pomocou Pogo pinov a má príjemný zdvih 1,4 mm. Súčasnou je aj veľký Precision Touchpad. O zvuk sa stará viacero reproduktorov od spoločnosti Harman/Kardon s podporou Dolby Atmos a ASUS Audio Booster.

  Všetky podstatné konektory a plná konektivita

  Po stranách sa nachádzajú všetky potrebné konektory, menovite ide o HDMI 2.1, dvojicu Thunderbolt 4 konektorov, USB-A 3.2 a 3,5 mm audio konektor. Plnú konektivitu zaisťuje Wi-Fi 6E a Bluetooth 5.3.
  Asus Zenbook DUO (2024) konektivitaVstavaná batéria má kapacitu 75 Wh. V prípade používania oboch OLED displejov je výdrž niekde na úrovni 10 hodín, s jedným displejom dosiahnete až 13,5 hodiny. ASUS Zenbook Duo sa nabíja pribaleným 65-wattovým adaptérom.

  Kľúčové vlastnosti:
  • Hliníkové telo s rozmermi 313,5 x 217,9 x 14,6 mm a hmotnosťou 1,35 kilogramov
  • Dvojica dotykových 14-palcových 3K displejov so 120 Hz, maximálnym jasom 500 nitov, certifikáciou VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 a Dolby Vision
  • 4 režimy používania (Režim notebooku, Režim dvoch obrazoviek, Režim desktopu a Režim zdieľania)
  • Vysoký výkon procesora Intel Core Ultra 9 s grafickou jednotkou Intel Arc
  • Operačný systém Windows 11 Pro
  • Virtuálna alebo Bluetooth klávesnica so zdvihom 1,4 mm a veľkým Precision Touchpadom
  • Plná paleta konektorov - HDMI 2.1, dvojicu Thunderbolt 4 konektorov, USB-A 3.2 a 3,5 mm audio konektor
  • 10-hodinová výdrž na jedno nabitie a 65-wattový adaptér
  Zobraziť ponuku ASUS Zenbook DUO
  Notebooky