INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  S DeLonghi je každý deň lepší

  V roku 1990 uviedlo DeLonghi na trh prvý espresso kávovar, aby si zákazníci mohli vychutnať jedinečnú chuť espressa ako z kaviarne.

  Rodinná firma DeLonghi bola založená už v roku 1902 v Taliansku a postupom času sa jej sortiment rozšíril okrem kvalitnej kávy aj o ďalšie spotrebiče. Jej cieľom je ponúknuť zákazníkom inovatívne domáce spotrebiče, ktoré sa vyznačujú nezameniteľnou kombináciou štýlu a výkonu. Charakteristické rysy výrobkov odrážajú taliansky štýl a dlhú históriu DeLonghi.

  Kávovary

  Elegantný kompaktný dizajn a kvalitné spracovanie od DeLonghi.

  Automatické espresso

  Automatické espresso prináša jedinečný pôžitok z kávy. O zamatovo našľahanú penu sa postará automatický LatteCrema systém. Využite nekonečnú personalizáciu a prípravu jedným stlačením a vychutnajte si exkluzívne nápoje, ako je ľadová káva, horúca čokoláda, cortado alebo karafa kávy. Niektoré kávovary je možné ovládať pomocou mobilnej aplikácie, v ktorej nájdete užitočné tipy a rady, ako sa o DeLonghi kávovar starať. Kónické oceľové mlynčeky zaistia jemné a rovnomerné namletie kávových zŕn, a tým aj dokonalú chuť.  Pákové espresso 

  S pákovým kávovarom si užijete celý proces tradičnej prípravy kávy. Inovatívne technológie kávovaru zaistia dokonalé výsledky v šálke, zatiaľ čo vy máte čas si vychutnať perfektne pripravenú kávu. Pomocou parnej trysky našľaháte dokonalú mliečnu penu pre vaše obľúbené nápoje, ako je intenzívny flat white alebo krémové cappuccino. Milovníci čiernej kávy si môžu vybrať z prednastavených receptov: espresso, americano alebo káva.

  Kapsulové kávovary

  Máte radi dobrú kávu a chcete si ju vychutnať v pohodlí domova ? Kávovar Espresso DeLonghi Nespresso vás zaručene nesklame. V novom prémiovom prevedení je koncipovaný tak, aby uspokojil nielen milovníkov kávy Nespresso, ale aj obdivovateľov moderného designu. Kompaktný kávovar ocenený prestížnou cenou Red Dot Award sa hodí do každej kuchyne, pričom aby svojimi rozmerni nezaberal príliš veľa miesta.


                                             Ponuka kávovarov DeLonghi

  Klimatizácie

  Spoločnosť DeLonghi je výrobcom kvalitných chladiacich zariadení pre domácnosť. Produkty značky majú vylepšené vlastnosti a dokonale plnia svoju hlavnú funkciu. Optimalizované prúdenie vzduchu zaisťuje mimoriadne tichú prevádzku. Jednoduchá inštalácia a obsluha prináša okamžitý komfort do každej miestnosti. 

                                          Ponuka klimatizácií DeLonghi

  Elektrické grily

  Zabávajte sa a vyskúšajte nové recepty s grilmi DeLonghi. Grily sú vybavené funkciou elektronického ovládania teploty, aby sa teplo presne a rovnomerne rozložilo po celej doske. Hneď ako je jedlo hotové, Multigrill vás upozorni a automaticky sa vypne. Ak hľadáte inšpiráciu, vyskúšajte jednoduchú aplikáciu Multigrill, ktorá vás prevedie každou fázou vášho varenia a doporučí najlepšie polohy platne, teploty a dobu varenia. 

                                    Ponuka elektrických grilov DeLonghi
   

  Kuchynské spotrebiče

  Premeňte všetky svoje recepty na chutné a zdravé jedlá pečením, grilovaním, vyprážaním alebo varením so spotrebičmi DeLonghi. Vaša kuchyňa sa čoskoro stane obľúbeným miestom pre vašu rodinu a priateľov. Vneste do svojej domácnosti kvalitu, inovácie a taliansky dizajn! Každý výrobok spoločnosti DeLonghi prichádza s niečím jedinečným.


                                 Ponuka kuchynských spotrebičov DeLonghi
   
  Notebooky