INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  IRISCan Express 4

  IRISCan Express 4

  Akcia

  presnosný ručný skenerZobraziť viac

  skladom 

  125,00 €
  104,17 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 7 €
  Kód tovaru

  397440

  PN kód

  458510

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  IRISCan Express 4

  Tento prenosný skener sa vyznačuje kompaktnými rozmermi a vysokou rýchlosťou skenovania až 8 str./min v kvalite 300 dpi farebne. Na napájanie nie je potrebný napájací adaptér, stačí pripojiť iba k počítaču pomocou konektora USB.
   

  Uchovajte si svoje vzácne rodinné spomienky

  Ľudia všetkých vekových kategórií sa radi stretávajú, aby si spoločne prezreli staré rodinné fotografie. Všetci radi znovuobjavujeme staré spomienky a chceme, aby sa zachovali. Radi sa o ne podelíme aj s našimi blízkymi. Vďaka IRIScan Express 4 budete môcť bez mihnutia oka naskenovať svoje rodinné fotografie alebo kresby vašich detí. Potom ich môžete poslať priamo e-mailom, zdieľať na sociálnych sieťach alebo poslať priamo na Disk Google. Extrémna jednoduchosť, ktorá vám tiež umožní okamžite zdieľať šťastné chvíle so svojimi blízkymi, aj keď sú tisíce kilometrov ďaleko.
  Už žiadne zožltnutie alebo poškodenie fotografií! Vaše spomienky sú v bezpečí.

  Jednoduchosť sama o sebe

  IRIScan Express 4 je prenosný USB hárkový skener. Stačí teda jednoducho zasunúť stránku, ktorú chcete naskenovať, do zariadenia a o niekoľko sekúnd sa naskenovaná objaví.
  Môžete skenovať akýkoľvek typ dokumentu rýchlosťou 8 strán za minútu. Či už ide o profesionálne alebo súkromné dokumenty. Môžete tiež skenovať fotografie alebo kresby. Rozlíšenie skenera (až 600 DPI alebo 1200 DPI interpolované) vám zaručí optimálnu kvalitu. Skenovať možno aj rôzne formáty, čo umožňuje skenovať aj doklady totožnosti alebo vizitky.
  Chcete naskenovať niekoľko listov? IRIScan Express 4 skenuje strany jednu po druhej. Vďaka softvéru OCR Readiris 16, ktorý je súčasťou skenera, však môžete svoje skeny PDF v prípade potreby jednoducho zoskupiť do jedného súboru PDF.
  Uistite sa však, že ste z dokumentov, ktoré skenujete, odstránili sponky. V opačnom prípade by mohli poškodiť šošovku.

  ahký a ergonomický skener

  Vďaka malým rozmerom a hmotnosti (383 g) je IRIScan Express 4 vaším partnerom na cesty. Môžete si ho jednoducho vziať so sebou kamkoľvek pôjdete. Do školy, do práce alebo na výlet, Je jedno kam, pokiaľ máte počítač na dosah. To je hlavná výhoda tohto prenosného USB skenera. Je ideálnym partnerom, ak potrebujete skenovať dokumenty na profesionálne účely, na služobnej ceste, alebo len preto, že sa o ne chcete podeliť s kolegami. Kočovný skener, ktorý sa ľahko zmestí do vášho kufra alebo aktovky!

  Prenosný USB skener pre Windows a Mac

  IRIScan Express 4 je prenosný USB skener. Stačí ho pripojiť cez USB k počítaču PC alebo Mac.
  Nepotrebujete teda batérie a nie je potrebný žiadny čas nabíjania. Pripojte ho a je to funkčné. Už žiadne zahrievanie alebo čakanie, keď je batéria vybitá. USB zásuvka je na bočnej strane skenera, takže si môžete byť istí, že vám pri skenovaní dokumentu nebude prekážať kábel. IRIScan Express 4 navyše používa ovládač TWAIN. Môže sa preto prispôsobiť a integrovať so všetkými typmi aplikácií.

  Obľúbený softvérový balík!

  IRIScan Express 4 sa dodáva s Readiris 16; balík softvéru na optické rozpoznávanie znakov (OCR). Softvér rozpoznáva viac ako 138 jazykov a umožní vám previesť naskenované dokumenty na upraviteľný text, súbory Word, indexované súbory PDF, zvukový súbor WAV alebo dokonca súbor epub kompatibilný s väčšinou čítačiek. Môžete tiež veľmi jednoducho zdieľať svoje dokumenty v cloude cez Dropbox, Evernote, Google Drive a mnoho ďalších.

  Cardiris 5, softvér pre vizitky je tiež súčasťou skenera. Umožňuje vám rýchlo naskenovať karty, ktoré ste zbierali celé veky, alebo jednu naskenovať priamo, kedykoľvek stretnete obchodného kontaktu na stretnutí alebo veľtrhu. Potom môžete automaticky extrahovať všetky údaje z kariet vďaka dodanej aplikácii na rozpoznávanie vizitiek (Cardiris™) a exportovať svoje digitálne kontakty do aplikácií Outlook, Excel, Salesforce, ACT! atď. Obsluhované cloudové služby: Evernote, Dropbox, Box a Disk Google.

  Technické parametre:

  Typ skenera: prenosný
  Skenovacie rozlíšenie: 1200 x 1200 dpi
  Formát papiera: A4
  Rozhranie: USB 2.0
  Rýchlosť skenovania (strán/min): 8
  Farba: čierna
  Rozmery: 34 x 290 x 51 mm
  Hmotnosť: 383 g

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Dávid, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu

  Príslušenstvo2

   
   
  Readiris PDF 22 Standard - Licencia - Box

  nová licencia, Iriscan, 1 zariadenie, celoživotná, Operačný systém: Windows

  129,00 € 

  s DPH

  Kód: 419585

  skladom 

   
   
  Readiris PDF 22 Business - Licencia - Box

  nová licencia, Iriscan 1 zariadenie, celoživotná, Operačný systém: Windows

  149,00 € 

  s DPH

  Kód: 419578

  skladom 

  Notebooky