INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Datacomp ITSHOW 2023 - jedinečná IT výstava

  Váš obľúbený Datacomp Vás pozýva na výstavu IT technológií, ktorú organizuje v Košiciach už po šiestykrát. Vidíme sa 10. a 11.11. v OC Optima a Cinemax Košice. Všetci ste srdečne vítaní.

  IT SHOW, jedinečná IT výstava na východnom Slovensku, 10.- 11. novembra 2023 už po šiestykrát prinesie do Košíc najnovšie technológie, trendy zo sveta IT, expertov IT, herný ošiaľ a 2 dni mega dávky zábavy. Organizátorom IT SHOW 2023 je spoločnosť Datacomp s.r.o. – Experti v Modrom.

  Príďte si vyskúšať virtuálnu realitu, jazdu v kokpite alebo sa zapojte do turnaja v elektronických hrách. Stretnite obľúbených influencerov gamingu a vychutnajte si 2 dni mega zábavy. IT SHOW prináša do Košíc jedinečnú možnosť zažiť najnovšie technológie na dotyk.


  Na výstave IT SHOW 2023 stretnete IT expertov prestížnych značiek notebookov, smartfónov, tlačiarní a iných technologických noviniek. Všetci návštevníci výstavy si budú môcť zakúpiť špičkové produkty za špeciálne ceny a počas celej výstavy budete mať možnosť zapojiť sa do súťaží a do tomboly o hodnotné ceny. 
  Bohatým programom výstavy vás budú sprevádzať šéfredaktor TOUCH IT Ondrej Macko, moderátor Ján Mečiar z TV JOJ a moderátor Milan Hric. IT experti odprezentujú najnovšie IT trendy. Nadšenci gamingových zážitkov si budú môcť vychutnať najnovšie mašiny aj v priestoroch CINEMAX Košice.

  Príďte zažiť aj tento rok svet IT na vlastnej koži! Stretnite tváre expertov, známych youtuberov, zažite až 12 hodín zábavy a herný ošiaľ počas dvoch dní na jedinečnej IT SHOW v OC Optima a Cinemax v Košiciach.

  Lenovo predstaví nielen herné notebooky, ale aj zariadenia pre domácnosť. ASUS predstaví ASUS ROG Ally, nový herný handheld, ako aj ďalšie novinky nielen z hernej zóny. V stánku EPSON budete mať možnosť vyskúšať maximálne úsporné atramentové tlačiarne a foto tlačiarne novej generácie do domácnosti. 

  Xbox odprezentuje najnovšiu hernú konzolu. ESET predstaví bezpečnostné riešenia. Datacomp predstaví sieťové zariadenia a smart produkty a experti v modrom vám poradia s výberom vhodného počítača alebo smartfónu. Popredné svetové značky Kingston, Canyon, Microsoft, Xerox, TP-Link, XIAOMI predstavia taktiež svoje novinky.

  Každý návštevník výstavy môže byť zaradený do žrebovania o hodnotné ceny v tombole, do ktorej sa budú môcť zapojiť všetci návštevníci výstavy. Žrebovanie IT SHOW tomboly s viac ako 20 cenami bude na výstave v sobotu 11.11. o 19:00. 

  Zapoj sa do online súťaže ITSHOW

  IT SHOW 2023

  • jedinečná výstava svojho druhu na východnom Slovensku
  • svet IT na vlastnej koži
  • experti IT
  • šéfredaktor Ondrej Macko z TOUCH IT
  • moderátor Ján Mečiar z TV Joj 
  • obľúbení youtuber a influenceri
  • najnovšie novinky zo sveta IT
  • atraktívny program
  • špeciálne cenové trháky 
  • 12 hodín zábavy počas dvoch dní
  • herný ošiaľ
  • súťaže, darčeky, výhry

  Pozri viac na ITShow.sk

  KEDY

  10. - 11. 11. 2023


  KDE?

  v OC Optima a Cinemax Košice


   

  Aj 6. ročník IT SHOW bude výnimočný. Príď AJ TY na IT!  

   

  ORGANIZÁTOR:


  MEDIÁLNI PARTNERI:
  JOJ - medialny partner

  Cinemax - medialny partner TOUCHIT - medialny partner OPTIMA - medialny partner


  GENERÁLNI PARTNERI:

  Lenovo - GENERÁLNY PARTNER ASUS- Generalny partner


     PARTNERI:
  Partneri ITSHOW 2023

  Notebooky