INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Nákup na splátky bez navýšenia

  Urobte si radosť hneď a presvedčte sa aj vy, že nákup na splátky bez navýšenia môže byť rýchly, jednoduchý a pohodlný! Užívajte si vybraný produkt hneď a nečakajte kým si nasporíte! Stačí si vybrať produkt a využiť nákup na predajni alebo online nákup na splátky podľa vašich požiadaviek. Akcia platí na predajni Datacomp.

  Splátky bez navýšenia
  Nakúpte notebooky, PC zostavy, projektory, TV alebo akúkoľvek inú techniku na splátky s 0% úrokom, bez akontácie a nepreplatíte ani cent. Pri nákupe nepotrebujete žiadnu hotovosť a nákup pohodlne splácate 10 mesiacov.
   

  Ponuka platí od 20.5.2024 do 26.5.2024

  0% úrok - nákup na splátky do 10 mesiacov

  • vyberte si tovar v min. hodnote 100 €
  • zvoľte si nákup na splátky cez splátkovú spoločnosť Quatro - Šikovná splátka / kampaň 0% úrok
  • splatenie tovaru do 10 mesiacov = 0% úrok 
  • prvú splátku zaplatíte až v nasledujúcom mesiaci

  Reprezentatívny príklad pre splatenie do 10 mesiacov

  predajná cena tovaru 299- €
  priama platba kuriérovi / v predajni 0,- €
  výška úveru  299,- €
  počet splátok 10 mesiacov
  mesačná splátka 29,90 €
  RPMN 0%
  celk. suma k zaplateniu 299 €
  úroková sadzba 0%

  Nákup na splátky v predajni

  1. Nakúpiť na splátky bez navýšenia cez Quatro od 100 EUR. Spolu s predajcom na predajni vyplníte všetky potrebné informácie pre potreby o spotrebiteľskom úvere, priloží vaše požadované doklady potrebné k schváleniu žiadosti a všetko odošle na posúdenie do splátkovej spoločnosti.
  2. Po schválení žiadosti splátkovou spoločnosťou vám bude vygenerovaný a zaslaný autorizačný SMS kód na vaše mobilné telefónne číslo.
  3. Potvrdením SMS kódu podpíšte vašu zmluvu priamo v predajni bez zbytočného papierovania a následne je možné prevziať tovar.
  4. Termnín nákupu pre predajne Bratislava a Prešov platí od 20.5.2024 do 26.5.2024
  5. Termnín nákupu pre predajňu Košice platí od 24.5.2024 do 26.5.2024
   
   

  Aké doklady potrebujem k nákupu na splátky?

  Či už nakupujte na splátky v e-shope alebo v kamennej predajni, je dobré, ak si pripravíte potrebné doklady vopred. Vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu a nákup prebehne ešte rýchlejšie a pohodlnejšie. Obyčajne k nákupu na splátky stačí len občiansky preukaz, pretože väčšinu príjmov vieme overiť v Sociálnej poisťovni. Nemusí to tak ale byť vždy, preto môžeme k nákupu na splátky požadovať aj iné doklady.

   
   

  Poskytovateľ

  Poskytovateľom splátkového produktu je spoločnosť VÚB a.s. (QUATRO). Splátková spoločnosť si vyhradzuje právo zamietnuť žiadosť o úver bez udania dôvodu. V prípade poskytnutia úveru pre živnostníkov a dôchodcov môže splátková spoločnosť vyžadovať okrem dokladov totožnosti aj iné doklady (napr. potvrdenie od platcu starobného dôchodku, potvrdenie o podaní daňového priznania).
   

  Notebooky