INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Nvidia GeForce RTX 4060 a 4060 Ti

  Vďaka výkonu grafických kariet RTX 4060 a jadier RT 3.generácie si môžeš užívať neuveriteľne detailné virtuálne svety ako nikdy predtým.
  nvidia
  Hraj, streamuj, tvor. Karty GeForce RTX 4060 Ti a RTX 4060 umožňujú hrať najnovšie hry a používať najnovšie aplikácie s ultraefektívnou architektúrou NVIDIA Ada Lovelace. Zaži pohlcujúce hranie akcelerované umelou inteligenciou vďaka ray tracingu a DLSS 3 a vylepši svoj kreatívny proces a produktivitu s NVIDIA Studio.


   

  Dokonalá platforma pre hráčov a tvorcov
  Poháňaná kartami GeForce RTX radu 40 a DLSS 3  Nové streaming multiprocesory
  Až dvojnásobný výkon a energetická efektivita

  Jadrá Tensor 4. generácie
  Až štvornásobný výkon vďaka DLSS 3 oproti renderovaniu hrubým výkonom

  Jadrá RT 3. generácie
  Až dvojnásobný výkon ray tracingu
   
  Špičkové
  grafické karty

  Architektúra NVIDIA Ada Lovelace
  Realistická a pohlcujúca grafika
  Dedikované jadrá RT
  Výkon akcelerovaný umelou inteligenciou
  NVIDIA DLSS 3
  Odozva,
  ktorá vyhráva hry

  Platforma NVIDIA Reflex s nízkou latenciou
  Stvorené
  pre live streaming

  Encoder NVIDIA
  Hlas a video vylepšené umelou inteligenciou
  RTX Video Super Resolution a aplikácia NVIDIA Broadcast
  Popožeň
  svoju kreativitu

  NVIDIA Studio
  Výkon
  a spoľahlivosť

  Ovládače Game Ready a Studio
   
   

  Ray Tracing
  Hyperrealistický. Hyperrychlý.

  Architektúra Ada prináša v plnej paráde výkon ray tracingu, ktorý simuluje správanie svetla v skutočnom svete. Vďaka výkonu grafických kariet RTX rady 40 a jadier RT 3.generácie si môžeš užívať neuveriteľne detailné virtuálne svety ako nikdy predtým.

   
  nVidia RTX Ray Tracing
   
   

  NVIDIA DLSS 3
  Znásobený výkon vďaka umelej inteligencii

  DLSS je revolučný míľnik v grafike s umelou inteligenciou, ktorá ohromne zvyšuje výkon. Na vytváranie väčšieho množstva vysoko kvalitných snímok využíva DLSS3 bežiaci na grafických kartách GeForce RTX radu 40 umelú inteligenciu, nové jadrá Tensor 4.generácie a akcelerátor optického toku.


  NVIDIA DLSS 3  
   

  NVIDIA Reflex
  O víťazstve sa rozhoduje v milisekundách.

  NVIDIA Reflex a grafické karty GeForce RTX rady 40 poskytujú najnižšiu latenciu a najlepšiu odozvu pre maximálnu výhodu proti súperom. Technológia Reflex je navrhnutá na vylepšenie latencie systému a jej meranie, umožňuje rýchlejšie zacielenie, lepšiu reakciu a najpresnejšie mierenie v kompetitívnych hrách.

   
  NVIDIA Reflex
   
   

  Najlepšie nástroje na kreativitu.

  NVIDIA Studio   NVIDIA Studio
  Tvoje nápady akcelerované platformou NVIDIA Studio.

  Posuň svoje kreatívne projekty na novú úroveň vďaka ovládačom NVIDIA Studio. Grafické karty RTX radu 40 ponúkajú neprekonateľný výkon vďaka dedikovanému hardvéru pre 3D renderovanie, úpravu videa a grafický dizajn.
  Zaži akceleráciu RTX bohatú na funkcie v top kreatívnych aplikáciách, špičkové ovládače NVIDIA Studio navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu stabilitu, a súpravu exkluzívnych nástrojov, ktoré využívajú výkon RTX pre kreatívne pracovné postupy podporované umelou inteligenciou.
   
  NVIDIA Encoder   NVIDIA Broadcast
  NVIDIA Encoder
  Stream snov.


  Staň sa stredobodom pozornosti vďaka neuveriteľnej grafike a plynulému streamovaniu bez trhania. Vďaka NVIDIA encoderu (NVENC) 8. generácie prináša grafické karty GeForce RTX radu 40 novú éru vysoko kvalitného streamovania s podporou kódovania AV1 novej generácie, ktoré bolo navrhnuté tak, aby poskytovalo vyššiu efektivitu ako technológia H.264 a umožnilo skvelé streamy. A navyše ti exkluzívna optimalizácia pre obľúbené streamovacie aplikácie umožní dať tvojim divákom zakaždým to najlepšie.
    NVIDIA Broadcast
  Tvoje domáce štúdio s umelou inteligenciou.

  Aplikácia NVIDIA Broadcast premení každú miestnosť na domáce štúdio – posuň svoje livestreamy, videochaty a konferenčné hovory na novú úroveň s výkonnými efektmi umelej inteligencie, ako sú odstránenie hluku a ozveny v miestnosti, virtuálne pozadie a ďalšie.
   
  NVIDIA Omniverse   NVIDIA Canvas
  NVIDIA Omniverse
  Prepoj svoje kreatívne svety s vesmírom plným neobmedzených možností.


  NVIDIA Omniverse™ je platforma pre spoluprácu na 3D dizajne v rámci sady nástrojov NVIDIA Studio pre tvorcov. Bola vyvinutá tak, aby akcelerovala pracovné postupy, zjednocovala aplikácie a postupy a privádzala tak tvoje nápady rýchlo k životu.
    NVIDIA Canvas
  Aplikácia, ktorá obohacuje maľovanie o umelú inteligenciu.

  Využi umelú inteligenciu a premeň jednoduché ťahy štetcom na realistickú krajinu. Rýchlo vytváraj pozadie a urýchli prieskum konceptov – môžeš tak venovať viac času vizualizácii svojich nápadov.
   

   

  Ďalšie funkcie a výhody

  Game Ready GeForce Experience RTX Video Super Resolution
  Ovládače Game Ready

  Ovládače GeForce Game Ready ti poskytujú najlepší zážitok v tvojich obľúbených hrách. Sú precízne vyladené v spolupráci s vývojármi a rozsiahlo testované naprieč tisíckami hardvérových konfigurácií pre maximálny výkon a spoľahlivosť.
  GeForce Experience

  Nahrávaj a zdieľaj s kamarátmi videa, screenshoty a livestreamy. Udržuj svoje ovládače aktuálne a optimalizuj nastavenia svojich hier. GeForce Experience ti toto všetko umožňuje. Jedná sa o nevyhnutného spoločníka tvojej grafickej karty GeForce.
  RTX Video Super Resolution

  RTX Video Super Resolution automaticky vylepšuje videá prehrávané v prehliadači Chrome alebo Edge pomocou najmodernejších algoritmov umelej inteligencie, aby zostril obraz a aby zmizli rušivé artefakty spôsobené kompresiou. Vychutnaj si krištáľovo čisté video v rozlíšení až 4K.
   
  Monitory NVIDIA G-SYNC Virtuálna realita Resizable BAR
  Monitory NVIDIA G-SYNC

  Hraj úplne plynule a bez trhania s vysokou obnovovacou frekvenciou, s HDR a oveľa viac. Toto je neprekonateľný herný monitor, ktorý musí mať každý vášnivý hráč.
  Virtuálna realita

  Najvýkonnejšie grafické karty poskytujú ten najplynulejší
  a najintenzívnejší zážitok s virtuálnou realitou.
  Resizable BAR

  Resizable BAR je pokročilá funkcia rozhrania PCI Express, ktorá umožňuje CPU pristupovať k celej vyrovnávacej pamäti grafickej karty naraz, čo zvyšuje výkon v celom rade hier.
   
   
  nVidia GeForce RTX40  © 2022 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX a G-SYNC sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti NVIDIA Corporation v USA a ďalších krajinách. Všetky ostatné ochranné známky a autorské práva sú vlastníctvom príslušných vlastníkov.

   
  Notebooky