Otvorený nový showroom Košice OC Optima pozri viac. Predajňa Košice Moldavská cesta č. 49 je presťahovaná! ×
 

LAN - switch - Príslušenstvo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 

 

 

Výrobcovia:

 ARUBA
 CISCO
 D-LINK
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
2970
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

12

položiek

 

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

 

53,17 €  bez DPH

 

63,80 €  s DPH
Kód: 328074
     
 
 
 
Cisco SFP+ 10G, univerzálny X2 modul

univerzálny modul X2, rýchlosť 10 Gbps, FP laser, dosah 300 m, Multimode vlákno

 

27,67 €  bez DPH

 

33,20 €  s DPH
Kód: 321692
     
 
 
 
Cisco Catalyst 2960X FlexStack Plus, stacking modul

LAN switch - príslušenstvo

 

438,00 €  bez DPH

 

525,60 €  s DPH
Kód: 273462
     
 
 
 
TP-Link, montážny plech pre switch do rozvádzača, dlhý

LAN switch - príslušenstvo

 

1,58 €  bez DPH

 

1,90 €  s DPH
Kód: 177932
     
 
 
 
D-Link DEM-CB50, stohovací kábel

stohovací kábel, vybudovanie kruhového stohu z prepínačov

 

120,13 €  bez DPH

 

144,16 €  s DPH
Kód: 086855
     
 
 
 
TP-Link TX432, SFP+ modul

Rozširujúca karta, 2x 10-gigabit SFP+ port,

 

224,08 €  bez DPH

 

268,90 €  s DPH
Kód: 335256
     
 
 
 
Aruba X371, 12VDC, napájací zdroj

napájací zdroj pre spínač Aruba 3810, 250 W, rozmery: 3 x 8 x 1,5 palca

 

183,79 €  bez DPH

 

220,55 €  s DPH
Kód: 324659
     
 
 
 
Cisco C3850-NM-4-10G=

Cisco 3850 Series Network Module C3850-NM-4-10G 4 x 10GE Network Module This module has four 10 G slots or four 1 G slots. Note This is supported on the following switch models: WS-C3850-48T/F/P/U WS-C3850-12X48U WS-C...

 

2 332,83 €  bez DPH

 

2 799,40 €  s DPH
Kód: 320870
     
 
 
 
Aruba 5400R zl2 Management Module

J9827A Přehled - Management module pro použití s Aruba 5400R zl2 switch series - modul zajišťuje duální, redundantní nasazení (základní systém je dodáván s jedním mo...

 

1 713,88 €  bez DPH

 

2 056,66 €  s DPH
Kód: 298094
     
 
 
 
HPE 20-port Gig-T/4-port SFP v2 zl Mod

HP 20-port Gig-T / 4-port SFP v2 zl Module (J9549A) Ports: 4 open mini-GBIC (SFP) slots 20 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000...

 

2 326,79 €  bez DPH

 

2 792,15 €  s DPH
Kód: 273733

 Novinka 

 
 
 
 
D-Link DXS-PWR300AC

LAN switch - príslušenstvo

 

527,25 €  bez DPH

 

632,70 €  s DPH
Kód: 268295
     
 
 
 
HP 24-port Gig-T v2 zl Module

 

2 326,79 €  bez DPH

 

2 792,15 €  s DPH
Kód: 273732

 Novinka 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Montáž - Nepoužívať - Montážny sklad,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice Showroom OPTIMA
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 18 rokov
    18 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2019, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky