INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Prémiové projektory Yaber za uvádzacie ceny

  Ak ste niekedy snívali o vlastnom domácom kine, YABER projektory by mohli byť práve tým, čo hľadáte. S technologickým pokrokom v oblasti obrazu a zvuku, domáce projekčné systémy sa stávajú cenovo dostupnejšími a funkčnejšími ako kedykoľvek predtým.
  Projektory Yaber
  Yaber
  je svetovo uznávaná značka projektorov, ktorá vytvára pohlcujúce filmové zážitky pre každého
  Projektory Yaber, ktoré založil Vicent v roku 2018, sú v tomto odvetví inovatívne a získali si dôveru u spotrebiteľov.  Poskytujú nielen špičkový výkon, ale vynikajú aj dizajnom produktu. Najpozoruhodnejším modelom je Pico T1, ktorý získal ocenenie Red Dot Design Award 2023 a The Best OF IFA 2022 Awards.
  Yaber ocenenie reddot winner2023
  Ich portfólio ponúka široký výber modelov, ktoré sa hodia pre rôzne použitie - od domáceho kina až po kancelárske prostredie. Medzi ich najvýznamnejšie vlastnosti patrí okrem ceny vysoké rozlíšenie, jasné farby a spoľahlivý výkon, čo ich robí obľúbenou voľbou pre mnohých spotrebiteľov.
  yaber s audiom JBLOkrem toho mnohé modely obsahujú moderné funkcie, ako je Wi-Fi pripojenie, Bluetooth a inteligentné ovládanie cez mobilné aplikácie, čo z nich robí všestranné zariadenia schopné integrovať sa do moderných domácich a pracovných prostredí. Reproduktory JBL s podporou Dolby poskytujú vysokokvalitný zvuk, ktorý dopĺňa jeho ohromujúci vizuál a poskytuje pohlcujúci a filmový zážitok a výkonný zvuk.

  Prečo si vybrať Yaber?

  Vysoké rozlíšenie obrazu

  YABER projektory sa vyznačujú vysokým rozlíšením obrazu, čo znamená, že si môžete užívať svoje obľúbené filmy, hry a televízne programy v kvalite, akú by ste očakávali vo väčšine kín. S podporou až 4K a HDR technológie, vám YABER projektory prinášajú každý detail obrazu v žiarivých farbách a plynulých prechodoch.

  Jasné a ostré podanie

  Nezáleží na tom, či sledujete film v tmavej miestnosti alebo počas dňa so svetlom v miestnosti - YABER projektory disponujú dostatočnou svetelnosťou a kontrastom, aby vám zabezpečili jasný a ostrý obraz. Ich pokročilá optická technológia znamená, že aj v podmienkach s vyššou úrovňou osvetlenia dosiahnete kvalitné zobrazenie.

  Jednoduchá inštalácia a ovládanie

  YABER sa snaží o intuitívne používanie pre svojich zákazníkov. Ich projektory sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché na inštaláciu a ovládanie. S rôznymi možnosťami pripojenia a nastavení, si môžete rýchlo a ľahko nastaviť svoje domáce kino a začať si užívať.

  Projektory YABER ponúkajú široké spektrum funkcií a výkonov, ktoré uspokoja všetky potreby zábavy či profesionálnej prezentácie. Bez ohľadu na to, či hľadáte kompaktný a prenosný model, alebo výkonný projektor pre domáce kino.

  Yaber má riešenie pre každého

  Yaber projektory
  Prémiové projektory Yaber  - ponuka projektorov už od 126€

  Yaber Buffalo Pro U2Yaber Buffalo Pro U2

  zobraziť ponuku

  Yaber Buffalo U5Yaber Buffalo U5

  zobraziť ponuku

  Yaber L1 UltraYaber L1 Ultra

  zobraziť ponuku

  Yaber U7 ProYaber U7 Pro
   
  zobraziť ponuku

  Yaber Buffalo Pro U6Yaber Buffalo Pro U6

  zobraziť ponuku

  Yaber U11Yaber U11

  zobraziť ponuku

  Yaber Pico T1Yaber Pico T1
   
  zobraziť ponuku

  Yaber K2sYaber K2s
   
  zobraziť ponuku
   


  Projektory Yaber sú v vynikajúcou voľbou pre rôzne účely, či už ide o domácu zábavu, prezentácie v pracovnom prostredí alebo iné potreby zobrazovania. Ich kvalita a výkonnosť sa prejavujú vo viacerých aspektoch:

  Sweet TV ako darček

  Televíziu môžete sledovať na Smart TV, smartfónoch (Android a iOS), tabletoch (Android a iOS), set-top-boxoch (aj na Apple TV a Xboxe), notebookoch (macOS a Windows) alebo na projektoroch Yaber.

  Yaber akcia + tv zdarma

  Hodnotenie

  • Kvalita obrazu: Yaber projekčné zariadenia poskytujú vysoké rozlíšenie a jas, čo zabezpečuje ostrý a živý obraz. Sú schopné zobrazovať detaily s veľkou presnosťou a farebnou vernosťou.
  • Výkon a svetelný výstup: Väčšina modelov Yaber dosahuje vysoké hodnoty jasu, čo umožňuje plynulú a čitateľnú projekciu aj v jasnom prostredí alebo na väčšej obrazovke.
  • Rozmanitosť funkcionalít: Projekčné zariadenia od Yaber majú rôzne funkcie a možnosti prispôsobenia, ako napríklad korekciu deformácie obrazu, automatickú ostrosť, rôzne režimy farieb a podobne.
  • Spolehlivosť a odolnosť: Yaber je známy svojou spoľahlivosťou a kvalitou spracovania. Ich projekčné zariadenia sú konštruované tak, aby vydržali dlhodobé používanie a poskytovali stabilný výkon.
  • Pomer cena/výkon: Napriek ich vysokým štandardom kvality majú projektory od Yaber často konkurencieschopné ceny v porovnaní s inými výrobcami, čo ich robí atraktívnou voľbou pre mnohých spotrebiteľov.
   
  projektory Yaber AKCIAV záverečnom dosledku sú projektory Yaber spoľahlivým a výkonným riešením pre každého, kto hľadá kvalitné projekčné zariadenie pre svoje potreby zobrazovania. Ich kombinácia vysokého výkonu, funkčnosti a dostupnej ceny ich robí atraktívnou voľbou na trhu s projekčnou technológiou.

  Zobraziť projektory Yaber
   
  Notebooky