INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Deerma DEM-VX96W, bezdrôtový vysávač s funkciou mopu

  Deerma DEM-VX96W, bezdrôtový vysávač s funkciou mopu

  Novinka

  -6%

  zľava
  vybavený LED displejom s vysokým rozlíšením, ktorý informuje o prevádzkovom stave
  vysávač, farba čierna, objem 0,6 l, 160, napájanie akumulátorové, suché aj mokré vysávanie, HEPA filterZobraziť viac

  aktuálne nedostupné

  260,00 €
  (ušetrite 15,00€)
  245,00 €
  204,17 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 14 €
  Kód tovaru

  414485

  PN kód

  DEM-VX96W

  Výrobca
  Porovnať

  Alternatívy pre Deerma DEM-VX96W

  Popis produktu

  Deerma DEM-VX96W

  DEM-VX96W je vertikálny bezdrôtový vysávač vybavený dvoma kefami, ktoré súčasne umývajú a drhnú podlahu, čím vám ušetria veľa času a námahy. Vďaka schopnosti vysávača automaticky rozpoznať typ nečistôt je jedno, či ide o pevnú, ako sú cereálne vločky, alebo tekutú ako mlieko – vysávač Deerma zvládne oboje. 15kPa sací motor zaisťuje odstránenie všetkých nečistôt a vďaka elektrolytickej sterilizácii vodou sa podlaha stáva čistou a sterilnou. Kefy sú priebežne čistené vo vnútri vysávača spolu s podlahou a špinavá voda je okamžite prevedená do samostatnej nádrže, ktorá sa po pripojení vysávača k základni a stlačení tlačidla samočistí. LED displej s vysokým rozlíšením a hlasové správy robia používanie zariadenia intuitívnym aj pre starších ľudí. Ale to nie sú všetky výhody.

  Deerma DEM-VX96W zaručuje nielen čistotu, ale aj sterilitu povrchov. Vďaka elektrolytickej sterilizácii vody sa podlaha zbaví baktérií a choroboplodných zárodkov. Okrem toho sa kefy vo vnútri vysávača čistia na cestách spolu s podlahou. Špinavá voda okamžite ide do samostatnej nádrže, ktorá sa po umiestnení vysávača do základne samočistí. Vďaka svojej konštrukcii vysávač vyčistí aj rohy a zlomy - s okrajom 6 mm. Zariadenie má tiež hrebene, ktoré kefujú vákuový valec, aby ho očistili od vlasov a iných nečistôt. Obe kefy sa čistia, otáčajú sa tam a späť, aby sa zbavili nečistôt ukrytých medzi vláknami. Čisté kefy, čistá podlaha.

  Ergonomický dizajn a konštrukcia šetriaca prácu uľahčujú čistenie ako kedykoľvek predtým. Batéria umožňuje 30 minút nepretržitej práce, čo vystačí na vyčistenie plochy 120m2. Doba nabíjania 4000mAh batérie je 4 hodiny. Aj keď ste starší človek alebo jednoducho oceníte jednoduchosť použitia, vysávač Deerma splní vaše očakávania. Je vybavený LED displejom s vysokým rozlíšením, ktorý informuje o prevádzkovom stave, stave batérie, naplnení nádrže a mnoho ďalších. Navyše hlasové správy ešte viac uľahčujú používanie zariadenia. Vysávač Deerma DEM-VX96W je vybavený dvojitými kefami bez krytu, takže v zákrutách nehrozí hromadenie zvyškov. A čo viac, kefy sa dajú ľahko vybrať - stačí stlačiť tlačidlo, aby ste otvorili rám a automaticky sa vysunú. Vďaka tomu je čistenie a výmena kief rýchla a hygienická.

  Technické parametre

  Model : DEM-VX96W
  Farba : čierna
  Kapacita batérie : 4000 mAh
  Pracovný čas : 30 min
  Doba nabíjania : 4h
  Menovitý výkon : 160 W
  Kapacita nádrže na vodu : 600 ml
  Rozmery : 1160 x 300 x 216 mm

  Stránky o produkte Deerma DEM-VX96W:

  http://deerma.com/en/

  Súvisiace dokumenty

  Parametre

  Spotrebná elektronika

  Farba

  čierna

  Vnútorný objem

  Celkový vnútorný objem v litroch
  0,6 l

  Príkon

  množstvo energie vo Wattoch, ktoré zariadenie spotrebúva
  160 W

  Zdroj energie

  batéria

  Vysávanie

  suché, mokré

  Filter

  HEPA

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Stanislav, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky