INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Objavte dokonalú čistotu s Dreame

  Snívate o dokonale čistej domácnosti? Produkty značky Dreame prinášajú riešenia a čistotu, ktorá inšpiruje. Vyberte si zo širokej škály vysávačov Dreame, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, výkonom a inovatívnymi funkciami.

  Značka Dreame vytvára efektívne technologické riešenia, ktoré pomáhajú miliónom rodín napĺňať ich sny o zjednodušení života. Sú inovatívne svojimi technológiami, výskumom, vývojom a produktovým dizajnom. S Dreame sa čistota stáva každodennou realitou. Objavte ich produkty.

  Spoločnosť Dreame Technology patrí medzi popredné značky so svojimi produktovými radmi smart home riešení: bezdrôtové tyčové vysávače, robotické vysávače, vysávače na mokré a suché vysávanie, fény a žehličky na vlasy. Vyberte si produkty Dreame a urobte z vášho domova oázu čistoty a maximálneho komfortu.

  Prečo si vybrať Dreame?

  • inovatívne vysokoefektívne technológie a funkcie
  • špičkové čistiace zariadenia s využitím astro-dynamických technológií
  • najrýchlejšie digitálne motory na svete - Dreame je prvou spoločnosťou na svete, ktorá uviedla na trh motor s rýchlosťou nad 180 000 ot./min. s technologickou rezervou až na 200 000 ot./min.
  • inteligentné algoritmy, LCD obrazovky na vybraných modeloch pre komfortné používanie
  • výskum a vývoj zameraný na vytvorenie nového životného štýlu v oblasti robotiky  
  • elegantný, štýlový, nadčasový produktový dizajn prináša pocit pohodlia a radosti z krásy
  • vysoká sacia schopnosť
  • nízka hmotnosť
  • skvelá cena

  dreame ocenenia
  Dreame je oficiálnym partnerom jedného z najúspešnejších nemeckých futbalových klubov Borussie Dortmund (@BlackYellow). Tieto dve značky sa perfektne zhodujú, pretože sa neustále snažia dosahovať vynikajúce výsledky vďaka inovatívnym prístupom.

   


  Dreame prináša riešenia pre každú domácnosť aj firmu

  Značka Dreame ponúka širokú škálu vysávačov, ktoré sa vyznačujú kvalitou a inovatívnymi funkciami. Prevedieme vás funkciami jednotlivých typov produktov.

  Vysokoefektívne robotické vysávače Dreame 

  Vďaka robotickým vysávačom Dreame premeníte upratovanie na umenie. Ich silný sací výkon umožňuje zbierať prach, chlpy a iné nečistoty s ľahkosťou. Robotické vysávače Dreame používajú inteligentnú navigáciu a pokročilé algoritmy, vďaka ktorým vysávače efektívne čistia rôzne povrchy a vyhnú sa prekážkam. Vysoko účinná filtrácia zachytáva aj jemné prachové častice a alergény. Vysávače Dreame sú tiché, takže sa nemusíte obávať rušivého hluku počas ich prevádzky.
   


  Dlhá výdrž batérie umožňuje pokračovať v čistení po dlhú dobu bez potreby nabíjania. 3v1 funkcie Dreame kombinujú vysávanie, mopovanie a sušenie vzduchom v jednom zariadení, čo je veľmi praktické. Pokročilý systém CleanGenius™ umožňuje rozpoznať typ a stupeň znečistenia.

  Špeciálna aplikácia Dreamehome umožňuje prispôsobiť robota vlastným preferenciám, nastaví úrovne sania, úroveň vody, rozpozná koberce a rohože a automaticky zvýši sací výkon podľa potreby. Zdvíha aj mopové podložky, aby sa zabránilo namočeniu koberca.  Kompatibilita so službami Amazon Alexa, Siri a Google Assistant prináša ďalšie pohodlie.
  Zobraziť ponuku robotických vysávačov Dreame

  Špičkové tyčové vysávače Dreame

  Mokrý neporiadok? Suchý neporiadok? Zbohom, neporiadok! Upratujte efektívne 2v1 vďaka tyčovým vysávačom Dreame - vysávajte a zmývajte súčasne! Vybrané bezvreckové tyčové vysávače Dreame umožňujú vysávať a mopovať jedným ťahom. Ich nízka hmotnosť šetrí vaše zdravie a ponúka pohodlné užívanie.  Vysávače Dreame sú nielen výkonné, ale tiež účinné, odstraňujú až 99,9 % roztočov, čo je skvelé pre alergikov a tých, ktorí dbajú na čisté prostredie.
   


  Zažite efektívne čistenie bez rušivého hluku. Odstráňte nečistoty aj na okrajoch a prispôsobte si výkon podľa stupňa znečisteniaLED obrazovka zvyšuje užívateľský komfort. Sušenie kefy horúcim vzduchom zabraňuje vzniku plesní a zápachu. Funkcia samočistenie šetrí váš čas, stačí umiestniť vysávač na základňu a stlačiť tlačidlo. Doprajte si pocit radosti z upratovania s Dreame tyčovými vysávačmi. 
   

  Príďte si vyskúšať vybrané modely Dreame v Datacomp showroomoch a predajniach v Košiciach a v Bratislave.

  Všetci snívame o dokonale čistom domove. Zjednodušte si život s Dreame jedným kliknutím na tlačidlo.
  Zobraziť kompletnú ponuku Dreame
  Notebooky