INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Datacomp.sk

    Emos V0120, univerzálny USB adaptér PD do siete 1,5–3,0A (30W) max.

    Emos V0120, univerzálny USB adaptér PD do siete 1,5–3,0A (30W) max.
     
    Quick Charge 3.0 i 2.0, Power Delivery – maximálna podpora rýchlonabíjania
    USB-A nabíjačka, USB-C nabíjačka, maximálny výkon 30 WZobraziť viac

    aktuálne nedostupné

    14,45 €
    11,75 € bez DPH
    Kód tovaru

    348152

    PN kód

    V0120

    Výrobca
    Záruka

    24 mesiacov

    Porovnať

    Varianty2

    ihneď k odberu 

     

    ihneď k odberu 

     

    Popis produktu

    Emos V0120

    USB nabíjačka do zásuvky

    Mp3 prehrávače, čítačky kníh, chytré hodinky a ďalšiu drobnejšiu elektroniku kúpime čím ďalej častejšie už jen s USB káblom. Niekto to môže vnímať ako nevýhodu, v skutočnosti tak máme viac možností, ako zariadeniu dodať novú energiu – z notebooku, z USB adaptéru v aute, ale i priamo zo siete. V poslednom prípade vám pomôže sieťový adaptér EMOS V0120 s 2 USB výstupmi – klasickým USB-A (s podporou QC 2.0 i 3.0) a moderným USB-C, ktorý sa vyznačuje extra rýchlym nabíjaním. S jeho pomocou si vždy spoľahlivo, bezpečne a z jednej zásuvky dobijete 2 zariadenia zároveň.

    Quick Charge 3.0 i 2.0

    U USB nabíjačiek sa okrem počtov a typov výstupov vyplatí sledovať aj ich rýchlosť nabíjania. Tá sa môže pohybovať buď v štandardných číslach (5 V a 0,5–2 A), alebo ako u nabíjačky s technológiou Quick Charge 3.0 dosahovať napätie až 12 V a max. prúdu až 4,6 A! Vďaka tomu vám napájací adaptér V0120 zaistí mnohonásobne rýchlejší nabíjanie ako prostredníctvom štandardného USB portu. Aby to tak však fungovalo, musí mať vaše mobilné zariadenie procesor Qualcom podporujúci technológiu QC 3.0 (alebo staršiu verziu 2.0).

    Power Delivery – maximálna podpora rýchlonabíjania

    Okrem revolučného Quick Charge je nabíjačka V0120 vybavená technológiou USB Power Delivery, s ktorou sa taktiež stretnete u mobilných zariadení značky Samsung, Huawei, Xiaomi alebo Apple. Aby ste dosiahli tzv. rýchlonabíjanie, musí túto technológiu podporovať ako nabíjačka, tak i váš mobil alebo tablet. Len tak sa napätie v USB adaptéru dokáže zvýšiť zo štandardných 5 V na 12 V, čím vzrastie aj jeho výkon a rýchlosť nabíjania. U nabíjačiek s USB Power Delivery sa stretnete taktiež s USB-C portem a inteligentným riadením nabíjania.

    Nabije 2 zariadenia naraz

    Už sa nemusíte rozhodovať, ktorého zo svojich chytrých pomocníkov nabijete skôr. Ani zakaždým hladiť 2 nabíjačky a 2 voľné zásuvky v byte. S týmto praktickým USB adaptérom si od teraz dobijete mobil i tablet alebo 2 mobily zároveň.

    Nabitá bezpečnostnými funkciami

    Nemajte strach odísť v priebehu nabíjania z domu. Tato USB nabíjačka je vybavená mnohými elektronickými poistkami – ochranou proti preťaženiu, prepätia a skratu – takže pre vašu rodinu, domácnosť ani pripojenú elektroniku nepredstavuje žiadnu hrozbu.

    Parametre produktu

    Značka EMOS
    Všeobecné číslo V0120
    Produktové číslo 1704012000
    EAN 8592920080283
    produkt USB adaptér
    max. výstup 1× USB QC 3.0–2.0, PD (5–12 V/1,5–3,0 A/18 W)
    max. výstup celkom QC 3.0–2.0, PD (5–12 V/1,5–3,0 A/30 W)
    vstupné napätie 100–240 V~ 50/60 Hz
    nabíjací quick
    počet USB výstupov 2
    kábel nie
    ochrana proti preťaženiu, prepätiu a skratu áno
    určené pre smartphone, tablet
    LED indikácia nie
    farba biela
    hmotnosť 69 g
    výstupné napätie neuvádza sa
    výstupný prúd neuvádza sa
    rozmer konektora neuvádza sa
    max. zaťaženie ? stále neuvádza sa
    max. zaťaženie – v špičke neuvádza sa
    typ napájania neuvádza sa
    kľudový odber prúdu neuvádza sa
    rozmer 91 × 54 × 27 mm
    predajný obal 1 ks, blister
    LED indikátor stavu batérie neuvádza sa
    LED indikátor nabíjania neuvádza sa
    funkcia LED svietidla neuvádza sa
    kapacita akumulátora neuvádza sa
    typ batérie neuvádza sa

    Súvisiace dokumenty

    Parametre

    Nabíjačky a batérie

    Kategória

    USB-A nabíjačka
    USB-C nabíjačka

    Maximálny výkon

    30 W

    Typ adaptéra

    alternatíva

    Port

    1x USB-C, 1x USB-A

    OPÝTAJTE SA PORADCU

    Datacomp poradca

    Produkt manažér:

    Marek, Datacomp

    kacenak.marek@datacomp.sk
    Notebooky